Вихованці спортивної школи бойових мистецтв “Самсон-Право” привезли до Хмельницького світові нагороди

Останніми роками козацький двобій швидко набуває великої популярності. Цього разу чемпіонат зібрав 950 спортсмено/версій. Приємно, що про наш Національний вид спорту,  вже добре знають  в Азербайджані, Вірменії, Таджикистані, Турції, Ірані, Туркменії, Казахстані, Ливані, обох частинах Кіпру, Румунії, Сербії, Польщі, Австрії, Латвії, Литві, Марокко, Алжирі , Білорусії, Росії, Молдові, Грузії. Адже, саме  з цих країн,  зареєстрованих у  всесвітній федерації козацького двобою WCFF, починаючи з 2012 року спортсмени приймають участь у чемпіонатах та кубках Європи та Світу.

Поєдинки за 7 різними правилами  кантакту від легкої  “забави”(аналог семі-контакту)  до повного “герця-3” (аналог ММА),  демонстрація техніки двобою у 4-х безконтактних розділах  без зброї та із зброєю (“однотан”) та  демонстрація прийомів самооборони (“двотан”)  безперервно демонструвались протягом майже 17 годин на 4-х килимах та в октагоні. Такий супер екстремальний режим чемпіонату, який розпочався  у найбільшій Харківській спортивній залі о 9.00 ранку і закінчився майже о 3-й годині ночі,  вимагав від усіх без винятку спортсменів, тренерів та глядачів неабиякої козацької витримки та витривалості, наснаги та волі до перемоги.

У цій тривалій та захоплюючій боротьбі наші молоді подільські козачата не словом, а ділом доводили свою належність до козацького роду, якому не має переводу. Здобувши 71 спортивну нагороду – 28 “золотих”, 24 “срібних” та 19 “бронзових” медалей, вони примножили спортивну славу нашого рідного Подільського краю.

Гідно представили нашу область спортсмени-рукопашники, самсонівці  з Хмельницького та Старокостянтинова, які за підсумками участі у чемпіонаті України-2017 увійшли до складу офіційної делегації національної збірної команди України з козацького двобою.

Усі без винятку хмельницькі  чемпіони та призери  даного чемпіонату світу гідні уваги та пошани. Але найбільше хотілось би відзначити спортсменів, на рахунку яких є не одне золото і не одна виборона у важких та яскравих поєдинках перемога. Серед юнаків це: Рибчинський Андрій, Манькус Максим, Шведова Богдана та Шувера Ілля. Серед юніорів – Шумейко Максим, Фіялчук Дмитро, Кривий Михайло, Яворський Володимир, Школьник Олександр, Осєдлевич Ліза, Самсонова Анна, Попадюк Анна. Серед старших юніорів –  Катурга Валерій, Слободян Діана, Федюнін Денис та Грицак Анна.

Команду спортсменів Хмельницької області готував і, як завжди, надихав своїм прикладом тренер Гаррій Осєдлевич, який також на цьому чемпіонаті здобув два золота та срібло.

Схоже

Протягом семи днів майже 300 юних спортсменів Хмельниччини відпочивали на Чорноморському узбережжі. Традиційно у міжнародний День захисту дітей на Хмельниччині громадська організація «За конкретні справи» ініціювала «Спартакіаду Поділля 2018» за підтримки народного депутата України Олександра Гереги. Діти змагались у дев’яти дисциплінах: футбол, баскетбол, волейбол, теніс, перетягування канату, ігри патріотів, спортивні танці, легкоатлетична естафета, туризм. Для […]

RoverTour – це хмельницький клуб велосипедних фанатів, який організовує і бере участь в велотурах.  У неділю, 8 липня, клуб організовує черговий велотур Південним Бугом і Вовком. Велолюбителі подорожуватимуть  за маршрутом відстанню 90 кілометрів. Виїзд із Хмельницького, далі електричкою до Деражні. Звідти уже до Летичева, потім Марківці, Головчинці, Меджибіж, Ярославка, Стуфчинці та назад до Хмельницького. Орієнтовний […]

Із 30 червня по 02 липня 2018 року у м. Гарліава, що у Литві, пройшов чемпіонат Європи з гирьового спорту серед юнаків та дівчат U-16, U-18. Хмельниччину на чемпіонаті представляв спортсмен з Дунаєвець. У ваговій категорії 58 кг Юрик Олександр посів 2 місце у двоборстві (гирі – 24 кг, поштовх – 85, ривок – 108, […]