Забудовник «СПОРТ-СІТІ» безкоштовно виділив у Хмельницькому 10 квартир для учасників АТО

Сертифікати на житло в урочистій атмосфері передали хлопцям та їх родинам.

Виділити квартири для атовців – соціальна ініціатива компанії «SK Group». Загальна вартість десяти квартир – одно та двокімнатних помешкань – близько складає 5 мільйонів гривень.

Олександр Волчелюк, директор ОК «SPORT CITY» SK Group» говорить, що цього року компанія проявляє таку ініціативу перша, принаймні у Хмельницькому.

У залі були присутні п’ять громадських організацій, які опікуються воїнами АТО. Вони визначали,  хто потребує квартир у першу чергу.

Голова спілки учасників АТО Хмельниччини Володимир Шрубковський каже, що питання забезпечення  хлопців житло стоїть дуже гостро.

У Хмельницькому компанія «SK Group» будує декілька житлових комплексів. Квартири  для атовців виділили у тих з них, де ступінь готовності найбільша. Наприклад, у будиинку по вулиці Нижня Берегова новосілля можна святкувати вже наступного року.

 «Рік тому ми пообіцяли, що дамо 10 квартир. Громадські організації побажали, щоб це сталося  якнайшвидше,  на початку наступного року. Виділені квартири розташовані не десь на  окраїні, а у центрі міста. Площа двокімнатних помешкань – 70 кв. метрів, однокімнатних – 36 кв. метрів, – зазначає  комерційний директор компанії «SK Group» Андрій Бублей.

У компанії «SK Group» сподіваються, що своїм прикладом надихнуть на добрі справи інших забудовників в місті.

Детальніше у сюжеті:

 

 

Схоже

Хмельницький Центральний універмаг розчистили від зайвої реклами. Фото з перетвореннями опублікували на сторінці Хмельницький Development у Фейсбук.  Раніше рекламні банери були не лише на першому поверсі будівлі, а й під дахом. У коментарях під постом деякі хмельничани пропонують прибрати і напис  “Я❤️Хмельницький”. А також розчистити від реклами інший хмельницький торговельний центр – Либідь Плаза (Lybid Plaza).  

У Хмельницькому відбулася публічна дискусія щодо перспектив Хмельницької АЕС. Говорили про продовження строку функціонування першого енергоблоку, проектний строк експлуатації якого завершився саме в день проведення заходу – 13 грудня. Не менш важливим є питання розвитку потужностей, а саме – добудова енергоблоків 3 і 4.  У дискусії взяли участь гості з Нетішина заступник генерального директора з […]

За ініціативи Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів та за підтримки обласної державної адміністрації 22 грудня 2018 року та 05 січня 2019 року на вулиці Прибузька (від вулиці Свободи до вулиці Старокостянтинівське шосе) проходитимуть обласні ярмарки сільськогосподарської продукції, приурочені до різдвяних свят, повідомляє прес-служба Хмельницької ОДА. Хмельничани зможуть придбати продукцію сільськогосподарських товаровиробників та громадського харчування […]