У першому матчі 1/4 фіналу Кубку Преміум-ліги хмельницькі «Соколята» поступились лідеру чемпіонату

У першому матчі 1/4 фіналу Кубку Преміум-ліги «Сокіл-3» поступився лідеру чемпіонату.

«Феміда-Starlife» – «Сокіл-3» – 5:1

«Соколята» вийшли на цей матч в усіченому складі – в розпорядженні Віталія Розпаченюка було всього шість польових гравців, включаючи його самого.

«Феміда» з перших хвилин заволоділа територіальною перевагою, але втілити її в голи довгий час не могла – «Сокіл-3» уважно грав в обороні і при першій нагоді відповідав гострими контратаками.

Довгий час жодному з суперників не вдавалося відзначитися, і лише в кінці тайму удача посміхнулася «Феміді». Дефіцит польових гравців в нашій команді позначився в другому таймі.

На 48-й хвилині команди обмінялися ударами в штангу, а підвів підсумок зустрічі голкіпер «Феміди», який ударом зі своєї штрафної вразив порожні ворота «Сокола-3» – 5:1.

Поступившись у першому матчі з різницею в чотири м’ячі, «соколята» істотно ускладнили своє завдання по виходу в наступний раунд Кубку Преміум-ліги.