Волочиський «Агробізнес» переміг «Прикарпаття»

Поєдинок 19-го туру чемпіонату України серед команд другої ліги між волочиським «Агробізнесом» та івано-франківським «Прикарпаттям» відбувся цими вихідними в Івано-Франківську.

Перший тайм матчу був досить насиченим та цікавим для вболівальників. Гравці обох команд, пристосувавшись до гри одна одної, почали атакувати та вести запеклу боротьбу за перемогу.

Тому вже на вісімнадцятій хвилині волочиський «Агробізнес» відкрив рахунок матчу.

Вже за десять хвилин суперники зуміли завдати удар у відповідь.

З пенальті на двадцять восьмій хвилині зустрічі один із гравців «Прикарпаття» забив гол у ворота суперників, тим самим зрівнявши рахунок матчу. А вже за дві хвилини рахунок подолян поповнився другим голом.

Проте це стало не зовсім заслугою гравців «Агробізнесу». Дві хвилини – і знову гол для подолян!

На тридцять другій хвилині волочиський «Агробізнес» потроїв свій рахунок. А вже на додаткових хвилинах один із гравців подільської команди зумів забити ще один, вже четвертий, гол.

Другий тайм проходив вже у значно спокійнішому темпі. Особливо  якщо порівнювати із кількістю голів, що були забиті у першому таймі. Наступні сорок п’ять хвилин були досить «скупими» на маленькі перемоги.

Аж наприкінці другого тайму одному із гравців івано-франківського «Прикарпаття» вдалось принести на рахунок своєї команди ще один гол.

Таким чином, зустріч івано-франківського «Прикарпаття» із волочиським «Агробізнесом» завершилась із рахунком 2:4 на користь гостів.

ФК «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) – ФК «Агробізнес» (Волочиськ) – 2:4

ФК «Прикарпаття»: Вульчин, Громоляк (Геник, 81), Бойко, Бочкур, Яневич, Дербах, Януш (Гуменюк, 76), Боришкевич (Прошак, 46), Веприк (Дттко, 46), Конкольняк (Оринчак, 46), Кузьмин. Запасні: Семенів, Данищук.

Головний тренер: Володимир Ковалюк.

ФК «Агробізнес»: Чернобай (Одольський, 86), Дубчак, Курило, Шум, Слотюк, Думанюк (Темнюк, 77, Полторацький, 90+1), Юхимович, Юрчак (Гагун, 68), Груша (Кухарук, 46), Скакун, Семенець. Запасні: Сурник, Чиж.

Головний тренер: Андрій Донець.

Голи: Юрчак (18),  Боришкевич (28, пен.), Громоляк (30, а/г), Юрчак (32), Скакун (45+2), Оринчак (89)