На Хмельниччині засудили молодика за крадіжку на понад 4 роки за гратами | Поділля News
Новини
Кримінал

На Хмельниччині засудили молодика за крадіжку на понад 4 роки за гратами

До 4 років і 3 місяців позбавлення волі (частково приєднавши невідбуте попереднє покарання) засудив Ярмолинецький районний суд 22-річного жителя району, визнавши його винним за ч.3 ст.185 Кримінального кодексу України – крадіжка, вчинена повторно, поєднана з проникненням у приміщення.

За цією ж статтею ККУ півтора роки тому ярмолинецька Феміда вже визнавала молодого чоловіка винним. Тоді йому присудили 4 роки ув’язнення, щоправда, звільнили від відбування покарання з випробуванням та іспитовим 2-річним строком. Та цей «іспит» засуджений не склав, знову зазіхнувши на чуже майно.

Як ідеться у вироку суду, він через вікно заліз у два господарські приміщення свого односельця, котрий постійно там не проживав, але навідувався до садиби, і викрав майна майже на 1,5 тис. грн. Усе згодом здав на металобрухт за 250 грн.

За словами дружини власника господарства, її чоловік так перейнявся крадіжкою, що потрапив на лікарняне ліжко, де згодом і помер. Тому жінка пред’явила і цивільний позов про відшкодування їй, окрім матеріальної, ще й моральної шкоди у розмірі 10 тис. грн. Цей позов суд задовольнив частково, повністю стягнувши з обвинуваченого завдану майнову і 6 тис. грн. моральної шкоди.

Вирок не набрав законної сили і може бути оскаржений у апеляційному суді області.

Прес-служба Апеляційного суду Хмельницької області

Автор: Катерина Прокопець