Новини
Спорт

Хмельницьке «Поділля» зіграло проти однойменного ФК «Хмельницький»

У дев`ятому матчі цього міжсезоння хмельницьке «Поділля» позмагалось із земляками. Їх суперниками стали гравці місцевого однойменного ФК «Хмельницький». Матч провели цього понеділка. Минулого разу їх зустріч завершилась впевненою перемогою саме «Поділля».

Із перших хвилин гри на полі точилась запекла боротьба. Багато «гірчичників» та порушень правил не зупиняли жодну із команд. Кожен жадав перемоги будь-якою ціною. Та все ж ініціативу в свої руки взяло саме «Поділля». На самісінькому початку першого тайму вони провели декілька гарно спланованих атак, які так і не завершились очікуваним голом. Небезпечні для противника атаки хмельницьке «Поділля» проводити не припиняло протягом усього першого тайму. Якби не голкіпер «Хмельницького», то вже усередині першої 45-хвилинки «подоляни» б потішили своїх вболівальників не одним голом! Проте до кінця першого тайму рахунок залишився незмінно рівним – 0:0.

Друга 45-хвилинка знову розпочиналась із боротьби за «місце під сонцем». Атакувати хмельницьке «Поділля» не припиняло на жодну секунду. Проте й «гості» не відставали! Їм таки вдалось відзначитись досить небезпечним моментом. Проте цього разу ситуацію врятував голкіпер «Поділля». Після вилучення з поля одного із гравців «подолян» футболісти наче активізувались. Під кінець другого тайму господарі поля все ж зуміли потішити своїх вболівальників першим голом матчу. А вже за декілька хвилин їм вдалось порушити спокій сітки воріт суперників вдруге. Тим самим «Поділля» не залишило шансу на перемогу для «Хмельницького».

Таким чином, хмельницьке «Поділля» лише у дев`ятому товариському матчі цього міжсезоння змогло перервати ланцюг із невдач та здобути заслужену перемогу у матчі проти ФК «Хмельницький».

ФК Поділля – ФК Хмельницький 2:0

Голи: Бабак, Ліповуз

«Поділля»: Дворник (Шевченко) – Майко (Бельчич, Тупік), Швець, Гресь, Степаненко – Макарченко (Морговський), Ліповуз, Рожко, Кавєрін (Муляр), Джурко – Бабак (Маховка)