У Кам’янці-Подільському матір бійця АТО нагородили орденом

“Орден матері бійця АТО” отримала цієї неділі мати кам’янецького Героя Руслана Коношенка – Галина Коношенко.

Вручили пам’ятну нагороду жінці в Петропавлівській церкві. Про це повідомив настоятель храму Олександр Цісар.

“Обіцяємо, що імена матерів наших кам’янецьких Героїв завжди будуть в наших молитвах. Навіки Господу Слава. Герої не вмирають”, зазначив отець Олександр.

Коношенко Руслан Сергійович («Поет») народився  23 лютого 1983 року у   Кам’янці-Подільському. Старший солдат  81-ї окремої аеромобільної бригади (90-й окремий аеромобільний батальйон) Руслан Коношенко загинув , захищаючи Донецький аеропорт. Спочатку його вважали зниклим безвісти 21 січня 2015 року під час оборони аеропорту м. Донецьк. Згодом впізнаний за експертизою ДНК. Похований на батьківщині, у   Кам’янці-Подільському.

Указом Президента України № 282/2015 від 23 травня 2015 року, “за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі”, нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Нагороджений нагрудним знаком «За оборону Донецького аеропорту» (посмертно).

За особисту мужність і героїзм, проявлені при захисті державного суверенітету і територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, згідно рішення № 109/93 присвоєно звання «Почесний громадянин міста Кам’янця-Подільського».

Першу в Україні відкриту громадянську нагороду для жінок, чиї сини і чоловіки захищають Україну в АТО – Орден матерям бійців АТО – презентували у липні 2017 року.

Нещодавно  таку ж нагороду отримали мати Миколи Гордійчука.

За матеріалами сайту Кам’янець-Подільської міської ради

Схоже

Сьогодні у місті презентували запуск нового виробництва. Перша зустріч з представниками компанії SEBN UA відбулася десять місяців тому. Тоді й розпочалася історія залучення в місто потужного інвестора та нового виробника. Як результат – сьогодні підприємство вже працює за адресою: вул.Північна, 2 (колишній механічний завод). До кінця року місто отримає близько 6 мільйонів євро інвестицій та […]

За останні півтора роки на Хмельниччині з’явилося 5 зручних сервісних центрів МВС, що працюють за принципом єдиного вікна та відкритого простору. Сьогодні, 13 липня, було презентовано одразу два останніх у Шепетівці та Дунаївцях, що завершили важливий етап реформи в даному регіоні. В центрах надають послуги  з реєстрації перереєстрації транспортних засобів, видачі та заміни посвідчення водія, […]

12 липня, у позаміському дитячому закладі оздоровлення та відпочинку „Чайка”  фахівці Хмельницького міського центру зайнятості у ігровій формі ознайомили зі світом професій 250 діток Хмельниччини. Нагадаємо, 10 липня, у дитячому таборі “Чайка”, що у селі Головчинці, під час дискотеки хтось розпилив невідому речовину. «Профорієнтаційна робота з учнівською молоддю є однією з послуг Хмельницької обласної служби зайнятості. […]