Ремонтно-транспортному підприємству на Хмельниччині не дали працювати без дозволів
Хмельницький окружний адміністративний суд задовольнив позов Управління Держпраці у Хмельницькій області у повному обсязі стосовно заборони ремонтно-транспортному підприємству виконувати газорізальні роботи та роботи в діючих електроустановках, експлуатувати крани (мостові, опорні), закриту трансформаторну підстанцію.

Зупинять експлуатацію машин, механізмів, устаткування та виконання робіт підвищеної небезпеки до усунення виявлених порушень.

У судовому засіданні встановлено, що посадовими особами Управління Держпраці під час планової перевірки було встановлено, що суб’єктом господарювання не отримано дозвіл на експлуатацію машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки. Не проведено їм експертне обстеження та позачерговий технічний огляд. Не проведено періодичні вимірювання опору ізоляції вантажопідіймальним кранам. Підприємство не забезпечено достатньою кількістю електротехнічними працівниками. Електроустановки не доукомплектовані в достатній кількості випробуваними засобами захисту відповідно до норм комплектування, як основними, так і додатковими.

Також підприємством не одержано дозвіл на виконання робіт підвищеної небезпеки (зберігання балонів із киснем та пропан-бутаном, зварювальні, газополум’яні роботи) та експлуатацію машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки (посудини, що працюють під тиском понад 0,05 МПа) тощо.
Відповідачем не було надано суду доказів щодо усунення порушень, зафіксованих в акті перевірки. Суд дійшов висновку, що залишається ризик заподіяння шкоди життю чи здоров’ю людей, тому адміністративний позов підлягає задоволенню.
Схоже

Поліцейські з’ясовують обставини смерті новонародженої дитини на Хмельниччині. Як повідомили в поліції, 22-річна жінка народила дитину вдома і закопала її на території господарства. Як зазначили у поліції, 15 лютого до Славутського відділу з місцевої лікарні надійшло повідомлення про те, що одна з жительок району поза медзакладом могла народити дитину. Під час перевірки ця інформація підтвердилась. […]

В райцентрі на Хмельниччині пройшли заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виведення обмеженого контингенту радянських військ з Афганістану. Військовослужбовці гарнізону, ветерани та громадськість міста поклали квіти до памятника полеглим землякам. Присутні хвилиною мовчання згадали про тих, хто не повернувся з афганської війни, висловили вдячність рідним та […]

Надвечір 13 лютого хмельничани мали змогу побачити наживо виступи улюблених акторів «Кварталу 95», на чолі зі своїм лідером і заразом кандидатом у президенти Володимиром Зеленським. Концертів було два. Перший – соціальний. Запрошення на нього безкоштовно отримали представники малозабезпечених верств: тут були й люди з особливими потребами, і ветерани АТО, і студенти. Другий концерт був комерційним. […]