Новини
Культура

Юна жителька Нетішина виборола перше місце серед найсильніших вокалістів міжнародного фестивалю

Цими вихідними у Києві пройшов Міжнародний конкурс-фестиваль дитячої та молодіжної творчості «Кришталева мрія».

Творчий захід зібрав більше сотні юних і обдарованих учасників з різних куточків України та з-за кордону. Нетішин на конкурсі представила 13-річна нетішинка, талановита вихованка класу викладача-методиста Наталії Горбової Нетішинської міської школи мистецтв, учасниця та лауреатбільше 30 Всеукраїнських та Міжнародних фестивалів і конкурсів Софія Янович.

Вокалістка на розсуд професійного журі, до складу якого увійшли заслужені артисти, діячі культури і представники шоу-бізнесу, представила дві пісні українською та англійською мовою. Вразивши їх сильним голосом, високою майстерністю виконанням та образністю.

Серед найсильніших вокалістів в номінації «Естрадний вокал» у віковій категорії 13-15 років Софія Янович здобула почесне перше місце. Переможці отримали від організаторів Міжнародного фестивалю дипломи та кубки. Яскрава нетішинська зірочка вразила своїм співом викладача вокалу музичного шоу талантів «Х-фактор» Світлану Гмиріну. Відома представниця шоу-бізнесу запросила юну нетішинку до участі в сліпих прослуховуваннях проекту. 

Відділ з організаційних питань апарату
виконавчого комітету Нетішинської міської ради

Автор: Катерина Прокопець