Держава виділила додаткові 5 мільйонів гривень на розвиток Хмельницького та Волочиського районів

Вже втретє за цей рік, на Хмельницький та Волочиський райони народний депутат Сергій Лабазюк домігся виділення додаткових коштів на розвиток цих територій з державного бюджету.

Так, чергова субвенція, згідно постанови Кабінету Міністрів України № 689-р вже в повному обсязі надійшла на рахунки ОТГ та районних рад 2 районів.

У Хмельницькому районі 2 мільйони гривень витратять на заміну вікон, дверей, покрівель у навчальних та дошкільних закладах, капітальний ремонт водо та електропостачання.
Що ж до 3 мільйонів, що надійшли на рахунки Волочищини, то тут кошти направили на вирішення проблем з водопостачанням, ремонти будинків культури, заміну вікон та дахів у школах та ДНЗ, закупівлю обладнання для медичних закладів.

«Цей рік дійсно став продуктивним, адже спільно із районними радами та адміністраціями , місцевим самоврядуванням у ОТГ нам вдалося вже втретє домогтися виділення з державного бюджету, додаткових коштів на розвиток наших районів. Станом на сьогодні кошти вже надійшли, і тепер головне – це вчасне освоєння на місцях», – зазначив народний депутат Сергій Лабазюк.

Нагадаємо раніше, завдяки спільній роботі цього нардепа з іншими гілками влади на місцях, на розвиток Волочиського та Хмельницького районів було виділено 15 млн. грн.

Схоже

Для задоволення  кадрових потреб роботодавця та з нагоди Дня машинобудівника спеціалісти Волочиської районної філії Хмельницького обласного центру зайнятості організували День відкритих дверей на ВП  «Волочиський машинобудівний завод ПАТ «Мотор Січ». Учасниками заходу стали понад 30 учнів Волочиського промислового-аграрно професійного ліцею, Волочиської загальноосвітньої школи №1 та 10 зареєстрованих безробітних районної філії центру зайнятості. Волочиський машинобудівний завод […]

Днями у малому залі засідань Будинку рад для представників державних структур області було проведене заняття щодо протидії корупції. Завідувачка сектору з питань запобігання та виявлення корупції Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області Юлія Жураковська ознайомила присутніх з доповіддю на тему «Етика поведінки державного службовця як засіб запобігання та протидії корупції». Начальник сектору по боротьбі […]

Наприкінці минулого тижня у Хмельницькому обласному краєзнавчому музеї відбувся круглий стіл “Пилявецька битва-1648: погляд постфактум”, присвячений 370-й річниці блискучої перемоги українського війська періоду Визвольної війни 1648-1654 р.р. під проводом Богдана Хмельницького на території сучасного Старосинявського району. Битва під Пилявцями мала велике військове й політичне значення – вона ліквідувала на Волині та частині Поділля владу польських […]