У Полонному не розминулися дві автівки. Жоден із водіїв не визнав себе винним

У Полонному не розминулися дві автівки. Як результат – ДТП та пошкоджені машини.

Під час судового засідання водії розказуватимуть різні версії причин аварії. Різнитиметься у кожного з них і трактування правил дорожнього руху: водій Mitsubishi стверджував, що рухався головною дорогою і саме він мав переваги у русі, водій Renault запевняв, що обидві дороги рівнозначні й пропустити повинні були саме його авто.

Утім, Полонський районний суд встановив, хто ж таки спричинив ДТП. Вивчивши матеріали справи та дослідивши докази, суддя визнав винним водія Renault, котрий, порушуючи вимоги дорожнього знаку п.2.1 «Дати дорогу», вчинив правопорушення, передбачене ст.124 КУпАП – порушення учасниками дорожнього руху правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів. На правопорушника суд наклав штраф, який передбачений санкціями цієї статті – 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Постанова законної сили не набрала і може бути оскаржена у апеляційному суду області.

Прес-служба Апеляційного суду Хмельницької області

Схоже

МКП “Хмельницькводоканал” щодня проводить роботи із відключення боржників від систем водовідведення. Це стосується насамперед тих споживачів, які користувалися цими послугами, однак не сплачували за них упродовж півроку або більше. У понеділок, 16 липня, в рамках чергового виїзду, такі роботи у першій половині дня працівники КСЦ виконали у будинку № 70/1, що на проспекті Миру. Через […]

Оператор ГТС штучно збільшує суму заборгованості ПАТ “Хмельницькгаз” за послуги балансування із застосування коефіцієнту 1,2 до вартості газу, використаного на виробничо-технологічні потреби. Згідно діючої угоди між ПАТ “Хмельницькгаз” та “Укртрансгаз” підвищуючий коефіцієнт не застосовується, якщо розмір небалансу не перевищує 5%. Тому дії оператора ГТС є необгрунтованими, спрямованими на штучне збільшення сум заборгованості. Така позиція ПАТ […]

У Шепетівці по вулиці Судилківська 16 липня о 13: 25 виникла пожежа приватного автомобіля ВАЗ 2106. Вогнем знищено моторний відсік автомобіля, пошкоджено салон автомобіля. Ймовірна причина пожежі – КЗ електромережі. Збитки – 1000 грн. Пожежу ліквідовано 21 ДПРЧ. На місце пожежі виїжджав підполковник служби ЦЗ Матвійчук В.Л. Нещасних випадків на пожежі не було.