Участь юного «шумахера» у гранд-фіналі з картингу в Португалії під загрозою

Нещодавно на чемпіонаті України в класі картингу 11-річний  кам’янчанин Даніїл Кукурузов здобув золоту нагороду та квиток на гранд-фінал у Португалію.

Не дивлячись на свій молодий вік, Даніїл вже є кандидатом в майстри спорту, а рахунок  його медалям та кубкам, здобутим у цьому виді спорту,  вже йде на сотні.

Перемога на чемпіонаті України відкрила хлопцеві шлях до гранд-фіналу, що відбудеться у Португалії з 4 по 11 листопада цього року. На це спортивне дійство прибуде більше 80 чемпіонів з 50 країн світу. І саме Даніїлу випало честь представляти нашу державу на цих змаганнях.

Але участь юного кам’янчанина у змаганнях під загрозою. Спортивний картинг в нашій країні не фінансується на державному рівні. І тому обслуговування техніки, поїздки та проживання лягає повністю на плечі пілотів, а у випадку із Даніїлом – на плечі його батьків. Сам Даніїл дуже  хоче взяти участь у цих спортивних змагання.

Будемо сподіватися, що небайдужі до українського спорту люди допоможуть Даніїлу втілити в життя його мрію та гідно представити нашу країну на гранд-фіналі в Португалії.

 

Схоже

22 лютого о 00:54 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу господарчої споруди житлового сектору на вул. Князя Володимира у Кам’янець-Подільському. За викликом було направлено відділення чергового караулу 5-ї державної пожежно-рятувальної частини 2-го державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Хмельницькій області. На момент прибуття рятувальників вогнем було охоплено 9 кв.м споруди. Пожежу було […]

21 лютого, 100 представників бізнесу Дунаєвецької об’єднаної громади стали учасниками розширеного засідання Ради підприємців, котре відбулося в стінах міського культурно-мистецького, просвітницького центру.  Нагадаємо, що Рада підприємців почала працювати від весни 2017 року, а рішення про її створення прийняли на дев’ятнадцятій сесії міськради VII скликання від 28 лютого 2017 року. Рада підприємців Дунаєвецької міськради є консультативно-дорадчим […]

Нещодавно Уряд затвердив Перелік об’єктів капітального та поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення у 2018 році та обсягів бюджетних коштів для їх фінансування. Згідно Переліку автомобільну дорогу Н-03 Житомир-Чернівці ремонтуватимуть одразу в трьох областях. Зокрема, в рамках реалізації бюджетної програми “Покращення стану автомобільної дороги Житомир — Чернівці”,  у Хмельницькій області планується проведення поточного […]