Герб Сатанова виглядатиме по-новому | Поділля News
Герб Сатанова виглядатиме по-новому

21 лютого на засіданні двадцять шостої сесії Сатанівської селищної ради сьомого скликання були прийняті зміни до зображення герба та штандарта смт Сатанів. Ці зміни були запропоновані рішенням виконавчого комітету №15/2018 від 15 лютого 2018 року, з метою приведення герба та прапора смт Сатанів до чинних геральдичних вимог.

Так при експертизі були виявлені наступні невідповідності в гербі, до вимог Українського геральдичного товариства:

  • корона герба має бути срібного кольору, оскільки червоний колір корони використовується на гербах сіл,
  • зображення щита синього кольору має бути видалене, оскільки в геральдиці не можуть використовуватись відтінки і зображення щита призводить до накладення кольорів (синій щит на синьому фоні),
  • відповідно до опису герба, зображення оленя, що біжить, має бути повернутим у геральдичний правий бік (лівий від глядача),
  • зображення срібної полоси із двома синіми лініями (символ річки) нагадує прапор республіки Ізраїль, тому її запропоновано змінити на срібну хвилясту лінію, що також символізує річку.

Згідно виявлених невідповідностей, автор герба смт Сатанів, Войталюк Петро Броніславович, вніс відповідні корективи, які і були взяті до уваги виконавчим комітетом Сатанівської селищної ради при прийнятті відповідного рішення.

Оскільки сам герб не був змінений, а тільки приведений до чинних геральдичних вимог, то громадські обговорення не проводились, автор залишився той самий.

Також, згідно з новим зображенням герба, було змінено штандарт (прапор) смт Сатанів. Зображення оленя було повернуте в геральдичний правий бік, форма щита була змінена для більш естетичного вигляду. Також змінилась срібна полоса з синіми лініями. Відповідно до нового зображення герба, її замінила срібна хвиляста лінія.

Новий герб Сатанова набере чинності з моменту опублікування відповідного рішення Сатанівської селищної ради.

Підприємства, установи та організації, котрі використовують зображення герба смт Сатанів, мають змінити його, після набрання чинності відповідного рішення. Отримати цифрову копію зображення (векторний або растровий варіант) можна буде, звернувшись до спеціаліста з інформаційних технологій Сатанівської селищної ради.

Джерело

Схоже

Хмельниччина у рейтингу децентралізації перемістилася з п’ятого на третє місце завдяки створенню у червні Нетішинської міської ОТГ. Лідерство у формуванні об’єднаних громад зберігає Житомирщина, йдеться на сайті облради. Найгірше зі створенням громад традиційно на Вінниччині та Закарпатті. При цьому та Вінниччині, як і на Полтавщині, громади найактивніше співпрацюють. На Волині, Житомирщині, Запоріжжі та Чернігівщині не […]

Славутські активісти пояснили, чому вирішили підняти питання про ймовірне приєднання до Рівненщини. Днями представники місцевого громадського об’єднання «Майдан» зробили звернення до міських голів Славути та Нетішина та керівника Славутської райради. У ньому йдеться про занепокоєння наслідками наступного етапу децентралізації, на якому Славута та Нетішин мають відійти до укрупненого Шепетівського району з центром у м. Шепетівка. […]

У п`ятницю, 31 травня, на позачерговій 57-й сесії Нетішинської міської ради прийнято рішення, яким остаточно добровільно приєднано Старокривинську сільську територіальну громаду (сіл Старий Кривин і Новий Кривин) до Нетішинської міської територіальної громади та затверджено план організаційних заходів щодо добровільного приєднання. Міський голова Олександр Супрунюк подякував старокривинцям та місцевим активістам за стійку позицію та співпрацю.