З нагоди професійного свята відзначили кращих автомобілістів Хмельниччини

День автомобіліста і дорожника — професійне свято працівників автомобільного транспорту і дорожнього господарства України, яке відзначається щорічно в останню неділю жовтня.

Свято встановлено в Україні “на підтримку ініціативи працівників автомобільного транспорту і дорожнього господарства” згідно з Указом Президента України «Про День автомобіліста і дорожника» від 13 жовтня 1993 року № 452/93.

Напередодні відзначення Дня автомобіліста і дорожника, у залі засідань Федерації професійних спілок області, відбулися урочистості. Привітати представників даних професій завітав і т.в.о. заступника голови адміністрації Олег Гуменний, який відмітив, що автомобілісти і дорожники обрали для себе відповідальну і важливу професію, адже водій транспортного засобу – це людина, яка щоденно комунікує з усіма куточками міста, області, всієї країни та бере на себе відповідальність за життя наших громадян.

Доброго слова заслуговують також і працівники автостанцій, додає Олег Вікторович. В цілому по області збереглася мережа автобусних станцій, де пасажири мають змогу одержати повну інформацію про відправлення маршрутних автобусів та очікувати на транспортний засіб в комфортних умовах.

Також надзвичайно важливу функцію в ланцюгу народногосподарського комплексу виконують автомобілісти, що перевозять вантажі. Адже за їх сприяння проводиться зовнішньоекономічна торгова діяльність і вони є взірцем нашої держави на дорогах країн Європи та СНД.

Окремо посадовець висловив подяку працівникам управління Укртрансбезпеки в області, підрозділів Національної поліції, патрульної служби та громадським діячам, за ту щоденну, самовіддану роботу щодо забезпечення безпеки дорожнього руху та боротьби з “нелегальними” перевізниками на теренах області.

Також пролунали слова вітання і будівельникам доріг та  інфраструктури, оскільки – це люди, які сьогодні є на передовій економічних перетворень України.

Крім того, Олег Гуменний нагадав, що очікує нас і децентралізація управління дорогами. Так, відповідно, 5 тис. км відійдуть у підпорядкування обласної адміністрації. Фінансування буде виділятись із нового Дорожнього фонду, який будуть наповнювати акциз на пальне, штрафи за порушення вагових норм і деякі мита. 35% коштів фонду буде спрямовано у розпорядження місцевих органів влади, які відповідатимуть за ремонт доріг у своїх областях. За попередніми розрахунками до Хмельниччини має надійти близько 500 млн. грн., що майже вдвічі перевищує відрахування з державного бюджету на цей рік на всі дороги області.

“Сподіваюсь, що зусилля центральної влади та влади на місцях дадуть очікуваний результат і за декілька років ми будемо мати якісні, комфортні дороги, які змінять обличчя України”, – додав посадовець.

На завершення Олег Вікторович побажав всім працівникам автомобільного транспорту та дорожнього господарства міцного здоров’я, щастя, добробуту, нових трудових здобутків, успішної та безаварійної роботи. Нехай у вашому житті всі дороги будуть лише безпечними та рівними!

Кращих представників даної галузі відзначено Почесними грамотами облдержадміністрації та цінними подарунками.

Схоже

Раніше затриманих осіб на період слідства відвозили в інші ізолятори — у Старокостянтинів, Нетішин та Хмельницький. Тепер слідчі на місці зможуть працювати з затриманими. Це полегшить роботу слідчих та конвойних підрозділів поліції, а також суттєво зекономить паливно-мастильні матеріали — близько тони за місяць. Одночасно в ізоляторі зможуть утримувати до 14 осіб. У кожному приміщенні, де перебуватимуть […]

Управління торгівлі Хмельницької міської ради за підтримки обласної державної адміністрації  потурбувалося про те, щоб на День міста жителі обласного центру мали гарний святковий стіл. Для цього 29 вересня  на вулиці Прибузькій (від вулиці Свободи до Старокостянтинівського шосе) відбудеться святковий сільськогосподарський ярмарок.  До участі в ньому запрошуються фермери, виробники сільськогосподарської продукції, мешканці міста й сіл, які бажають вигідно […]

Ярмолинецький лісгосп – підприємство, що охоплює понад 19 тисяч гектарів у п’ятьох адміністративних районах краю. За 80 років свого існування   лісгосп накопичив великий досвід з вирощування високопродуктивних лісів. Крім того, сьогодні підприємство успішно займається виготовленням паливної тріски з лісосічних відходів та розвиває супутнє лісокористування – ягідництво, садівництво, бджільництво, випуск чаїв з дикорослих трав і ягід. […]