Підписання контрактів між пацієнтами та сімейними лікарями має розпочатись з 1-го квітня, але на Хмельниччині немає декларації для цього

В медичних закладах Хмельниччини немає паперових декларацій для підписання контрактів між пацієнтами та сімейними лікарями.

Кампанія з підписання угод розпочнеться уже за два тижні, з 1-го квітня. Декларація ще не затверджена Міністерством охорони здоров’я, як і механізм підписання контрактів, повідомив директор обласного Департаменту охорони здоров’я Яків Цуглевич.

Детальніше у сюжеті ТРК “Поділля Центр”

цуглевич

В області немає декларацій для укладення договорів з сімейними лікарями Паперових декларацій для підписання контрактів між пацієнтами та сімейними лікарями у медичних закладах Хмельниччини немає. Хоча кампанія з підписання угод розпочнеться за два тижні, з 1-го квітня. Декларація ще не затверджена Міністерством охорони здоров’я, як і механізм підписання контрактів, повідомив директор обласного Департаменту охорони здоров’я Яків Цуглевич.

Опубліковано Поділля-Центр 13 березень 2018 р.

Схоже

Забіг здоров’я “Здоровий лікар – здорова нація” відбудеться у суботу, 16 червня, у парку ім. Чекмана. До участі у заході запрошують медиків, членів їх родин та усіх бажаючих. Початок: 10:00.

Для цього потрібно підписати декларацію до 1 липня. Із введенням медреформи в дію, медзаклади отримуватимуть фінансування від Національної служби здоров’я згідно з тарифом надання первинної медичної допомоги за кожного пацієнта, який підпише декларацію з лікарем цього закладу. Обсяги фінансування визначатимуться вже з 1 липня. Важливо, щоб усі славутчани стовідсотково підписали декларацію з лікарем, в іншому […]

Його обласній станції переливання крові передали у якості гуманітарної допомоги із Каліфорнії. Перший свій виїзд здійснив 14 червня у всесвітній День донора крові. Габарити американського «Форду» дозволяють перебувати у середині трьом відвідувачам та медперсоналу. Детальніше у сюжеті МТРК «Місто».