В Нетішині зникла 15-річна дівчина

«Надати дозвіл на тимчасовий доступ до інформації про зв’язок кінцевих обладнань споживачів телекомунікаційних послуг» – таку ухвалу виніс Нетішинський міський суд за клопотанням місцевих правоохоронців.

На обґрунтування свого прохання слідчі пояснили, що ввечері 19 лютого 2018 року вийшла з дому і не повернулася 15-річна жителька Нетішина. Наступного дня правоохоронці розпочали досудове розслідування за ч. 1 ст. 115 КК України, «Умисне вбивство», утім, проведені слідчі і розшукові дії результату не дали. На їхню думку, встановити місце знаходження зниклої дівчини можна лише після опрацювання інформації оператора мобільного зв’язку, послугами якого вона користувалася.

«Клопотання ґрунтується на дійсних обставинах справи та підлягає задоволенню, оскільки мають місце достатні підстави вважати, що ці документи самі по собі або в сукупності з іншими документами та речами кримінального провадження, мають суттєве значення для всебічного, повного та об’єктивного дослідження обставин справи, для забезпечення своєчасного проведення розслідування даного кримінального провадження», – приймає рішення слідчий суддя.

За повідомленням Нетішинського суду, оперативне надання відповідного дозволу допомогло правоохоронцям швидко знайти неповнолітню містянку.

Прес-служба Апеляційного суду Хмельницької області

Схоже

Минулої доби до підрозділів ГУНП в Хмельницькій області надійшло 503 повідомлення про події та правопорушення, з яких 66 мали кримінальний характер. Щодо безпеки дорожнього руху складено 234 адміністративних протоколи, з них 11 –за керування транспортом у нетверезому стані. Поліцією зафіксовано 19 ДТП без травмованих та дві пожежі.  

Четвертого листопада о 14:29 у приватному житловому будинку на вулиці Заводській виникла пожежа. На місці події рятувальники Першої та Другої Державних пожежно-рятувальних частин зіткнулися з охопленими полум’ям стінами, вікнами,  стелею й підлогою будинку. Проте, завдяки оперативним діям надзвичайників, будівлю вдалось врятувати від повного знищення полум’ям. Ймовірно, причиною події стала необережність під час куріння. Під час […]

Підрозділи ГУНП у Хмельницькій області протягом доби отримали460 повідомлень про події та правопорушення, з яких 31 мали кримінальний характер. Щодо безпеки дорожнього руху поліцією складено 151 адміністративний протокол, з них 15 – за керування транспортом у нетверезому стані. На дорогах області зафіксованоодна ДТП, в якій три особи травмувались, а також 15 ДТП без травмованих.