Участь юного «шумахера» у гранд-фіналі з картингу в Португалії під загрозою

Нещодавно на чемпіонаті України в класі картингу 11-річний  кам’янчанин Даніїл Кукурузов здобув золоту нагороду та квиток на гранд-фінал у Португалію.

Не дивлячись на свій молодий вік, Даніїл вже є кандидатом в майстри спорту, а рахунок  його медалям та кубкам, здобутим у цьому виді спорту,  вже йде на сотні.

Перемога на чемпіонаті України відкрила хлопцеві шлях до гранд-фіналу, що відбудеться у Португалії з 4 по 11 листопада цього року. На це спортивне дійство прибуде більше 80 чемпіонів з 50 країн світу. І саме Даніїлу випало честь представляти нашу державу на цих змаганнях.

Але участь юного кам’янчанина у змаганнях під загрозою. Спортивний картинг в нашій країні не фінансується на державному рівні. І тому обслуговування техніки, поїздки та проживання лягає повністю на плечі пілотів, а у випадку із Даніїлом – на плечі його батьків. Сам Даніїл дуже  хоче взяти участь у цих спортивних змагання.

Будемо сподіватися, що небайдужі до українського спорту люди допоможуть Даніїлу втілити в життя його мрію та гідно представити нашу країну на гранд-фіналі в Португалії.

 

Схоже

Для задоволення  кадрових потреб роботодавця та з нагоди Дня машинобудівника спеціалісти Волочиської районної філії Хмельницького обласного центру зайнятості організували День відкритих дверей на ВП  «Волочиський машинобудівний завод ПАТ «Мотор Січ». Учасниками заходу стали понад 30 учнів Волочиського промислового-аграрно професійного ліцею, Волочиської загальноосвітньої школи №1 та 10 зареєстрованих безробітних районної філії центру зайнятості. Волочиський машинобудівний завод […]

Днями у малому залі засідань Будинку рад для представників державних структур області було проведене заняття щодо протидії корупції. Завідувачка сектору з питань запобігання та виявлення корупції Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області Юлія Жураковська ознайомила присутніх з доповіддю на тему «Етика поведінки державного службовця як засіб запобігання та протидії корупції». Начальник сектору по боротьбі […]

Наприкінці минулого тижня у Хмельницькому обласному краєзнавчому музеї відбувся круглий стіл “Пилявецька битва-1648: погляд постфактум”, присвячений 370-й річниці блискучої перемоги українського війська періоду Визвольної війни 1648-1654 р.р. під проводом Богдана Хмельницького на території сучасного Старосинявського району. Битва під Пилявцями мала велике військове й політичне значення – вона ліквідувала на Волині та частині Поділля владу польських […]