Чи були порушення при проведенні Хмельницькою ОДА конкурсу з перевезення пасажирів? | Поділля News
Новини
Події

Чи були порушення при проведенні Хмельницькою ОДА конкурсу з перевезення пасажирів?

Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України розпочало розгляд справи відносно Хмельницької обласної державної адміністрації в особі Департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури за ознаками антиконкурентних дій.

Розглянувши звернення одного з перевізників, Відділення встановило, що 30 вересня 2017 року в обласній рекламно – інформаційній газеті «Пропозиція тижня» Хмельницька обласна державна адміністрація  оголосила конкурси з перевезення пасажирів в звичайному режимі руху на автобусних маршрутах загального користування та умови їх проведення. Однією із умов проведення конкурсу на міжміських автобусних маршрутах загального користування №9 «Шепетівка – Полонне», №10 «Шепетівка – Полонне» та №11 «Шепетівка – Полонне» було встановлення кількості місць для сидіння понад 20 без належного обґрунтування.

У Хмельницькій області перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування здійснюють близько 350 суб’єктів господарювання, які мають у наявності транспортні засоби з різною кількістю місць для сидіння. Частина може виявити бажання прийняти участь у конкурсах з перевезення пасажирів на міжміських внутрішньообласних автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Хмельницької області, при цьому не виключається можливість участі у конкурсах суб’єктів господарювання із сусідніх областей.

Дії Хмельницької обласної державної адміністрації в особі Департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури могли призвести до обмеження конкуренції.

Збір доказів у справі триває.

 

 

Автор: Алла Самойленко