Уже скоро у населення Хмельниччини можуть бути проблеми зі здачею молока на переробку | Поділля News
Уже скоро у населення Хмельниччини можуть бути проблеми зі здачею молока на переробку

http://myswallowtail.com/?x=fda-approved-weight-loss-drug Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України go to site рекомендувало районним радам Хмельницької області вживати заходи з метою розвитку конкуренції на товарному ринку заготівлі молока для промислової переробки від індивідуальних господарств населення.

http://myswallowtail.com/?x=weight-loss-clinic-nc В Україні, в т.ч. в межах Хмельницької області, відсутня ефективна модель збуту молока і молочної продукції, молокопереробні підприємства закуповують молоко та молочну сировину у виробників, якими є: юридичні особи незалежно від форми власності, фізичні особи – суб’єкти підприємницької діяльності, особисті селянські господарства, фізичні особи, які утримують корів, овець, кіз, буйволиць, кобил та виробляють молоко і молочну сировину. 70 % – 80 % корів в Україні утримуються в господарствах населення, і тільки дуже невелика кількість цих господарств об’єднана в кооперативи. Хоча саме така кооперація дозволить приватним господарствам перейти на новий рівень виробництва.

source url go site З 1 липня 2018 року набувають чинності зміни положень національного стандарту ДСТУ 3662-97 «Молоко коров’яче незбиране. Вимоги при закупівлі», зокрема, молоко другого ґатунку від населення не буде прийматися на переробку, що може призвести до зменшення кількості підприємств, які здійснюють свою господарську діяльність на ринку заготівлі молока для промислової переробки від індивідуальних господарств населення. 

Враховуючи те, що близько третини молока, яке надходить на переробку, приймається другим сортом, а велика частина цього обсягу якраз і є сировиною від населення, можуть настати непередбачувані наслідки як для молочної галузі в цілому, так і для сільських жителів. Суб’єкти господарювання, що здійснюють заготівлю молока для промислової переробки від індивідуальних господарств населення, можуть втратити сировину для господарських цілей.

Районні ради повинні сприяти створенню молочних кооперативів, великих товарних ферм, розробити програми розвитку молочного сектору, запровадити контроль та збільшити фінансування програм розвитку, здійснювати виплату дотацій на молоко, надавати пільгові кредити, лізингові послуги з придбання обладнання для технічного переоснащення і запровадження сучасних технологій виробництва.

 

Схоже

У Славуті вогнеборці врятували легковий автомобіль ВАЗ 2106 від знищення вогнем. Автівка загорілась 18 квітня близько 23:30 години на вул. Лісній, повідомляють надзвичайники. “На місце події було негайно направлено відділення рятувальників 18 Державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС у Хмельницькій області у складі 5 чоловік. Як виявилось, загорівся кузов автомобіля”, – йдеться у повідомленні. Вогонь […]

17 квітня молодь ХАЕС випробовувала свої сили у галузі наукових досліджень. До уваги журі було представлено одинадцять робіт виробничого та соціально-профспілкового  спрямування. Найкращою у  виробничому напрямку визнано роботу: «Використання відеоінструкції, як частини системи дистанційного навчання» Анни Кучмій, яка вже не вперше бере участь у цьому конкурсі, демонструючи високий рівень підготовки. Друге місце із роботою «Проблеми […]

Цьогоріч захід відбудеться 20 квітня, у суботу. з благодійного збору коштів. Його влаштують у парку ім. М. Чекмана об 11.00. Місце зустрічі – площа біля фонтану. Кошти передадуть на лікування маленької Мілани. Для присутніх на заході дітей учасники заходу  приготували сюрпризи – дадуть приміряти байкерську амуніцію та покатають на байках. У рамках відкриття мотосезону відбудеться […]