Хмельницькі школярі ознайомились із роботою міської ради

Сьогодні, 20 жовтня, у міській раді побували учні чотирьох п’ятих класів навчально-виховного комплексу №2, що знаходиться у мікрорайоні Дубове. Традиційно школярів ознайомили з історією старовинної будівлі міської ради, показали галерею з портретами колишніх керівників Хмельницького.

Приємною несподіванкою для дітей було відвідання сесійної зали. Тут кожен обрав своє «робоче місце». Маленькі «депутати» дізналися як обирається міський голова, його заступники, скільки депутатів працює у міській раді, хто з них наймолодший, а хто – найстарший, як ухвалюються важливі для життєдіяльності та розвитку міста рішення.

Про усе це в доступній і цікавій для дітей формі розповіла керуючий справами виконавчого комітету Юлія Сабій. П’ятикласники розповіли про свої захоплення, які відвідують гуртки та секції. Юлія Сергіївна побажала школярам бути активними і старанними у навчанні, вірити у власні сили, аби успішно реалізувати себе у дорослому житті, адже від цього, за її словами, залежить яким буде в майбутньому наше місто Хмельницький.

Саме ця школа славетна своїм експериментальним майданчиком Міністерства освіти і науки України та Інституту педагогіки академії педагогічних наук з впровадження інформаційних технологій. Мультимедійні дошки, проектори, комп’ютерні класи, Wi-Fi інтернет. Такий комплекс поєднує в собі усі переваги сучасних комп’ютерних технологій і виводить процес навчання на якісно новий рівень.

Варто зазначити, що НВК №2 посів 4 місце серед 34 шкіл Хмельницького у рейтингу загальноосвітніх шкіл міста за результатами ЗНО 2017 року, складеним Інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua».

Цьогоріч на фасаді будівлі школи встановлено меморіальну дошку, присвячену патріоту та захиснику України, колишньому учню цього навчального закладу Анатолію Якушку, який героїчно загинув у зоні АТО.

Наступними гостями міської ради стануть п’ятикласники НВК №23, що у Книжківцях.

Схоже

Представники Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення ДФС з Хмельницького взяли участь у проведенні практичного семінару Всесвітньої митної організації з професійної етики, який відбувся у Ташкенті. Головним завданням семінару стала презентація інструментів ВМО з професійної етики та надання допомоги митникам Узбекистану в підвищенні їх можливостей у вирішенні ряду питань, пов’язаних із професійною етикою. Під час […]

“Інженерне облаштування державного кордону триває, не зважаючи ні на що. Кордон з Росією буде облаштовано, не дивлячись на всі протистояння проросійських сил. Саме в Харківській області протяжність кордону 270 кілометрів, 220 ми вже облаштували.  Вже в цьому році всі роботи будуть завершені. Паралельно тривають роботи по Луганській та Сумській ділянках кордону”, – сказав Арсен Аваков. […]

Учора, 20 червня близько 11:50, рятувальникам повідомили про людей, які залізли у воду на місцевому ставку мікрорайону Лезневе, що у Хмельницькому, та не можуть самостійно вибратись. На місце пригоди одразу ж виїхала 3 ДПРЧ м. Хмельницький на автомобілі АПД-2 в складі 5 чоловік, відділення АРЧ АРЗ СП на автомобілі САРМ 5 чоловік. Але особовий склад […]