Вихованці спортивної школи бойових мистецтв “Самсон-Право” привезли до Хмельницького світові нагороди

Останніми роками козацький двобій швидко набуває великої популярності. Цього разу чемпіонат зібрав 950 спортсмено/версій. Приємно, що про наш Національний вид спорту,  вже добре знають  в Азербайджані, Вірменії, Таджикистані, Турції, Ірані, Туркменії, Казахстані, Ливані, обох частинах Кіпру, Румунії, Сербії, Польщі, Австрії, Латвії, Литві, Марокко, Алжирі , Білорусії, Росії, Молдові, Грузії. Адже, саме  з цих країн,  зареєстрованих у  всесвітній федерації козацького двобою WCFF, починаючи з 2012 року спортсмени приймають участь у чемпіонатах та кубках Європи та Світу.

Поєдинки за 7 різними правилами  кантакту від легкої  “забави”(аналог семі-контакту)  до повного “герця-3” (аналог ММА),  демонстрація техніки двобою у 4-х безконтактних розділах  без зброї та із зброєю (“однотан”) та  демонстрація прийомів самооборони (“двотан”)  безперервно демонструвались протягом майже 17 годин на 4-х килимах та в октагоні. Такий супер екстремальний режим чемпіонату, який розпочався  у найбільшій Харківській спортивній залі о 9.00 ранку і закінчився майже о 3-й годині ночі,  вимагав від усіх без винятку спортсменів, тренерів та глядачів неабиякої козацької витримки та витривалості, наснаги та волі до перемоги.

У цій тривалій та захоплюючій боротьбі наші молоді подільські козачата не словом, а ділом доводили свою належність до козацького роду, якому не має переводу. Здобувши 71 спортивну нагороду – 28 “золотих”, 24 “срібних” та 19 “бронзових” медалей, вони примножили спортивну славу нашого рідного Подільського краю.

Гідно представили нашу область спортсмени-рукопашники, самсонівці  з Хмельницького та Старокостянтинова, які за підсумками участі у чемпіонаті України-2017 увійшли до складу офіційної делегації національної збірної команди України з козацького двобою.

Усі без винятку хмельницькі  чемпіони та призери  даного чемпіонату світу гідні уваги та пошани. Але найбільше хотілось би відзначити спортсменів, на рахунку яких є не одне золото і не одна виборона у важких та яскравих поєдинках перемога. Серед юнаків це: Рибчинський Андрій, Манькус Максим, Шведова Богдана та Шувера Ілля. Серед юніорів – Шумейко Максим, Фіялчук Дмитро, Кривий Михайло, Яворський Володимир, Школьник Олександр, Осєдлевич Ліза, Самсонова Анна, Попадюк Анна. Серед старших юніорів –  Катурга Валерій, Слободян Діана, Федюнін Денис та Грицак Анна.

Команду спортсменів Хмельницької області готував і, як завжди, надихав своїм прикладом тренер Гаррій Осєдлевич, який також на цьому чемпіонаті здобув два золота та срібло.

Схоже

До Хмельницького з’їхалиcя найсильніші волейболісти-рятуваники з різних регіонів країни. У місті відбувається фінал  Всеукраїнських змагань з волейболу серед підрозділів Держслужби з надзвичайних ситуацій. У ньому візьмуть участь вісім найсильніших команд рятувальників, які стали переможцями у зональних відборах. Особливість цих змагань – разом з чоловіками гратимуть жінки. МТРК “Місто” 

В обласному центрі пройшов черговий етап “Динаміади-2018” серед правоохоронних органів та рятувальних служб. Цього разу силовики визначали сильнішого у футзалі та боротьбі самбо. До участі в змаганнях з самбо свої команди заявили ГУНП в Хмельницькій області, Національна академія Державної прикордонної служби України ім. Б.Хмельницького, військова частина 3053 Нацгвардії, УСБУ в області, а також рятувальники. Четверо […]

Стипендія міського голови кращим спортсменам міста існує в Хмельницькому з 1998 року. Відтоді у положення щодо розміру та категорій осіб, котрі можуть претендувати на ці кошти, неодноразово вносилися зміни. Чергові корективи внесли на вчорашньому засіданні виконавчого комітету. Так, для спортсменів, котрі виступають на змаганнях такого рівня як Чемпіонати Європи, Чемпіонати світу та Олімпійські ігри збільшили […]