В 2017 році Хмельницьким міськрайонним судом засуджено 591 людину, з них троє довічників | Поділля News
В 2017 році Хмельницьким міськрайонним судом засуджено 591 людину, з них троє довічників

source parsley for weight loss Продовжуємо публікувати статистичні дані за 2017 рік щодо розгляду справ Хмельницьким міськрайонний судом. На черзі статистика розгляду кримінальних справ, клопотань, подань.

Так, впродовж 2017 року до суду надійшло 922 справи кримінального провадження, з урахуванням залишку за 2016 рік розглянуто – 697 проваджень. Крім того, надійшло 6953 справи за клопотаннями слідчого, прокурора чи інших осіб, з яких не розглянуто лише 99.

Майже однакова кількість надійшла справ в порядку виконання судових рішень та  справ за скаргами на дії, бездіяльність слідчого, прокурора та інших осіб під час досудового розслідування, відповідно – 1027 та 1252, закінчено провадження по 10 137  справах.

go Так, найбільше справ надійшло за ст. 185 КК України по обвинуваченню у вчиненні крадіжок – 354; 70 справ надійшло щодо вчинення злочинів у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів та інші злочини проти здоров’я населення; 55 справ щодо порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами; 146 справ щодо злочинів проти життя та здоров’я особи , з них:  14 – умисне вбивство та 14 -умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження. Крім того, з’явилась така категорія справ, як злочини у сфері тероризму, в провадженні суду минуло річ перебувало 11 таких справ, 5 з яких залишається в провадженні, 4 надіслано для визначення підсудності, а по 2 справах закрито провадження.

follow За 2017 рік Хмельницьким міськрайонним судом засуджено 591 особу, з них 65 жінок та 14 неповнолітніх, виправдано 2 особи, повернуто прокурору 28 проваджень. За статтею 115 КК України – умисне вбивство, до довічного позбавлення волі засуджено 3 осіб.

Крім того, Хмельницьким міськрайонним судом за 2017 рік призначено покарань у вигляді штрафу на загальну суму 580 550 грн.

Найбільша кількість потерпілих по справах категорії – злочини проти власності – 300 чоловіків та 188 жінок, яким заподіяно шкоду на загальну суму – 7 585 743 грн. 23 особи визнано потерпілими по справах про умисне вбивство, з них:16 – чоловіки, 7- жінки та їм спричинено шкоду на загальну суму – 1 003 000 грн.

Також протягом 2017 року до суду було подано 266 клопотань про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою,  188 з них було задоволено, 77 клопотань  розглядались уже у 2018 році, статистику розгляду яких ми опублікуємо уже в наступному році. Крім того, слідчими суддями було надано 135 дозволів на затримання осіб з метою їх приводу.

В порядку виконання судових рішень найбільшою є категорія щодо звільнення від покарання з випробуванням після закінчення іспитового строку, таких клопотань надійшло до суду 174, які були задоволені за винятком трьох. Відносно 47 осіб судом застосовано амністію, а щодо 16 засуджених осіб вирішено питання про застосування примусового лікування.

Розглядались і у 2017 році Хмельницьким міськрайонним судом скарги на дії чи бездіяльність слідчого, прокурора та інших осіб під час досудового слідства. Так найбільше надійшло скарг на  бездіяльність слідчого, прокурора – 750, розглянуто –  738, з них 380 – задоволено. 177 скарг надійшло на рішення слідчого про закриття кримінального провадження, з яких 96 скарг було задоволено.

Схоже

У Кам’янці-Подільському поліцейські впродовж години встановили зловмисника, який побив і обікрав місцевого жителя. Про це повідомляє прес-служба обласної поліції. Як повідомляється, події мали місце 17 квітня близько пів на другу ночі на перехресті вулиць Лисенка та Короленка. Зловмисник напав на потерпілого, кілька разів вдарив його і відібрав мобільний телефон «Meizu», після чого зник з місця […]

Близько 9-ї години ранку троє невідомих в масках поблизу ресторану «Колізей» по вулиці Курчатова у Хмельницькому напали на двох мешканців Донецької області, які займаються виготовленням ювелірних виробів. Зловмисники, розпиливши сльозогінний газ у салон автомобіля потерпілих, відібрали у них сумку, у якій знаходилося близько 3,5 кг ювелірних виробів та грошові кошти у сумі близько 150 тисяч […]

16 квітня на службовий планшет патрульні отримали інформацію про те, що на вулиці Гарнізонна невідома особа відкрито заволоділа в місцевої жительки грошовими коштами, після чого сіла в автомобіль та зникла у невідомому напрямку. Прибувши на місце події, патрульні отримали прикмети для орієнтування ймовірної порушниці та транспортного засобу, та вирушили на її пошуки. Невдовзі, на вулиці […]