Хмельницькі школярі ознайомились із роботою міської ради

Сьогодні, 20 жовтня, у міській раді побували учні чотирьох п’ятих класів навчально-виховного комплексу №2, що знаходиться у мікрорайоні Дубове. Традиційно школярів ознайомили з історією старовинної будівлі міської ради, показали галерею з портретами колишніх керівників Хмельницького.

Приємною несподіванкою для дітей було відвідання сесійної зали. Тут кожен обрав своє «робоче місце». Маленькі «депутати» дізналися як обирається міський голова, його заступники, скільки депутатів працює у міській раді, хто з них наймолодший, а хто – найстарший, як ухвалюються важливі для життєдіяльності та розвитку міста рішення.

Про усе це в доступній і цікавій для дітей формі розповіла керуючий справами виконавчого комітету Юлія Сабій. П’ятикласники розповіли про свої захоплення, які відвідують гуртки та секції. Юлія Сергіївна побажала школярам бути активними і старанними у навчанні, вірити у власні сили, аби успішно реалізувати себе у дорослому житті, адже від цього, за її словами, залежить яким буде в майбутньому наше місто Хмельницький.

Саме ця школа славетна своїм експериментальним майданчиком Міністерства освіти і науки України та Інституту педагогіки академії педагогічних наук з впровадження інформаційних технологій. Мультимедійні дошки, проектори, комп’ютерні класи, Wi-Fi інтернет. Такий комплекс поєднує в собі усі переваги сучасних комп’ютерних технологій і виводить процес навчання на якісно новий рівень.

Варто зазначити, що НВК №2 посів 4 місце серед 34 шкіл Хмельницького у рейтингу загальноосвітніх шкіл міста за результатами ЗНО 2017 року, складеним Інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua».

Цьогоріч на фасаді будівлі школи встановлено меморіальну дошку, присвячену патріоту та захиснику України, колишньому учню цього навчального закладу Анатолію Якушку, який героїчно загинув у зоні АТО.

Наступними гостями міської ради стануть п’ятикласники НВК №23, що у Книжківцях.

Схоже

Для задоволення  кадрових потреб роботодавця та з нагоди Дня машинобудівника спеціалісти Волочиської районної філії Хмельницького обласного центру зайнятості організували День відкритих дверей на ВП  «Волочиський машинобудівний завод ПАТ «Мотор Січ». Учасниками заходу стали понад 30 учнів Волочиського промислового-аграрно професійного ліцею, Волочиської загальноосвітньої школи №1 та 10 зареєстрованих безробітних районної філії центру зайнятості. Волочиський машинобудівний завод […]

Днями у малому залі засідань Будинку рад для представників державних структур області було проведене заняття щодо протидії корупції. Завідувачка сектору з питань запобігання та виявлення корупції Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області Юлія Жураковська ознайомила присутніх з доповіддю на тему «Етика поведінки державного службовця як засіб запобігання та протидії корупції». Начальник сектору по боротьбі […]

Наприкінці минулого тижня у Хмельницькому обласному краєзнавчому музеї відбувся круглий стіл “Пилявецька битва-1648: погляд постфактум”, присвячений 370-й річниці блискучої перемоги українського війська періоду Визвольної війни 1648-1654 р.р. під проводом Богдана Хмельницького на території сучасного Старосинявського району. Битва під Пилявцями мала велике військове й політичне значення – вона ліквідувала на Волині та частині Поділля владу польських […]