Забудовник «СПОРТ-СІТІ» безкоштовно виділив у Хмельницькому 10 квартир для учасників АТО

Сертифікати на житло в урочистій атмосфері передали хлопцям та їх родинам.

Виділити квартири для атовців – соціальна ініціатива компанії «SK Group». Загальна вартість десяти квартир – одно та двокімнатних помешкань – близько складає 5 мільйонів гривень.

Олександр Волчелюк, директор ОК «SPORT CITY» SK Group» говорить, що цього року компанія проявляє таку ініціативу перша, принаймні у Хмельницькому.

У залі були присутні п’ять громадських організацій, які опікуються воїнами АТО. Вони визначали,  хто потребує квартир у першу чергу.

Голова спілки учасників АТО Хмельниччини Володимир Шрубковський каже, що питання забезпечення  хлопців житло стоїть дуже гостро.

У Хмельницькому компанія «SK Group» будує декілька житлових комплексів. Квартири  для атовців виділили у тих з них, де ступінь готовності найбільша. Наприклад, у будиинку по вулиці Нижня Берегова новосілля можна святкувати вже наступного року.

 «Рік тому ми пообіцяли, що дамо 10 квартир. Громадські організації побажали, щоб це сталося  якнайшвидше,  на початку наступного року. Виділені квартири розташовані не десь на  окраїні, а у центрі міста. Площа двокімнатних помешкань – 70 кв. метрів, однокімнатних – 36 кв. метрів, – зазначає  комерційний директор компанії «SK Group» Андрій Бублей.

У компанії «SK Group» сподіваються, що своїм прикладом надихнуть на добрі справи інших забудовників в місті.

Детальніше у сюжеті:

 

 

Схоже

Хмельницька область отримала від Державної служби України з безпеки на транспорті три пересувні габаритно-вагові комплекси для зважування транспортних засобів на дорозі. Передання цих автомобілів відбулося сьогодні, 11 грудня, в Кам’янці-Подільському. З нагоди події з робочим візитом до нашого міста прибули заступник Міністра інфраструктури Юрій Лавренюк, народний депутат України Володимир Мельниченко, голова Хмельницької ОДА Олександр Корнійчук, […]

Станом на 11.12.2017 року тепло надають усі 714 (100%)  комунальних та відомчих котелень, опалюється 2285 (100%) житлових будинки з централізованим опаленням, 690 (100%)  дитячих садочки, 64 (100%) лікарні та 702 (100%) школи. З метою своєчасного усунення аварій, які виникають під час проходження опалювального сезону та недопущення виникнення надзвичайних ситуацій у житлово-комунальному господарстві області створено 130 […]

Виставкою-ярмарком “Купуй хмельницьке” Хмельницька міська рада запустила однойменний проект, який дозволить підвищити конкурентоспроможність та престиж місцевих виробників, збільшити впізнаваність місцевих торгових марок, забезпечити населення міста товарами високої якості. На виставці “Купуй хмельницьке” представлені виробники, які працюють у галузі торгівлі, ресторанного бізнесу та виробництва харчової продукції. Усі охочі мали змогу і скуштувати продукцію хмельницьких виробників, і […]