З нагоди професійного свята Кам’янець-Подільську інженерну службу нагородили за професійність військ

Професійне свято відзначають сьогодні, 3 листопада, представники інженерних військ України. З нагоди цієї дати в календарі історії, в районному центрі культури і мистецтв “Розмай” відбулися урочистості за участю військовослужбовців не лише Кам’янця, а й інших міст,  міського голови Михайла Сімашкевича та представників громадськості.

Десятки нагород, відзнак, грамот та подяк Міністерства оборони України, Збройних сил України, Президента України, інших вищих державних відомств  представникам інженерних військ вручив безпосередньо начальник інженерних військ Збройних Сил України, генерал-майор Юрій Лукашик.
Він відзначив професійність цих військ та масштаби завдань, які були виконані за час ведення антитерористичної операції на сході та загалом за час існування інженерних військ України.
Привітав військовослужбовців зі святом міський голова Михайло Сімашкевич, побажавши якнайшвидшого миру, а родинам військових –  сліз лише від радості. Кращим із кращих очільник міста вручив відзнаки та пам’ятні подарунки.  Також зі словами вітань звернувся народний депутат України Володимир Мельниченко, вручивши цінні нагороди.
Згадали учасники зібрання і тих Героїв інженерних військ, які віддали своє життя за Україну.
Схоже

В обласному художньому музеї відбулось відкриття кіно-клубу «Візія». Щотижня тут крутитимуть стрічки про мистецтво. Першим хмельничани мали нагоду переглянути фільм «Ахіллес і черепаха» про життя маленького японського хлопчика, який мріяв стати художником. Сеанси планують влаштовувати щоп’ятниці. Детальніше у сюжеті МТРК “Місто”

Переможець шоу “Караоке на Майдані” у Кам’янці Дмитро Прокопов спробував свої сили у столичному півфіналі. Серед майже півсотні вокалістів кам’янчанин зміг стати одним із кращих. Нещодавно у Кам’янці-Подільському відбулися зйомки двох програм шоу “Караоке на Майдані”. І перемогу в одному із випусків здобув кам’янчанин Дмитро Прокопов. А 12 листопада юнак поїхав до Києва, щоб спробувати […]

У жовтні 2017 року стартував захід нового формату для учнів професійно-технічних навчальних закладів області – конкурс КВК «Проф.фест», мета якого створення сприятливих умов для задоволення потреб молоді у творчій самореалізації, організації  змістовного та продуктивного дозвілля, сприяння професійному самовизначенню та свідомому вибору професії, популяризації актуальних на ринку праці  професій, підвищення їх престижу. Організаторами заходу є Департамент […]