«Поділля» U-19 здобуло перемогу в крайньому матчі першого кола

Поєдинок 9-го туру першості України серед команд Першої ліги U-19 між хмельницьким «Поділлям» та одеським «Атлетиком» відбувся днями на рідному для хмельничан полі.

Перший тайм розпочинався із чітко спланованих атак від господарів поля. Проте насправді небезпечний момент першими створили гості, хоч він і видався не зовсім вдалим. А вже на двадцять третій хвилині зустрічі один із гравців хмельницького «Поділля» зумів відкрити рахунок матчу, обійшовши суперників та закинувши «шкіряного» до сітки воріт.

Другий тайм розпочинався із небезпечної атаки з боку хмельничан, яка на сорок дев’ятій хвилині завершилась ще одним голом. Далі – суцільна боротьба. Господарі намагались поповнити рахунок ще одним голом, а гості, натомість, хоч трохи зрівняти рахунок. Проте ані хмельничанам, ані одеситам у другому таймі більше не щастило.

Отож, зустріч хмельницького «Поділля» U-19 із одеським «Атлетиком» U-19 завершилась із рахунком 2:0 на користь хмельничан.

Таким чином, перше коло чемпіонату хмельницьке «Поділля» завершило на восьмій сходинці у турнірній таблиці. Вже наступного року подоляни продовжать боротьбу за чемпіонство.

ФК «Поділля» U-19 (Хмельницький) – ФК «Атлетик» U-19 (Одеса) 2:0

Голи: Бабак, 23, Низовець, 49

ФК «Поділля»: Шевченко, Худік, Майко, Абзалов (Кривденко, 88), Миколайчук, Лівандовський (Ярош, 71), Ліповуз, Шаповал (Бондарчук, 62), Морговський (Ватав, 88), Низовець (Кутовий, 62), Бабак (Тодавчич, 82).

Головний тренер: Олександр Ірклієнко.