Середньомісячна заробітна плата штатних працівників за 2017 рік у Хмельницькій області

Сьогодні головне управління статистики в Хмельницькій області оприлюднило таблицю середньомісячної з/п в області по різним видами економічної діяльності за 2017 рік. Загалом розмір середньомісячної зарплати становить 5938 гривень. 

За даними таблиці, в 2017 році працівники сільського господарства, лісового та рибного господарства  в середньому  отримали 6346 гривень. У промисловості середня з/п складає 6826 гривень. Наприклад, у добувній промисловості та розроблення кар’єрів – 6146 грн., у переробній промисловості – 5875 грн., працівники, які постачають електроенергію, газ, пар та кондиційоване повітря отримували 9511 грн., а у сфері водопостачання; каналізація, поводження з відходами – 4836 грн.

Люди, які працюють на будівництві в 2017 році отримували середню з/п в розмірі 4568 грн. В сфері оптової та роздрібної торгівлі; ремонт автотранспортних засобів і мотоциклів – 6185 грн., а ось у сфері транспорту, складського господарства, поштової та кур’єрської діяльності – 5809 грн.

Тимчасове  – 3331 грн. Працівники, які працюють в галузі інформація та телекомунікації отримували в середньому 5537 грн. Фінансова та страхова діяльність – 8927 грн. Операції з нерухомим майном – 5140 грн. У професійній, науковій та технічній діяльністі – 5738 грн. Діяльність у сфері адміністративного та допоміжного обслуговування – 3907 грн. Державне управління й оборона; обов’язкове соціальне страхування – 7916 грн.

В сфері освіти – 5371 грн., а в охороні здоров’я та надання соціальної допомоги – 4584 грн. Мистецтво, спорт, розваги та відпочинок – 4572 грн. Надання інших видів послуг – 5234 грн.

Отже, за даними Головного управління статистики в області найвища середньомісячна заробітня плата в 2017 році була в галузі постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря; фінансової та страхової діяльність та державне управління й оборона; обов’язкове соціальне страхування. А ось найменша в сфері тимчасового розміщування й організації харчування та в діяльності у сфері адміністративного та допоміжного обслуговування.

 

Схоже

ПриватБанк перезапустив унікальну для України систему фінансування бізнесу через надання українським компаніям і підприємцям «Гарантованих платежів». Цей інструмент дозволить бізнесу та підприємцям залучати ресурси під час поставки продукції з відстрочкою платежу лише під 4% річних. На думку керівника напрямку «Малий і середній бізнес» ПриватБанку Сергія Клюєва, це чудовий стимул для зростання економіки, адже залучення таких […]

Тільки лінивий не чув про те, що в Китаї  купувати дешевше, ніж у нас. Тому багато людей купує побутову техніку, одяг, гаджети «з Китаю». Не секрет, що так роблять і підприємці. Проте потрібно сказати те, що Алі експрес – це не єдиний сайт, на якому можна купувати китайські товари. Серед найбільш популярних: DealeXtreme (https://www.dx.com/ ), […]

Mriya Farming PLC (Великобританія)і SALIC UK Ltd (Saudi Agricultural and Livestock Investment Company, Великобританія) сьогодні оголосили про укладення договору купівлі-продажу сільськогосподарських активів групи «Мрія», включаючи всі об’єкти інфраструктури, технічний парк, а також компанії, що володіють правом оренди земельного банку. Сума та умови угоди не розголошуються. Завершення угоди стане можливим після одержання дозволу Антимонопольного комітету України (АМКУ) і виконання інших типових для […]