У Хмельницькому почали омолоджувати дерева: рух обмежуватимуть, маршрути транспорту зміняться | Поділля News
У Хмельницькому почали омолоджувати дерева: рух обмежуватимуть, маршрути транспорту зміняться

З 27 лютого до 2 березня  з 8.00 до 17.00 комунальне підприємство по зеленому будівництву і благоустрою міста Хмельницького  виконуватиме роботи по омолодженню древ на вулиці Курчатова на ділянці від провулку Курчатова до вулиці Кооперативної. Рух трансппорту на вказаному відрізку буде перекрито. 

Також щопонеділка, починаючи з 26 лютого до 2 квітня (26 лютого, 5, 12, 19, 26 березня та 2 квітня) з 8.00 до 17.00 будуть виконуватися роботи по омолодженню дерев на Львівському шосе на відрізку від провулку Геологів до вулиці Хотовицького (зі сторони ринку “Ізіда”). Рух транспорту тут буде обмежено. На ремонтованій ділянці буде знеструмлено повітряну контактну лінію, а також частково перекрито рух транспорту у місці проведння робіт. Рух тролейбусів №№14 і 12 до зупинки Катіон  змінено з Львівського шосе через вулицю Тернопільську, маршруту №16 – через вулицю Інститутську. 

Адміністрація комунальне підприємство по зеленому будівництву і благоустрою міста сподівається на розуміння і просить вибачити за тимчасові незручності.

Джрело

Схоже

Хмельницьким відділом поліції розшукується Данілова Валентина Францівна, 1957 р.н., яка проживає у Хмельницькому, на вул. Проскурівського підпілля 115/1, кв.78, повідомляє МТРК Місто. Жінка скоїла злочин, передбачений ч.3 ст.368 ККУ та переховується від суду. Міра запобіжного заходу — тримання під вартою. Прикмети — зріст 155-160 см., обличчя кругле, волосся довге, фарбоване в чорний колір, очі коричневі. […]

19 березня з 8.00 до 17.00 комунальне підприємство по зеленому будівництву і благоустрою міста виконуватиме роботи зі знесення аварійних дерев за адресою: вулиця Проскурівського підпілля, 46. У зв’язку із виконанням робіт буде обмежено рух транспорту на вулиці Проскурівського підпілля, від вулиці Проскурівської до вулиці Соборної. Також, 21 березня з 8.00 до 17.00 будуть виконуватися роботи зі знесення аварійних дерев на […]

На території райцентру та ближніх сіл 18-21 березня будуть проводитись тактико-спеціальні навчання військовослужбовців зі штатною зброєю з використанням холостих набоїв (засобів імітації) із залученням гелікоптера. Про це повідомляє прес-служба міської ради.