До неї цю посаду обіймав Михайло Шматов, який став заступником виконавчого директора НСТУ Олександра Лієва, повідомила прес-служба НСТУ.
«Щоб іти вперед, треба бути готовою до змін, готовою вийти із зони комфорту. Але ці зміни мають бути прозорими і зрозумілими», – сказала про нову посаду Тетяна Колісніченко.
Обов’язки директора департаменту, як і раніше, включатимуть аналітичний і реформаційний напрями, а саме:
- Взаємодію між центральною дирекцією та філіями
- Інформування щодо реалізації стратегій розвитку та їх роз’яснення
- Координацію реформування у філіях у всіх напрямах
Раніше Тетяна Колісніченко обіймала посаду виконавчого директора Хмельницької філії НСТУ «Поділля-центр». Окрім цього, вона має досвіт роботи у ЗМІ, працювала кореспондентом, завідуючою відділом у хмельницькій комунальній газеті «Проскурів», а також кореспондентом, заступником редактора обласної газети «Подільський кур’єр».
Читати інші новини
Вранці 5 листопада рятувальників у Хмельницькому викликали на вулицю Зарічан...
Начальник Хмельницької ОВА Сергій Тюрін зустрівся з Євою Флєрко – майстром с...
У Кам’янці-Подільському троє семикласників ліцею №13 – Даниїл Лезний, Василь...
Протягом минулої доби надзвичайники ліквідували дві пожежі. В обох випадках ...
Національна спілка театральних діячів України привітала з 55-річчям Хмельниц...
Понад 2 млн штрафів за порушення правил дорожнього руху нараховується у Єдин...
У двох громадах у Хмельницькому районі повідомили про заплановані у найближч...
У Кам’янець-Подільському районному управлінні поліції повідомили про зникнен...