Реалізуючи конституційну функцію представництва держави в суді, органи прокуратури Хмельниччини продовжують роботу із захисту інтересів держави у сфері публічних закупівель.
За результатами вивчення стану законності у цій сфері виявлено порушення вимог законодавства при проведенні публічних закупівель робіт з ремонту приміщення гімназії у м. Полонне.
Встановлено, що наприкінці 2017 року тендерний комітет відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади прийняв рішення про намір укласти договір про закупівлю робіт за бюджетні кошти.
У тендерній документації замовником визначено окремі вимоги щодо проведення оздоблювальних робіт, однією з яких стало утеплення фасадів навчального закладу мінеральними плитами.
Одним з учасників процедури закупівлі запропоновано використовувати для цього інший матеріал – піно полістирольні плити, застосування яких для фасадної теплоізоляції навчальних закладів може завдати шкоди здоров’ю дітей та заборонено законодавством.
Незважаючи на очевидні факти невідповідності цієї тендерної пропозиції умовам тендерної документації, з-поміж трьох учасників переможцем процедури закупівлі обрано саме згаданого суб’єкта господарювання та із ним укладено договір на суму понад 7,2 млн. грн.
Реагуючи на виявлені порушення, з метою захисту інтересів держави, місцева прокуратура звернулась до суду з вимогами про визнання рішення тендерного комітету за результатами відкритих торгів та договору про закупівлю робіт за бюджетні кошти недійсними.
Позов перебуває на розгляді у господарському суді Хмельницької області.
Читати інші новини

Повідомлено про підозру керівнику та медичній сестрі одного із психоневролог...

Слідчі Хмельницького управління СБУ зібрали докази вини ще одного агента рос...

Дізнавачі Хмельницького районного управління поліції завершили досудове розс...

Працівники ДБР повідомили про підозру колишньому заступнику начальника одног...

Прокурори Кам’янець-Подільської окружної прокуратури скерували до суду обвин...

Повідомлено про підозру мешканцю Кам’янця-Подільського за фактами незаконног...

Експерти оцінили вартість коштовностей, які вилучили під час обшуку житла ко...

Вчора, 22 червня, близько 14:50 години в Хмельницькому 53-річний нетверезий ...