У Кам’янці-Подільському матір бійця АТО нагородили орденом

“Орден матері бійця АТО” отримала цієї неділі мати кам’янецького Героя Руслана Коношенка – Галина Коношенко.

Вручили пам’ятну нагороду жінці в Петропавлівській церкві. Про це повідомив настоятель храму Олександр Цісар.

“Обіцяємо, що імена матерів наших кам’янецьких Героїв завжди будуть в наших молитвах. Навіки Господу Слава. Герої не вмирають”, зазначив отець Олександр.

Коношенко Руслан Сергійович («Поет») народився  23 лютого 1983 року у   Кам’янці-Подільському. Старший солдат  81-ї окремої аеромобільної бригади (90-й окремий аеромобільний батальйон) Руслан Коношенко загинув , захищаючи Донецький аеропорт. Спочатку його вважали зниклим безвісти 21 січня 2015 року під час оборони аеропорту м. Донецьк. Згодом впізнаний за експертизою ДНК. Похований на батьківщині, у   Кам’янці-Подільському.

Указом Президента України № 282/2015 від 23 травня 2015 року, “за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі”, нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Нагороджений нагрудним знаком «За оборону Донецького аеропорту» (посмертно).

За особисту мужність і героїзм, проявлені при захисті державного суверенітету і територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, згідно рішення № 109/93 присвоєно звання «Почесний громадянин міста Кам’янця-Подільського».

Першу в Україні відкриту громадянську нагороду для жінок, чиї сини і чоловіки захищають Україну в АТО – Орден матерям бійців АТО – презентували у липні 2017 року.

Нещодавно  таку ж нагороду отримали мати Миколи Гордійчука.

За матеріалами сайту Кам’янець-Подільської міської ради

Схоже

Сьогодні в Департаменті соціального захисту населення Хмельницької ОДА оголосили про початок Обласної акції в рамках Всеукраїнської “16 днів проти гендерного насильства”, яка проходить щорічно з 25 листопада по 10 грудня. Ця акція відбувається у світі з 1991 року і закликає людство до припинення усіх форм насильства. Україна приєдналась до неї у 2000 році. Апеляційний суд […]

Виховання свідомого підростаючого покоління, активних громадян суспільства з шкільних років, спонукання до творчої праці – одне із пріоритетних завдань міської влади. На цьому наголосила керуючий справами виконавчого комітету Юлія Сабій під час зустрічі з лідерами міського учнівського самоврядування “Нова генерація міста” та учасниками зразкового художнього колективу «Прес-клуб «Юний журналіст» Палацу творчості дітей та юнацтва. З […]

Комунальники завершили ремонт частини вулиці Вутіша (Польські фільварки). Кошти на відновлення дорожнього покриття вдалося залучити завдяки народному депутату та відповідно – за рахунок надходження субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціального-економічного розвитку окремих територій, а також співфінансуванню з міської казни. Так, виконано ремонт 786 кв.м найбільш зруйнованої ділянки дороги. Джерело