Середньомісячна заробітна плата штатних працівників за 2017 рік у Хмельницькій області

Сьогодні головне управління статистики в Хмельницькій області оприлюднило таблицю середньомісячної з/п в області по різним видами економічної діяльності за 2017 рік. Загалом розмір середньомісячної зарплати становить 5938 гривень. 

За даними таблиці, в 2017 році працівники сільського господарства, лісового та рибного господарства  в середньому  отримали 6346 гривень. У промисловості середня з/п складає 6826 гривень. Наприклад, у добувній промисловості та розроблення кар’єрів – 6146 грн., у переробній промисловості – 5875 грн., працівники, які постачають електроенергію, газ, пар та кондиційоване повітря отримували 9511 грн., а у сфері водопостачання; каналізація, поводження з відходами – 4836 грн.

Люди, які працюють на будівництві в 2017 році отримували середню з/п в розмірі 4568 грн. В сфері оптової та роздрібної торгівлі; ремонт автотранспортних засобів і мотоциклів – 6185 грн., а ось у сфері транспорту, складського господарства, поштової та кур’єрської діяльності – 5809 грн.

Тимчасове  – 3331 грн. Працівники, які працюють в галузі інформація та телекомунікації отримували в середньому 5537 грн. Фінансова та страхова діяльність – 8927 грн. Операції з нерухомим майном – 5140 грн. У професійній, науковій та технічній діяльністі – 5738 грн. Діяльність у сфері адміністративного та допоміжного обслуговування – 3907 грн. Державне управління й оборона; обов’язкове соціальне страхування – 7916 грн.

В сфері освіти – 5371 грн., а в охороні здоров’я та надання соціальної допомоги – 4584 грн. Мистецтво, спорт, розваги та відпочинок – 4572 грн. Надання інших видів послуг – 5234 грн.

Отже, за даними Головного управління статистики в області найвища середньомісячна заробітня плата в 2017 році була в галузі постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря; фінансової та страхової діяльність та державне управління й оборона; обов’язкове соціальне страхування. А ось найменша в сфері тимчасового розміщування й організації харчування та в діяльності у сфері адміністративного та допоміжного обслуговування.

 

Схоже

Ефективний вид інвестицій доступний подолянам у ПриватБанку. У VIP-відділеннях фінустанови на Хмельниччині можна придбати облігації внутрішньої державної позики (ОВДП). Державні цінні папери – це інструмент інвестування, що може стати вигідною альтернативою банківським валютним депозитам, – розповідає Юрій Чубенко, заступник директора Південно-Західного РУ ПриватБанку. – Емітентом ОВДП є Міністерство фінансів України. Існують документи лише в електронному […]

Mriya Farming PLC (Великобританія) і SALIC UK Ltd (Saudi Agricultural and Livestock Investment Company, Великобританія) завершили угоду купівлі-продажу більшості сільськогосподарських активів групи «Мрія», включаючи всі об’єкти інфраструктури, технічний парк, а також компанії, що мають право оренди земельного банку. Угода була закрита після отримання відповідного дозволу Антимонопольного комітету України (АМКУ). Сума та умови угоди не розголошуються. Після завершення угоди «Мрія» продовжить свою операційну діяльність […]

Вчора Хмельницька міська рада зібрала на засідання роботодавців, які  ведуть свій бізнес в орендованих приміщеннях міської комунальної власності. Як повідомив заступник міського голови Володимир Гончарук, тим, хто офіційно не працевлаштовуватиме робітників, не продовжать договір оренди приміщень. Окрім того, роботодавці ризикують отримати чималий штраф за кожного неоформленого працівника. Заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Юрій […]