У Хмельницькому почали омолоджувати дерева: рух обмежуватимуть, маршрути транспорту зміняться

З 27 лютого до 2 березня  з 8.00 до 17.00 комунальне підприємство по зеленому будівництву і благоустрою міста Хмельницького  виконуватиме роботи по омолодженню древ на вулиці Курчатова на ділянці від провулку Курчатова до вулиці Кооперативної. Рух трансппорту на вказаному відрізку буде перекрито. 

Також щопонеділка, починаючи з 26 лютого до 2 квітня (26 лютого, 5, 12, 19, 26 березня та 2 квітня) з 8.00 до 17.00 будуть виконуватися роботи по омолодженню дерев на Львівському шосе на відрізку від провулку Геологів до вулиці Хотовицького (зі сторони ринку “Ізіда”). Рух транспорту тут буде обмежено. На ремонтованій ділянці буде знеструмлено повітряну контактну лінію, а також частково перекрито рух транспорту у місці проведння робіт. Рух тролейбусів №№14 і 12 до зупинки Катіон  змінено з Львівського шосе через вулицю Тернопільську, маршруту №16 – через вулицю Інститутську. 

Адміністрація комунальне підприємство по зеленому будівництву і благоустрою міста сподівається на розуміння і просить вибачити за тимчасові незручності.

Джрело

Схоже

Розміщені на вул. Пілотській, 117 та на вул. Проскурівській, 1 тимчасові споруди без відповідних документів підлягають демонтажу (знесенню) відповідно до Порядку демонтажу тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності та тимчасових конструкцій, затвердженого рішенням сесії міської ради №55 від 21.09.2016 року Управління торгівлі Хмельницької міської ради просить власників до 22 листопада демонтувати тимчасові споруди власними засобами. В іншому випадку […]

Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення і охорони праці Хмельницької міської ради повідомляє: сьогодні, 16 листопада з 11.00 до 12.00 заплановано проведення комплексної перевірки системи оповіщення цивільного захисту Хмельницької області «Сигнал-ВО» із включенням електросирен та мовним супроводом команд. Перевірка обласної системи оповіщення цивільної оборони проводиться відповідно до «Плану основних заходів цивільного захисту територіальної підсистеми […]

У зв’язку з виконанням планових робіт із заміни запірної арматури на вул. Курчатова, 2/1б, 16 листопада з 10:00 до 15:00 год. буде призупинено водопостачання житлових будинків №№4 і 4/3 на вул. Курчатова та №18/1 на вулиці Чкалова.