На Хмельниччині підприємство, яке вже порушувало закон, протиправно допустили до публічних торгів | Поділля News
На Хмельниччині підприємство, яке вже порушувало закон, протиправно допустили до публічних торгів

click  За результатами вивчення стану законності у цій сфері публічних закупівель прокуратурою Хмельниччини виявлено порушення вимог законодавства при проведенні публічних закупівель трансформаторів товариством, частка держави у статутному капіталі якого перевищує 50 відсотків.

Так, за результатами розгляду пропозицій на закупівлю, переможцем з-поміж двох учасників обрано товариство з ціновою пропозицією 3,2 млн. грн. та у вересні минулого року замовником із ним укладеного договір поставки.
Прокуратурою області встановлено, що рішенням органів Антимонопольного комітету України у 2015 році зафіксовано порушення вказаним товариством-переможцем законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів.
Законодавством передбачено, що суб’єкт господарювання, який упродовж останніх трьох років притягувався до відповідальності за порушення вимог Закону України «Про захист економічної конкуренції», учасником процедури закупівлі бути не може, а тому брати участь у даній процедурі закупівлі товариство права не мало.
У свою чергу замовник був зобов’язаний відхилити пропозицію вказаного учасника, як такого, що не відповідає вимогам Закону України «Про публічні закупівлі» та є ризиковим.
«Реагуючи на виявлені порушення, з метою захисту інтересів держави, прокуратура області звернулась до суду з вимогами про визнання рішення тендерного комітету за результатами відкритих торгів та договору поставки товарів недійсними», – повідомив начальник відділу прокуратури області Андрій Гаврилик.
Рішенням господарського суду Хмельницької області позицію прокуратури підтримано та позов задоволено.
 Інформція прес-служби прокуратури Хмельницької області
Схоже

enter На території області триває активна фаза операції “Мігрант”, мета якої полягає у виявленні порушників міграційного законодавства та притягненні їх до відповідальності. Як повідомляють у міграційній службі області, у рамках заходів виявили двох іноземців-громадян Російської Федерації та Азербайджану, які не виконали попередньо прийняте рішення про примусове повернення у встановлений законодавством термін. Враховуючи обставини справи, судами Хмельницької […]

Арсенал вибухонебезпечних предметів виявили в лісовому урочищі «Евеліна», що в Ярмолинецькому районі Хмельницької області. Про це повідомляє прес-служба обласних рятувальників. Як зазначається, піротехніки Аварійно-рятувального загону спецпризначення Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області у спеціально відведеному місці знищили 32 вибухонебезпечних предмети часів Другої світової війни, а саме: 27 артилерійських снарядів калібру 76 мм, чотири 122 […]

go to site У Хмельницькому патрульні оштрафували водія маршрутки, який порушив правила. Допомогли виявити порушника небайдужі хмельничани, повідомляє прес-служба патрульних. “Громадяни все активніше допомагають патрульним притягати до адміністративної відповідальності порушників ПДР. На початку місяця до патрульних звернулись громадяни та продемонстрували відео, у якому водій керуючи маршрутним транспортним засобом Mercedes, на перехресті вулиць Кам’янецька — Подільська, грубо порушив Правила […]