На Хмельниччині підприємство, яке вже порушувало закон, протиправно допустили до публічних торгів

 За результатами вивчення стану законності у цій сфері публічних закупівель прокуратурою Хмельниччини виявлено порушення вимог законодавства при проведенні публічних закупівель трансформаторів товариством, частка держави у статутному капіталі якого перевищує 50 відсотків.

Так, за результатами розгляду пропозицій на закупівлю, переможцем з-поміж двох учасників обрано товариство з ціновою пропозицією 3,2 млн. грн. та у вересні минулого року замовником із ним укладеного договір поставки.
Прокуратурою області встановлено, що рішенням органів Антимонопольного комітету України у 2015 році зафіксовано порушення вказаним товариством-переможцем законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів.
Законодавством передбачено, що суб’єкт господарювання, який упродовж останніх трьох років притягувався до відповідальності за порушення вимог Закону України «Про захист економічної конкуренції», учасником процедури закупівлі бути не може, а тому брати участь у даній процедурі закупівлі товариство права не мало.
У свою чергу замовник був зобов’язаний відхилити пропозицію вказаного учасника, як такого, що не відповідає вимогам Закону України «Про публічні закупівлі» та є ризиковим.
«Реагуючи на виявлені порушення, з метою захисту інтересів держави, прокуратура області звернулась до суду з вимогами про визнання рішення тендерного комітету за результатами відкритих торгів та договору поставки товарів недійсними», – повідомив начальник відділу прокуратури області Андрій Гаврилик.
Рішенням господарського суду Хмельницької області позицію прокуратури підтримано та позов задоволено.
 Інформція прес-служби прокуратури Хмельницької області
Схоже

В райцентрі на Хмельниччині пройшли заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виведення обмеженого контингенту радянських військ з Афганістану. Військовослужбовці гарнізону, ветерани та громадськість міста поклали квіти до памятника полеглим землякам. Присутні хвилиною мовчання згадали про тих, хто не повернувся з афганської війни, висловили вдячність рідним та […]

Надвечір 13 лютого хмельничани мали змогу побачити наживо виступи улюблених акторів «Кварталу 95», на чолі зі своїм лідером і заразом кандидатом у президенти Володимиром Зеленським. Концертів було два. Перший – соціальний. Запрошення на нього безкоштовно отримали представники малозабезпечених верств: тут були й люди з особливими потребами, і ветерани АТО, і студенти. Другий концерт був комерційним. […]

Триває польовий вихід одного з підрозділів загону 8 Окремого полку спеціального призначення Сил спеціальних операцій Збройних Сил України. Групи відпрацьовують вихід у тил противника у повному бойовому спорядженні для виконання розвідувально-диверсійних завдань, відрив від противника з подальшим виходом в район евакуації, повідомляє відділення інформагенства оборонного відомства в Хмельницькому. На тактичному полі спецпризначенці під керівництвом досвідчених […]