Хмельницькі спортсмени здобули чергову перемогу

28 жовтня четверо спортсменів Хмельницької школи бойових мистецтв Самсон-Право представляли на європейських міжнародних змаганнях відкритого кубку федерації Kong Sao з бойових мистецтв, не лише свою школу та  Хмельницьку область, а й Україну. Змагання щороку проводяться в цей період в польському містечку Міколов під Катовицями. У турнірі взяли участь представники єдиноборці ще трьох країн: Польщі, Венгрії та Чехії.

Українська команда хоч і була представлена незвично малою кількістю учасників, проте на якість виступів це не вплинуло і додому вони привезли 14 ексклюзивних медалей та 2 спеціальних кубка за кращу техніку! Таким багатим виявився арсенал  нагород самсонівців.

Так, одинадцятирічний Фіялчук Дмитро посів на змаганнях Międzynarodowy Otwarty Puchar KONG SAO-2017 перше місце в семі-контакті, виступаючи у старшій віковій категорії 12-15 років. А у версіях ката із зброєю та без зброї він здобув ще одно ЗОЛОТО та одне СРІБЛО, залишивши позаду себе 6 та 3 спортсмена у кожній з цих версій. Конкурувати йому довелось і з поляками, чехами та венграми.

Що стосується версії mix-kumste, то тут він програв поляку у фіналі, бо з вагою 40 кг йому також довелось боротись у важчій категорії – до 50 кг. Хоча в 1-му раунді, де демонструється лише ударна техніка наш самсонівець програв лише в 1 очко, а от у 2-му раунді, де необхідно було тільки боротися суперник дійсно виявився для нього занадто важким. Тому 3-го раунду, де за правилами mix-kumste мала-би демонструватись лише боротьба у партері не було, бо рахунок двох попередніх раундів – 2:0 вже вирішив спір на жаль не на нашу користь. Таким чином Діма на цих змаганнях став двічі першим і двічі другим!

Осєдлевич Ліза на цих змаганнях здобула чотири нагороди, три з яких найвищого ґатунку і одну бронзу.

Першою Ліза стала у двох розділах ката: без зброї та із зброєю, в яких конкурували представниці також усіх чотирьох країн, що брали участь у змаганнях. У кожній з цих дисциплін Лізі вдалося обігнати 6 і 5 своїх суперниць. У розділі ката без зброї судді довго не могли визначитись, хто ж кращий у фіналі – українка чи полька. І все-ж таки під час останньої демонстрації комплекса на вердикт, з рахунком 5:0 перемогла представниця нашої української школи Самсон-Право – Ліза Осєдлевич. Таким чином рішенням суддів Кубок за кращу техніку ката серед юніорок віком 12-15 років одноголосно та заслужено потрапив на Україну.

У фінальному поєдинку семі-контакту з рахунком 7:2 Ліза перемогла чеську спортсменку і посіла ПЕРШЕ місце, залишивши позаду і спортсменку з Венгрії.

І хоча у першому раунді останньої версії mix-kumite, в якій Єлизавета також приймала участь, їй вдалось виграти у своєї суперниці «в суху» з рахунком 3:0, це не допомогло їй піднятися вище третього місця у цій версії, адже на цей раз чешка і полька виявились сильнішими у боротьбі.

Детальніше

Схоже

До Хмельницького з’їхалиcя найсильніші волейболісти-рятуваники з різних регіонів країни. У місті відбувається фінал  Всеукраїнських змагань з волейболу серед підрозділів Держслужби з надзвичайних ситуацій. У ньому візьмуть участь вісім найсильніших команд рятувальників, які стали переможцями у зональних відборах. Особливість цих змагань – разом з чоловіками гратимуть жінки. МТРК “Місто”

В обласному центрі пройшов черговий етап “Динаміади-2018” серед правоохоронних органів та рятувальних служб. Цього разу силовики визначали сильнішого у футзалі та боротьбі самбо. До участі в змаганнях з самбо свої команди заявили ГУНП в Хмельницькій області, Національна академія Державної прикордонної служби України ім. Б.Хмельницького, військова частина 3053 Нацгвардії, УСБУ в області, а також рятувальники. Четверо […]

Стипендія міського голови кращим спортсменам міста існує в Хмельницькому з 1998 року. Відтоді у положення щодо розміру та категорій осіб, котрі можуть претендувати на ці кошти, неодноразово вносилися зміни. Чергові корективи внесли на вчорашньому засіданні виконавчого комітету. Так, для спортсменів, котрі виступають на змаганнях такого рівня як Чемпіонати Європи, Чемпіонати світу та Олімпійські ігри збільшили […]