Держава виділила додаткові 5 мільйонів гривень на розвиток Хмельницького та Волочиського районів

Вже втретє за цей рік, на Хмельницький та Волочиський райони народний депутат Сергій Лабазюк домігся виділення додаткових коштів на розвиток цих територій з державного бюджету.

Так, чергова субвенція, згідно постанови Кабінету Міністрів України № 689-р вже в повному обсязі надійшла на рахунки ОТГ та районних рад 2 районів.

У Хмельницькому районі 2 мільйони гривень витратять на заміну вікон, дверей, покрівель у навчальних та дошкільних закладах, капітальний ремонт водо та електропостачання.
Що ж до 3 мільйонів, що надійшли на рахунки Волочищини, то тут кошти направили на вирішення проблем з водопостачанням, ремонти будинків культури, заміну вікон та дахів у школах та ДНЗ, закупівлю обладнання для медичних закладів.

«Цей рік дійсно став продуктивним, адже спільно із районними радами та адміністраціями , місцевим самоврядуванням у ОТГ нам вдалося вже втретє домогтися виділення з державного бюджету, додаткових коштів на розвиток наших районів. Станом на сьогодні кошти вже надійшли, і тепер головне – це вчасне освоєння на місцях», – зазначив народний депутат Сергій Лабазюк.

Нагадаємо раніше, завдяки спільній роботі цього нардепа з іншими гілками влади на місцях, на розвиток Волочиського та Хмельницького районів було виділено 15 млн. грн.

Схоже

Сьогодні в Департаменті соціального захисту населення Хмельницької ОДА оголосили про початок Обласної акції в рамках Всеукраїнської “16 днів проти гендерного насильства”, яка проходить щорічно з 25 листопада по 10 грудня. Ця акція відбувається у світі з 1991 року і закликає людство до припинення усіх форм насильства. Україна приєдналась до неї у 2000 році. Апеляційний суд […]

Виховання свідомого підростаючого покоління, активних громадян суспільства з шкільних років, спонукання до творчої праці – одне із пріоритетних завдань міської влади. На цьому наголосила керуючий справами виконавчого комітету Юлія Сабій під час зустрічі з лідерами міського учнівського самоврядування “Нова генерація міста” та учасниками зразкового художнього колективу «Прес-клуб «Юний журналіст» Палацу творчості дітей та юнацтва. З […]

Комунальники завершили ремонт частини вулиці Вутіша (Польські фільварки). Кошти на відновлення дорожнього покриття вдалося залучити завдяки народному депутату та відповідно – за рахунок надходження субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціального-економічного розвитку окремих територій, а також співфінансуванню з міської казни. Так, виконано ремонт 786 кв.м найбільш зруйнованої ділянки дороги. Джерело