Старокостянтинівська прокуратура виявила факт зловживання службовим станом, яке спричинило ненадходження до бюджету 800 тис. грн.
Органами прокуратури області проводиться робота з виявлення фактів зловживань у сфері бюджетних відносин.
 
Встановлено, що упродовж 2016-2017 років між виконавчим комітетом Старокостянтинівської міської ради та фізичною особою-підприємцем, який виступив замовником будівництва чотирьох багатоквартирних житлових будинків у м. Старокостянтинів, укладено договори про пайову участь у розвитку інфраструктури міста та на їх виконання сплачено близько 350 тис. грн.
Згідно даних декларацій про готовність об’єктів до експлуатації забудовником споруджено понад 5,3 тис. кв. м житла.
Разом з тим, виявилось, що задекларована кошторисна вартість будівництва є надто низькою.
 
Враховуючи опосередковану вартість спорудження житла на території Хмельниччини, за попередніми підрахунками, пайова участь забудовника у створенні та розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Старокостянтинів мала б складати на 800 тис. грн. більше.
Як повідомив перший заступник керівника місцевої прокуратури Мирослав Попадюк, за вказаними фактами прокуратурою розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 192 (заподіяння майнової шкоди у великих розмірах шляхом обману або зловживання довірою), ч. 2 ст. 366 (службове підроблення, що спричинило тяжкі наслідки) Кримінального кодексу України.
Проведення досудового розслідування доручено слідчому відділу Старокостянтинівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області.
На даний час вживаються заходи та проводяться слідчі дії, спрямовані на збір та фіксацію доказів.
Прес-служба прокуратури Хмельницької області
Схоже

Минулого тижня  у Віньковецькій ЦРЛ померла 76-річна жителька села Петрашівка. Як ми повідомляли, непритомну жінку з важкими травмами голови до лікарні доправила швидка допомога. Тоді підозра поліцейських щодо скоєння злочину впала на чоловіка потерпілої. Сьогодні, Хмельницький міськрайонний суд у Хмельницькій області інформує, що 82-річний чоловік померлої підозрюється у нанесеннні по голові дружини 5 ударів дерев’яною […]

Учора, 20 вересня, близько 10.00 години в Хмельницькому під час спільного розпиття спиртних напоїв, між 55-річним місцевим жителем та його 30-річним сином сталася сварка на побутовому ґрунті. За попередніми даними, в ході суперечки батько схопив дерев’яного стільця та наніс кілька ударів сину по голові. Від отриманих тілесних ушкоджень останній помер на місці події. Труп потерпілого […]

Апеляційний суд Хмельницької області ухвалив новий вирок у кримінальній справі чоловіка, який порвав поліцейський протокол, складений на нього за дрібне хуліганство. Згідно із рішенням колегії суд першої інстанції не дотримався правил призначення покарань за сукупністю вироків. Відтак, до призначеного штрафу додали ще два роки в’язниці за попереднім вироком у справі про крадіжку і звільнили обвинуваченого […]