Ремонтно-транспортному підприємству на Хмельниччині не дали працювати без дозволів | Поділля News
Ремонтно-транспортному підприємству на Хмельниччині не дали працювати без дозволів
Хмельницький окружний адміністративний суд задовольнив позов Управління Держпраці у Хмельницькій області у повному обсязі стосовно заборони ремонтно-транспортному підприємству виконувати газорізальні роботи та роботи в діючих електроустановках, експлуатувати крани (мостові, опорні), закриту трансформаторну підстанцію.

Зупинять експлуатацію машин, механізмів, устаткування та виконання робіт підвищеної небезпеки до усунення виявлених порушень.

У судовому засіданні встановлено, що посадовими особами Управління Держпраці під час планової перевірки було встановлено, що суб’єктом господарювання не отримано дозвіл на експлуатацію машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки. Не проведено їм експертне обстеження та позачерговий технічний огляд. Не проведено періодичні вимірювання опору ізоляції вантажопідіймальним кранам. Підприємство не забезпечено достатньою кількістю електротехнічними працівниками. Електроустановки не доукомплектовані в достатній кількості випробуваними засобами захисту відповідно до норм комплектування, як основними, так і додатковими.

Також підприємством не одержано дозвіл на виконання робіт підвищеної небезпеки (зберігання балонів із киснем та пропан-бутаном, зварювальні, газополум’яні роботи) та експлуатацію машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки (посудини, що працюють під тиском понад 0,05 МПа) тощо.
Відповідачем не було надано суду доказів щодо усунення порушень, зафіксованих в акті перевірки. Суд дійшов висновку, що залишається ризик заподіяння шкоди життю чи здоров’ю людей, тому адміністративний позов підлягає задоволенню.
go to link
Схоже

go to site На території області триває активна фаза операції “Мігрант”, мета якої полягає у виявленні порушників міграційного законодавства та притягненні їх до відповідальності. Як повідомляють у міграційній службі області, у рамках заходів виявили двох іноземців-громадян Російської Федерації та Азербайджану, які не виконали попередньо прийняте рішення про примусове повернення у встановлений законодавством термін. Враховуючи обставини справи, судами Хмельницької […]

Арсенал вибухонебезпечних предметів виявили в лісовому урочищі «Евеліна», що в Ярмолинецькому районі Хмельницької області. Про це повідомляє прес-служба обласних рятувальників. Як зазначається, піротехніки Аварійно-рятувального загону спецпризначення Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області у спеціально відведеному місці знищили 32 вибухонебезпечних предмети часів Другої світової війни, а саме: 27 артилерійських снарядів калібру 76 мм, чотири 122 […]

source У Хмельницькому патрульні оштрафували водія маршрутки, який порушив правила. Допомогли виявити порушника небайдужі хмельничани, повідомляє прес-служба патрульних. “Громадяни все активніше допомагають патрульним притягати до адміністративної відповідальності порушників ПДР. На початку місяця до патрульних звернулись громадяни та продемонстрували відео, у якому водій керуючи маршрутним транспортним засобом Mercedes, на перехресті вулиць Кам’янецька — Подільська, грубо порушив Правила […]