Забудовник «СПОРТ-СІТІ» безкоштовно виділив у Хмельницькому 10 квартир для учасників АТО

Сертифікати на житло в урочистій атмосфері передали хлопцям та їх родинам.

Виділити квартири для атовців – соціальна ініціатива компанії «SK Group». Загальна вартість десяти квартир – одно та двокімнатних помешкань – близько складає 5 мільйонів гривень.

Олександр Волчелюк, директор ОК «SPORT CITY» SK Group» говорить, що цього року компанія проявляє таку ініціативу перша, принаймні у Хмельницькому.

У залі були присутні п’ять громадських організацій, які опікуються воїнами АТО. Вони визначали,  хто потребує квартир у першу чергу.

Голова спілки учасників АТО Хмельниччини Володимир Шрубковський каже, що питання забезпечення  хлопців житло стоїть дуже гостро.

У Хмельницькому компанія «SK Group» будує декілька житлових комплексів. Квартири  для атовців виділили у тих з них, де ступінь готовності найбільша. Наприклад, у будиинку по вулиці Нижня Берегова новосілля можна святкувати вже наступного року.

 «Рік тому ми пообіцяли, що дамо 10 квартир. Громадські організації побажали, щоб це сталося  якнайшвидше,  на початку наступного року. Виділені квартири розташовані не десь на  окраїні, а у центрі міста. Площа двокімнатних помешкань – 70 кв. метрів, однокімнатних – 36 кв. метрів, – зазначає  комерційний директор компанії «SK Group» Андрій Бублей.

У компанії «SK Group» сподіваються, що своїм прикладом надихнуть на добрі справи інших забудовників в місті.

Детальніше у сюжеті:

 

 

Схоже

Лідерство у формуванні об’єднаних громад утримує Житомирщина, Хмельниччина посідає друге місце у загальному рейтингу областей щодо формування ОТГ. Також на Хмельниччині найбільше старост обрано. У чому лідирують, а у чому відстають регіони, як розподіляються і використовуються кошти державної підтримки, що відбувається в секторах медицини, освіти, молодіжної та соціальної політики, адміністративних послуг – ці та багато […]

Народний депутат України від партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» Олександр Шевченко запросив 250 мешканців Хмельницького, Деражнянського, Дунаєвецького, Ярмолинецького, Красилівського, Старокостянтинівського Летичівского, Білогірського, Славутського, Ізяславського районів та міст Хмельницький, Кам’янеь-Подільський і Нетішин відвідати Буковель. Люди на власні очі переконалися, що зміни на краще – реальні, коли люди об’єднуються заради результату. Звідси місцеві мешканці уже давно […]

На автодорозі М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам”янка на ділянці від м. Хмельницького у напрямку смт. Війтівці тривають ремонтні роботи.  На сьогодні, підрядником уже влаштовано верхній шар дорожнього покриття із щебенево-мастикового асфальтобетону, протяжністю майже 10 км, поблизу села Малиничі. Окрім того, виконуються роботи із регенерації існуючого покриття та розширення проїзної частини, а також влаштовуються нижні шари дорожнього одягу на інших ділянках. […]