Хмельницькі школярі ознайомились із роботою міської ради

Сьогодні, 20 жовтня, у міській раді побували учні чотирьох п’ятих класів навчально-виховного комплексу №2, що знаходиться у мікрорайоні Дубове. Традиційно школярів ознайомили з історією старовинної будівлі міської ради, показали галерею з портретами колишніх керівників Хмельницького.

Приємною несподіванкою для дітей було відвідання сесійної зали. Тут кожен обрав своє «робоче місце». Маленькі «депутати» дізналися як обирається міський голова, його заступники, скільки депутатів працює у міській раді, хто з них наймолодший, а хто – найстарший, як ухвалюються важливі для життєдіяльності та розвитку міста рішення.

Про усе це в доступній і цікавій для дітей формі розповіла керуючий справами виконавчого комітету Юлія Сабій. П’ятикласники розповіли про свої захоплення, які відвідують гуртки та секції. Юлія Сергіївна побажала школярам бути активними і старанними у навчанні, вірити у власні сили, аби успішно реалізувати себе у дорослому житті, адже від цього, за її словами, залежить яким буде в майбутньому наше місто Хмельницький.

Саме ця школа славетна своїм експериментальним майданчиком Міністерства освіти і науки України та Інституту педагогіки академії педагогічних наук з впровадження інформаційних технологій. Мультимедійні дошки, проектори, комп’ютерні класи, Wi-Fi інтернет. Такий комплекс поєднує в собі усі переваги сучасних комп’ютерних технологій і виводить процес навчання на якісно новий рівень.

Варто зазначити, що НВК №2 посів 4 місце серед 34 шкіл Хмельницького у рейтингу загальноосвітніх шкіл міста за результатами ЗНО 2017 року, складеним Інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua».

Цьогоріч на фасаді будівлі школи встановлено меморіальну дошку, присвячену патріоту та захиснику України, колишньому учню цього навчального закладу Анатолію Якушку, який героїчно загинув у зоні АТО.

Наступними гостями міської ради стануть п’ятикласники НВК №23, що у Книжківцях.

Схоже

Сьогодні в Департаменті соціального захисту населення Хмельницької ОДА оголосили про початок Обласної акції в рамках Всеукраїнської “16 днів проти гендерного насильства”, яка проходить щорічно з 25 листопада по 10 грудня. Ця акція відбувається у світі з 1991 року і закликає людство до припинення усіх форм насильства. Україна приєдналась до неї у 2000 році. Апеляційний суд […]

Виховання свідомого підростаючого покоління, активних громадян суспільства з шкільних років, спонукання до творчої праці – одне із пріоритетних завдань міської влади. На цьому наголосила керуючий справами виконавчого комітету Юлія Сабій під час зустрічі з лідерами міського учнівського самоврядування “Нова генерація міста” та учасниками зразкового художнього колективу «Прес-клуб «Юний журналіст» Палацу творчості дітей та юнацтва. З […]

Комунальники завершили ремонт частини вулиці Вутіша (Польські фільварки). Кошти на відновлення дорожнього покриття вдалося залучити завдяки народному депутату та відповідно – за рахунок надходження субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціального-економічного розвитку окремих територій, а також співфінансуванню з міської казни. Так, виконано ремонт 786 кв.м найбільш зруйнованої ділянки дороги. Джерело