В Хмельницькому неправомірно передали у приватну власність 6 га землі водного фонду
Органами прокуратури області приділяється особлива увага законності використання земель державної та комунальної власності.
В межах реалізації представницьких повноважень місцевою прокуратурою встановлено порушення вимог законодавства при розпорядженні та використанні земельних ділянок водного фонду, розташованих на території Хмельницького району.
Встановлено, що у 2008 році на підставі розпоряджень райдержадміністрації та рішень Головного управління Держкомзему у Хмельницькій області чотирьом громадянам надано дозвіл на розробку та затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок загальною площею 6 га, після чого їх передано у приватну власність для ведення особистого селянського господарства.
Під час прийняття посадовцями вказаних рішень, ними складено завідомо неправдиві документи про перебування цих земельних ділянок у складі земель сільськогосподарського призначення.
Насправді ж вони частково знаходяться в межах прибережної захисної смуги притоки р. Смотрич, відносяться до земель водного фонду та їх безоплатна приватизація громадянами законодавством не передбачена.
Таким чином, внаслідок таких протиправних дій у приватну власність громадян неправомірно передано 6 га землі водного фонду.
Як повідомив заступник керівника місцевої прокуратури Віталій Довгань, за вказаними фактами Хмельницькою місцевою прокуратурою розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 364 (зловживання службовим становищем), ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України.
Проведення досудового розслідування доручено слідчому відділенню районного відділення Хмельницького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області.
На даний час вживаються заходи та проводяться слідчі дії, спрямовані на збір та фіксацію доказів.
Схоже

Поліцейські з’ясовують обставини смерті новонародженої дитини на Хмельниччині. Як повідомили в поліції, 22-річна жінка народила дитину вдома і закопала її на території господарства. Як зазначили у поліції, 15 лютого до Славутського відділу з місцевої лікарні надійшло повідомлення про те, що одна з жительок району поза медзакладом могла народити дитину. Під час перевірки ця інформація підтвердилась. […]

В райцентрі на Хмельниччині пройшли заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виведення обмеженого контингенту радянських військ з Афганістану. Військовослужбовці гарнізону, ветерани та громадськість міста поклали квіти до памятника полеглим землякам. Присутні хвилиною мовчання згадали про тих, хто не повернувся з афганської війни, висловили вдячність рідним та […]

Надвечір 13 лютого хмельничани мали змогу побачити наживо виступи улюблених акторів «Кварталу 95», на чолі зі своїм лідером і заразом кандидатом у президенти Володимиром Зеленським. Концертів було два. Перший – соціальний. Запрошення на нього безкоштовно отримали представники малозабезпечених верств: тут були й люди з особливими потребами, і ветерани АТО, і студенти. Другий концерт був комерційним. […]