Участь юного «шумахера» у гранд-фіналі з картингу в Португалії під загрозою

Нещодавно на чемпіонаті України в класі картингу 11-річний  кам’янчанин Даніїл Кукурузов здобув золоту нагороду та квиток на гранд-фінал у Португалію.

Не дивлячись на свій молодий вік, Даніїл вже є кандидатом в майстри спорту, а рахунок  його медалям та кубкам, здобутим у цьому виді спорту,  вже йде на сотні.

Перемога на чемпіонаті України відкрила хлопцеві шлях до гранд-фіналу, що відбудеться у Португалії з 4 по 11 листопада цього року. На це спортивне дійство прибуде більше 80 чемпіонів з 50 країн світу. І саме Даніїлу випало честь представляти нашу державу на цих змаганнях.

Але участь юного кам’янчанина у змаганнях під загрозою. Спортивний картинг в нашій країні не фінансується на державному рівні. І тому обслуговування техніки, поїздки та проживання лягає повністю на плечі пілотів, а у випадку із Даніїлом – на плечі його батьків. Сам Даніїл дуже  хоче взяти участь у цих спортивних змагання.

Будемо сподіватися, що небайдужі до українського спорту люди допоможуть Даніїлу втілити в життя його мрію та гідно представити нашу країну на гранд-фіналі в Португалії.

 

Схоже

Представники Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення ДФС з Хмельницького взяли участь у проведенні практичного семінару Всесвітньої митної організації з професійної етики, який відбувся у Ташкенті. Головним завданням семінару стала презентація інструментів ВМО з професійної етики та надання допомоги митникам Узбекистану в підвищенні їх можливостей у вирішенні ряду питань, пов’язаних із професійною етикою. Під час […]

“Інженерне облаштування державного кордону триває, не зважаючи ні на що. Кордон з Росією буде облаштовано, не дивлячись на всі протистояння проросійських сил. Саме в Харківській області протяжність кордону 270 кілометрів, 220 ми вже облаштували.  Вже в цьому році всі роботи будуть завершені. Паралельно тривають роботи по Луганській та Сумській ділянках кордону”, – сказав Арсен Аваков. […]

Учора, 20 червня близько 11:50, рятувальникам повідомили про людей, які залізли у воду на місцевому ставку мікрорайону Лезневе, що у Хмельницькому, та не можуть самостійно вибратись. На місце пригоди одразу ж виїхала 3 ДПРЧ м. Хмельницький на автомобілі АПД-2 в складі 5 чоловік, відділення АРЧ АРЗ СП на автомобілі САРМ 5 чоловік. Але особовий склад […]