Спортсменки з Деражні взяли участь у чемпіонаті України з пляжного волейболу

З 23 по 25 лютого 2018 року в місті Кременчук пройшов другий  тур зимового чемпіонату України 2018 року з пляжного волейболу серед дівчат до 15 років.

Всього у чемпіонаті взяло участь 43 команди. Деражню представляли сім команд у складі: Ковальчук Даша/ Мельник Ірина, Щесняк Аліна/Мельничук Анастасія, Войтюк Діана/Корчак Юлія, Пекнич Вероніка/ Мантур Мілєна, Біляк Катерина/Щуцька Софія, Ліпінська Тіна/Нікіфорова Яніна, Ковальчук  Уляна/Приймачук Софія.

Дівчата показали гарні результати.  За підсумком провдених  ігор друге почесне місце вибороли   Ковальчук Даша/ Мельник Ірина, третє місце – Щесняк Аліна/Мельничук Анастасія та четверте – Войтюк Діана/Корчак Юлія.

Джерело

Схоже

На Міжнародному турнірі з легкої атлетики Meeting Féminin Val d’Oise, який проходив у Франції, хмельничанка Марина Бех-Романчук посіла перше місце у стрибках у довжину з результатом 6.60 м, повідомляє прес-служба міської ради Цей старт є контрольним перед чемпіонатом Європи, який відбудеться 1-3 березня у Глазго. Підготував спортсменку тренер ХОЦФВУМ Вадим Крушинський.

У місті Коростень 31 січня – 1 лютого відбувся міжобласний турнір з міні-футболу “Кубок Мала” серед юнаків 2009 року народження. Призові місця на турнірі здобули ізяславчани, повідомляє прес-служба РДА. У змаганнях взяли участь команди з м.Житомир, м. Бердичів, м.Нетішин, м.Коростень, м.Нововолинськ, м.Овруч, м.Ізяслав, смт.Нова Борова, смт.Пісківка (Київська область). Після відкриття змагань команди зустрілися на футбольному […]

Спорткомплекс Хмельницької АЕС – єдиний у НАЕК «Енергоатом», що перебуває на утриманні первинної профспілкової організації атомної станції, адже спорт та фізична культура  на Хмельницькій АЕС в пріоритеті. Щорічний турнір на призи корпоративної газети «Перспектива», а це вже 27-ий турнір, нещодавно визначив переможців. Спортивні баталії проходили на паркеті спортзалу «Енергетик» і виявили неабиякий інтерес з боку […]