Хмельницькі родини атовців отримали новенькі квартири | Поділля News
Новини
Події

Хмельницькі родини атовців отримали новенькі квартири

Олександр Скубиш – офіцер запасу. Чоловік разом з дружиною виховує шістьох синів та доньку. Сьогодні родина стала власниками 4-кімнатної квартири площею близько 145 квадратних метрів.

Ще одні щасливчики – сім’я офіцера, що досі служить в ЗСУ та з 2014 року воює на сході України Віктора Білоцького. Разом з чоловіком нині мешкає дружина, син, дві доньки та четверо внуків. Відтепер родина оселиться у просторій трикімнатній квартирі площею майже 150 квадратних метрів.

До слова, сам пан Віктор і зараз перебуває в зоні бойових дій, тому ключі від житла прийшла отримувати його дружина. Син Захар – майбутній продовжувач військової династії, навчається в Львівському військовому ліцеї.

“Я не вперше вручаю ключі від квартир, проте сьогодні – емоції особливі, – зізнається міський голова Олександр Симчишин. – Бо розумію, що сьогодні житло отримують найдостойніші, ті, завдяки кому Україна не зазнала повної окупації. Було дуже важко визначити претендентів на отримання помешкань. Ці люди мають особливі досягнення”.

Очільник міста побажав новоселам тепла, затишку та любові в домівках.

У 2015-2017 роках сім’ям загиблих, інвалідам війни та учасникам АТО вже надано 39 квартир, ще 4 помешкання для інвалідів війни 3-ої групи планується придбати до кінця року. Квартири, ключі від яких вручалися, передала у власність міста облрада. Родини загиблих та інвалідів 1-2 груп забезпечуються житлом за рахунок державної казни.

Автор: Катерина Прокопець