Середньомісячна заробітна плата штатних працівників за 2017 рік у Хмельницькій області

Сьогодні головне управління статистики в Хмельницькій області оприлюднило таблицю середньомісячної з/п в області по різним видами економічної діяльності за 2017 рік. Загалом розмір середньомісячної зарплати становить 5938 гривень. 

За даними таблиці, в 2017 році працівники сільського господарства, лісового та рибного господарства  в середньому  отримали 6346 гривень. У промисловості середня з/п складає 6826 гривень. Наприклад, у добувній промисловості та розроблення кар’єрів – 6146 грн., у переробній промисловості – 5875 грн., працівники, які постачають електроенергію, газ, пар та кондиційоване повітря отримували 9511 грн., а у сфері водопостачання; каналізація, поводження з відходами – 4836 грн.

Люди, які працюють на будівництві в 2017 році отримували середню з/п в розмірі 4568 грн. В сфері оптової та роздрібної торгівлі; ремонт автотранспортних засобів і мотоциклів – 6185 грн., а ось у сфері транспорту, складського господарства, поштової та кур’єрської діяльності – 5809 грн.

Тимчасове  – 3331 грн. Працівники, які працюють в галузі інформація та телекомунікації отримували в середньому 5537 грн. Фінансова та страхова діяльність – 8927 грн. Операції з нерухомим майном – 5140 грн. У професійній, науковій та технічній діяльністі – 5738 грн. Діяльність у сфері адміністративного та допоміжного обслуговування – 3907 грн. Державне управління й оборона; обов’язкове соціальне страхування – 7916 грн.

В сфері освіти – 5371 грн., а в охороні здоров’я та надання соціальної допомоги – 4584 грн. Мистецтво, спорт, розваги та відпочинок – 4572 грн. Надання інших видів послуг – 5234 грн.

Отже, за даними Головного управління статистики в області найвища середньомісячна заробітня плата в 2017 році була в галузі постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря; фінансової та страхової діяльність та державне управління й оборона; обов’язкове соціальне страхування. А ось найменша в сфері тимчасового розміщування й організації харчування та в діяльності у сфері адміністративного та допоміжного обслуговування.

 

Схоже

З початку року вартість імпортованих на терени Хмельницької області товарів склала 1 мільярд 687 мільйонів гривень, що на 34 відсотки перевищує показник 2017 року, – повідомили у Хмельницькій митниці ДФС. Показово, що різниця між експортними та імпортними операціями зовнішньої торгівлі порівняно з відповідним періодом минулого року скоротилася більш як на сто мільйонів гривень і наразі […]

Офіційна робота – це соціальні гарантії для робітників і уникнення штрафів для наймачів. Працівники  управління праці та соціального захисту населення пішли  у швейні цехи Хмельницького, аби нагадати про це. Олександр Симчишин налаштований оптимістично. “Збільшення надходжень до місцевого бюджету від легалізації найманих працівників за 2017 рік обчислюється кількома десятками мільйонів гривень. Не так давно до управління […]

Весна на порозі, відтак завбачливі господарі вже готові дбати про майбутній урожай. Аби фінансові труднощі не завадили в повній мірі реалізувати задумане, на допомогу аграріям – програми пільгового кредитування від найбільшого державного банку. ПриватБанк пропонує повний комплекс рішень для агробізнесу: від придбання техніки в лізинг до гарантованих платежів. АгроКУБ Ця програма передбачає швидке отримання кредиту […]