Хмельницькі школярі ознайомились із роботою міської ради

Сьогодні, 20 жовтня, у міській раді побували учні чотирьох п’ятих класів навчально-виховного комплексу №2, що знаходиться у мікрорайоні Дубове. Традиційно школярів ознайомили з історією старовинної будівлі міської ради, показали галерею з портретами колишніх керівників Хмельницького.

Приємною несподіванкою для дітей було відвідання сесійної зали. Тут кожен обрав своє «робоче місце». Маленькі «депутати» дізналися як обирається міський голова, його заступники, скільки депутатів працює у міській раді, хто з них наймолодший, а хто – найстарший, як ухвалюються важливі для життєдіяльності та розвитку міста рішення.

Про усе це в доступній і цікавій для дітей формі розповіла керуючий справами виконавчого комітету Юлія Сабій. П’ятикласники розповіли про свої захоплення, які відвідують гуртки та секції. Юлія Сергіївна побажала школярам бути активними і старанними у навчанні, вірити у власні сили, аби успішно реалізувати себе у дорослому житті, адже від цього, за її словами, залежить яким буде в майбутньому наше місто Хмельницький.

Саме ця школа славетна своїм експериментальним майданчиком Міністерства освіти і науки України та Інституту педагогіки академії педагогічних наук з впровадження інформаційних технологій. Мультимедійні дошки, проектори, комп’ютерні класи, Wi-Fi інтернет. Такий комплекс поєднує в собі усі переваги сучасних комп’ютерних технологій і виводить процес навчання на якісно новий рівень.

Варто зазначити, що НВК №2 посів 4 місце серед 34 шкіл Хмельницького у рейтингу загальноосвітніх шкіл міста за результатами ЗНО 2017 року, складеним Інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua».

Цьогоріч на фасаді будівлі школи встановлено меморіальну дошку, присвячену патріоту та захиснику України, колишньому учню цього навчального закладу Анатолію Якушку, який героїчно загинув у зоні АТО.

Наступними гостями міської ради стануть п’ятикласники НВК №23, що у Книжківцях.

Схоже

22 лютого о 00:54 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу господарчої споруди житлового сектору на вул. Князя Володимира у Кам’янець-Подільському. За викликом було направлено відділення чергового караулу 5-ї державної пожежно-рятувальної частини 2-го державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Хмельницькій області. На момент прибуття рятувальників вогнем було охоплено 9 кв.м споруди. Пожежу було […]

21 лютого, 100 представників бізнесу Дунаєвецької об’єднаної громади стали учасниками розширеного засідання Ради підприємців, котре відбулося в стінах міського культурно-мистецького, просвітницького центру.  Нагадаємо, що Рада підприємців почала працювати від весни 2017 року, а рішення про її створення прийняли на дев’ятнадцятій сесії міськради VII скликання від 28 лютого 2017 року. Рада підприємців Дунаєвецької міськради є консультативно-дорадчим […]

Нещодавно Уряд затвердив Перелік об’єктів капітального та поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення у 2018 році та обсягів бюджетних коштів для їх фінансування. Згідно Переліку автомобільну дорогу Н-03 Житомир-Чернівці ремонтуватимуть одразу в трьох областях. Зокрема, в рамках реалізації бюджетної програми “Покращення стану автомобільної дороги Житомир — Чернівці”,  у Хмельницькій області планується проведення поточного […]