Забудовник «СПОРТ-СІТІ» безкоштовно виділив у Хмельницькому 10 квартир для учасників АТО

Сертифікати на житло в урочистій атмосфері передали хлопцям та їх родинам.

Виділити квартири для атовців – соціальна ініціатива компанії «SK Group». Загальна вартість десяти квартир – одно та двокімнатних помешкань – близько складає 5 мільйонів гривень.

Олександр Волчелюк, директор ОК «SPORT CITY» SK Group» говорить, що цього року компанія проявляє таку ініціативу перша, принаймні у Хмельницькому.

У залі були присутні п’ять громадських організацій, які опікуються воїнами АТО. Вони визначали,  хто потребує квартир у першу чергу.

Голова спілки учасників АТО Хмельниччини Володимир Шрубковський каже, що питання забезпечення  хлопців житло стоїть дуже гостро.

У Хмельницькому компанія «SK Group» будує декілька житлових комплексів. Квартири  для атовців виділили у тих з них, де ступінь готовності найбільша. Наприклад, у будиинку по вулиці Нижня Берегова новосілля можна святкувати вже наступного року.

 «Рік тому ми пообіцяли, що дамо 10 квартир. Громадські організації побажали, щоб це сталося  якнайшвидше,  на початку наступного року. Виділені квартири розташовані не десь на  окраїні, а у центрі міста. Площа двокімнатних помешкань – 70 кв. метрів, однокімнатних – 36 кв. метрів, – зазначає  комерційний директор компанії «SK Group» Андрій Бублей.

У компанії «SK Group» сподіваються, що своїм прикладом надихнуть на добрі справи інших забудовників в місті.

Детальніше у сюжеті:

 

 

Схоже

Літературно-мистецький захід назвали оригінально – “Пиріжки по-славутськи”. Відбувся він 20 вересня у НВК «Успіх». Програма кураж-базару була насиченою та цікавою. Учні та вчителі навчального закладу продемонстрували свої таланти та здібності. Святкове дійство включало: вернісаж літературних творів «Славута – перлина Подільського краю»; розважальну програму «Славутські діти – краю квіти»; свято «Ми славимо тебе, Славуто»; конкурс «Дівоча […]

Раніше затриманих осіб на період слідства відвозили в інші ізолятори — у Старокостянтинів, Нетішин та Хмельницький. Тепер слідчі на місці зможуть працювати з затриманими. Це полегшить роботу слідчих та конвойних підрозділів поліції, а також суттєво зекономить паливно-мастильні матеріали — близько тони за місяць. Одночасно в ізоляторі зможуть утримувати до 14 осіб. У кожному приміщенні, де перебуватимуть […]

Управління торгівлі Хмельницької міської ради за підтримки обласної державної адміністрації  потурбувалося про те, щоб на День міста жителі обласного центру мали гарний святковий стіл. Для цього 29 вересня  на вулиці Прибузькій (від вулиці Свободи до Старокостянтинівського шосе) відбудеться святковий сільськогосподарський ярмарок.  До участі в ньому запрошуються фермери, виробники сільськогосподарської продукції, мешканці міста й сіл, які бажають вигідно […]