З нагоди професійного свята відзначили кращих автомобілістів Хмельниччини

День автомобіліста і дорожника — професійне свято працівників автомобільного транспорту і дорожнього господарства України, яке відзначається щорічно в останню неділю жовтня.

Свято встановлено в Україні “на підтримку ініціативи працівників автомобільного транспорту і дорожнього господарства” згідно з Указом Президента України «Про День автомобіліста і дорожника» від 13 жовтня 1993 року № 452/93.

Напередодні відзначення Дня автомобіліста і дорожника, у залі засідань Федерації професійних спілок області, відбулися урочистості. Привітати представників даних професій завітав і т.в.о. заступника голови адміністрації Олег Гуменний, який відмітив, що автомобілісти і дорожники обрали для себе відповідальну і важливу професію, адже водій транспортного засобу – це людина, яка щоденно комунікує з усіма куточками міста, області, всієї країни та бере на себе відповідальність за життя наших громадян.

Доброго слова заслуговують також і працівники автостанцій, додає Олег Вікторович. В цілому по області збереглася мережа автобусних станцій, де пасажири мають змогу одержати повну інформацію про відправлення маршрутних автобусів та очікувати на транспортний засіб в комфортних умовах.

Також надзвичайно важливу функцію в ланцюгу народногосподарського комплексу виконують автомобілісти, що перевозять вантажі. Адже за їх сприяння проводиться зовнішньоекономічна торгова діяльність і вони є взірцем нашої держави на дорогах країн Європи та СНД.

Окремо посадовець висловив подяку працівникам управління Укртрансбезпеки в області, підрозділів Національної поліції, патрульної служби та громадським діячам, за ту щоденну, самовіддану роботу щодо забезпечення безпеки дорожнього руху та боротьби з “нелегальними” перевізниками на теренах області.

Також пролунали слова вітання і будівельникам доріг та  інфраструктури, оскільки – це люди, які сьогодні є на передовій економічних перетворень України.

Крім того, Олег Гуменний нагадав, що очікує нас і децентралізація управління дорогами. Так, відповідно, 5 тис. км відійдуть у підпорядкування обласної адміністрації. Фінансування буде виділятись із нового Дорожнього фонду, який будуть наповнювати акциз на пальне, штрафи за порушення вагових норм і деякі мита. 35% коштів фонду буде спрямовано у розпорядження місцевих органів влади, які відповідатимуть за ремонт доріг у своїх областях. За попередніми розрахунками до Хмельниччини має надійти близько 500 млн. грн., що майже вдвічі перевищує відрахування з державного бюджету на цей рік на всі дороги області.

“Сподіваюсь, що зусилля центральної влади та влади на місцях дадуть очікуваний результат і за декілька років ми будемо мати якісні, комфортні дороги, які змінять обличчя України”, – додав посадовець.

На завершення Олег Вікторович побажав всім працівникам автомобільного транспорту та дорожнього господарства міцного здоров’я, щастя, добробуту, нових трудових здобутків, успішної та безаварійної роботи. Нехай у вашому житті всі дороги будуть лише безпечними та рівними!

Кращих представників даної галузі відзначено Почесними грамотами облдержадміністрації та цінними подарунками.

Схоже

Хмельницький Центральний універмаг розчистили від зайвої реклами. Фото з перетвореннями опублікували на сторінці Хмельницький Development у Фейсбук.  Раніше рекламні банери були не лише на першому поверсі будівлі, а й під дахом. У коментарях під постом деякі хмельничани пропонують прибрати і напис  “Я❤️Хмельницький”. А також розчистити від реклами інший хмельницький торговельний центр – Либідь Плаза (Lybid Plaza).  

У Хмельницькому відбулася публічна дискусія щодо перспектив Хмельницької АЕС. Говорили про продовження строку функціонування першого енергоблоку, проектний строк експлуатації якого завершився саме в день проведення заходу – 13 грудня. Не менш важливим є питання розвитку потужностей, а саме – добудова енергоблоків 3 і 4.  У дискусії взяли участь гості з Нетішина заступник генерального директора з […]

За ініціативи Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів та за підтримки обласної державної адміністрації 22 грудня 2018 року та 05 січня 2019 року на вулиці Прибузька (від вулиці Свободи до вулиці Старокостянтинівське шосе) проходитимуть обласні ярмарки сільськогосподарської продукції, приурочені до різдвяних свят, повідомляє прес-служба Хмельницької ОДА. Хмельничани зможуть придбати продукцію сільськогосподарських товаровиробників та громадського харчування […]