Ремонтно-транспортному підприємству на Хмельниччині не дали працювати без дозволів | Поділля News
Ремонтно-транспортному підприємству на Хмельниччині не дали працювати без дозволів
Хмельницький окружний адміністративний суд задовольнив позов Управління Держпраці у Хмельницькій області у повному обсязі стосовно заборони ремонтно-транспортному підприємству виконувати газорізальні роботи та роботи в діючих електроустановках, експлуатувати крани (мостові, опорні), закриту трансформаторну підстанцію.

Зупинять експлуатацію машин, механізмів, устаткування та виконання робіт підвищеної небезпеки до усунення виявлених порушень.

У судовому засіданні встановлено, що посадовими особами Управління Держпраці під час планової перевірки було встановлено, що суб’єктом господарювання не отримано дозвіл на експлуатацію машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки. Не проведено їм експертне обстеження та позачерговий технічний огляд. Не проведено періодичні вимірювання опору ізоляції вантажопідіймальним кранам. Підприємство не забезпечено достатньою кількістю електротехнічними працівниками. Електроустановки не доукомплектовані в достатній кількості випробуваними засобами захисту відповідно до норм комплектування, як основними, так і додатковими.

Також підприємством не одержано дозвіл на виконання робіт підвищеної небезпеки (зберігання балонів із киснем та пропан-бутаном, зварювальні, газополум’яні роботи) та експлуатацію машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки (посудини, що працюють під тиском понад 0,05 МПа) тощо.
Відповідачем не було надано суду доказів щодо усунення порушень, зафіксованих в акті перевірки. Суд дійшов висновку, що залишається ризик заподіяння шкоди життю чи здоров’ю людей, тому адміністративний позов підлягає задоволенню.
Схоже

У Хмельницькому велопатрульні оформили адміністративні матеріали на водія за керування автомобілем із ознаками алкогольного сп’яніння.  Як повідомляє пресслужба патрульних у Фейсбуці, вчора на вулиці Соборній велопатрульні помітили, як водій автомобіля ВАЗ 21150 порушив Правила дорожнього руху, а саме припаркував свій транспортний засіб в зоні дії знаку «Зупинку заборонено».  “Під час спілкування із кермувальником, інспектори помітили […]

Поліцейські спростовують інформацію щодо спроби викрадення дитини на Хмельниччині. Нагадаємо, на Кам’янеччині у селі Цвіклівці Перші двоє невідомих намагались викрасти дівчинку, яка гралась зі своїм братиком на вулиці. У поліції району кажуть, що інформація не підтвердилась. Відповідне відео поліцейські опублікували на сторінці у Фейсбуці. “Ми з’ясували, що це було в суботу ввечері. Діти грались, перебігали […]

Хмельницькі поліцейські спільно з колегами із міграційної служби видворили з території України нелегала з Азербайджану. Про це йдеться на сайті поліції області. “57-річного порушника міграційного законодавства, який, крім того, неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності за майнові злочини, видворили з території України із забороною в’їзду на 3 роки”, – йдеться у повідомленні. Нелегала виявили на території […]