Будьте обережними: у Хмельницькому почастішали вуличні грабежі

В Хмельницькому майже щодня відбувається грабіж. В даний час одними з найбільш соціально небезпечних посягань на власність слід вважати грабежі і розбої. Загальне зростання інтенсивності цих видів злочинів, тяжкість їх наслідків, зміна їх кількісних і особливо якісних параметрів вказують на те, що дані діяння стають серйозною загрозою для суспільства.

Так, 26 листопада близько 21:00 години по вулиці Купріна навпроти магазину Хлібосол на зупинці громадського транспорту невстановлені особи, із застосуванням фізичного насильства, яке не є небезпечним для життя та здоров’я, із карману куртки, відкрито заволоділа грошовими коштами в сумі 400 гривень та мобільним телефоном “Леново А 1000” та срібним ланцюжком із хрестиком в 51-річного місцевого жителя.

27 листопада близько 02.00 години по вулиці Кам’янецькій, дві невстановлені особи, без застосування фізичного насильства, через незачинені двері проникли в квартиру, звідки відкрито із шафи викрали грошові кошти в сумі 30000 гривень, які належать 91-річному місцевому жителю.

28 листопада близько 18.40 години по вулиці Інститутській, невстановлена особа без застосування фізичного насильства шляхом ривка, відкрито заволоділа жіночою сумкою в якій знаходились гаманець з грошовими коштами в сумі 1000 грн. та особисті документи, які належать 27-річній місцевій жительці.

29 листопада близько 13 40 год. по вулиці Вайсера, поблизу кіоску із продажем гашеного вапна, невідома особа без застосування фізичної сили відкрито заволоділа велосипедом іноземного виробництва зеленого кольору, що належить 54-річній місцевій жительці.

Вуличні грабежі, розбої переважно вчиняються у вечірній та нічний період доби. Це обумовлено малолюдністю громадських місць і відсутністю очевидців.

У категорію потерпілих, як правило, потрапляють люди похилого віку, жінки, підлітки, особи, які перебувають у нетверезому стані та група населення, яка не може надати злочинцям активного опору.

Хмельницькі поліцейські застерігають бути обачливими та обережними, щоб не потрапити в пастку злочинців! У випадку злочинних ситуацій негайно звертайтеся до відділу поліції з метою попередження, своєчасного виявлення та розкриття злочинів.

Схоже

Під час санкціонованого обшуку в будинку жителя села Рудка працівники Дунаєвецького відділу поліції Хмельницької обасті виявили та вилучили саморобний пістолет. За висновком експерта цей пристрій є «одноствольним гладкоствольним дульнозарядним пістолетом із ґнотовим запаленням, виготовленим саморобним способом, який є придатним для проведення пострілів». П’ятдесятидворічний чоловік не тільки незаконно зберігав саморобну зброю, але й погрожував нею людям. […]

Слідчим управлінням Головного управління Національної поліції в області завершено досудове розслідування відносно членів організованої злочинної групи, які займались вимаганням майна та коштів у мешканців Хмельницького та області. Зокрема встановлено, що раніше судимий за майнові злочини 37-річний хмельничанин з метою швидкого збагачення вирішив утворити злочинну групу. До її складу організатор залучив іще сімох осіб, більшість із […]

Шепетівська місцева прокуратура виявила випадки зловживання громадянами правом на отримання земельних ділянок сільськогосподарського призначення. Зокрема встановлено, що один із жителів області, приховуючи факт одержання землі в межах норм безоплатної приватизації на території Городоцького району, повторно безкоштовно набув у власність для ведення особистого селянського господарства земельні ділянки площею по 2 га, розташовані на території Ізяславського та […]