Участь юного «шумахера» у гранд-фіналі з картингу в Португалії під загрозою

Нещодавно на чемпіонаті України в класі картингу 11-річний  кам’янчанин Даніїл Кукурузов здобув золоту нагороду та квиток на гранд-фінал у Португалію.

Не дивлячись на свій молодий вік, Даніїл вже є кандидатом в майстри спорту, а рахунок  його медалям та кубкам, здобутим у цьому виді спорту,  вже йде на сотні.

Перемога на чемпіонаті України відкрила хлопцеві шлях до гранд-фіналу, що відбудеться у Португалії з 4 по 11 листопада цього року. На це спортивне дійство прибуде більше 80 чемпіонів з 50 країн світу. І саме Даніїлу випало честь представляти нашу державу на цих змаганнях.

Але участь юного кам’янчанина у змаганнях під загрозою. Спортивний картинг в нашій країні не фінансується на державному рівні. І тому обслуговування техніки, поїздки та проживання лягає повністю на плечі пілотів, а у випадку із Даніїлом – на плечі його батьків. Сам Даніїл дуже  хоче взяти участь у цих спортивних змагання.

Будемо сподіватися, що небайдужі до українського спорту люди допоможуть Даніїлу втілити в життя його мрію та гідно представити нашу країну на гранд-фіналі в Португалії.

 

Схоже

20 листопада з ознайомчим візитом Хмельницьку АЕС відвідав заступник Міністра енергетики Польщі Анджей Пиотровскі, представники Посольства Польщі в Україні та компаній PGE EJ 1, Tauron Group. Візит проходив за участі президента Енергоатома Юрія Недашковського представництва Компанії та керівництва Хмельницької АЕС. В рамках підготовки до синхронізації з європейською системою ENTSO-E та реалізації проекту «Енергетичний міст «Україна […]

Капітальний ремонт покрівель виконується у будинках, розташованих у різних мікрорайонах міста. За інформацією управління житлово-комунального господарства, починаючи з квітня цього року, за кошти з міського бюджету підрядні організації капітально відремонтували покрівлі будинків, розташованих за адресами: вул. Проскурівська, 85/1; вул. Північна, 2; вул. Ранкова, 1; вул. Кропивницького, 6; вул. Проскурівського підпілля, 203. Також замінено на нове […]

30 листопада 2017 року відбудеться перевірка систем оповіщення Хмельницької АЕС з практичним включенням сирен на промисловому майданчику ХАЕС, а також в місті Нетішин, селі Комарівка, селі Полянь Славутського району. Перевірка триватиме з 11.00 до 12.00 год. Перевірка локальної системи оповіщення промислового майданчика та 5-км зони ВП ХАЕС проводиться щоквартально, згідно із розробленим графіком.