Очільником Хмельницької територіальної організації партії “Блок Петра Порошенка” обрано Андрія Шиньковича

Вчора, 29 березня 2018 року, відбулась конференція Хмельницької територіальної організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ». На заході були присутні  делегати конференції від місцевих організацій, голова Хмельницької обласної ради М. Загородний, депутати Хмельницької обласної ради, депутати Хмельницької міської ради.

Розглядалися питання про стратегію розвитку Хмельницької територіальної організації ПАРТІЇ на 2018 рік та обирання Голови Хмельницької ТО ПАРТІЇ.

По першому питанню виступив народний депутат України Андрій Шинькович. Він визначив п‘ять основних напрямків мобілізації партійної роботи: організаційна робота, системна взаємодія з депутатами усіх рівнів від партії, публічна робота, взаємодія з владою, розвиток молодіжного руху та співпраця з іншими громадськими організаціями – сателітами партії.

У своїй доповіді Андрій Шинькович зокрема сказав: «Усі розуміємо – до партії влади в опозиції всі. Часто люди вважають, якщо корова погано доїться, то теж винна влада. Інструмент один – показати, якою країну в 2014 році отримав Президент Порошенко, що зроблено за чотири роки, який міцний фундамент закладено в збереження України та розвиток нашої країни. Нашій партії і лідеру є що сказати».

Шинькович також наголосив, що сьогодні на терезах суспільства з одного боку популізм, критиканство та екстримізм з метою руйнації краї, а з іншого – колосальна робота і її перші результати. «Боротися разом з Президентом України та усім українським народом за збереження України та повернення на нашу ріду землю миру – це основне завдання партії «БПП «Солідарність», – наголосив Андрій Шинькович.

Народний депутат України, керівник Секретаріату ПАРТІЇ Максим Саврасов у  своєму виступі закцентував  увагу на необхідності більш активної розбудови місцевих організацій ПАРТІЇ в Хмельницькій області, активному залученні громадян до Партійних проектів, формуванні молодіжного та жіночого крила ПАРТІЇ у Хмельницькій області.

Рішенням конференції Андрія Васильовича Шиньковича було обрано головою Хмельницької територіальної організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ».

 

Схоже

Лідер партії “Народний фронт” Арсеній Яценюк наголошує, що Україна не прийме жодних таємних планів стосовно Донбасу і Криму, які були ініційовані російською стороною на зустрічі президентів РФ та США у Гельсінкі. “Переговорні пропозиції президента Путіна – це завжди обман. Радимо усім партнерам не мати жодних ілюзій стосовно “нових” і “цікавих” ідей, які Росія запропонувала на […]

Розправ крила – полетіли з нами! Це- гасло нового проекту Ради з питань молодіжної політики Аграрної партії #AgroMolodFlight. Проект стартував зі столиці, пройшов півднем країни, а політ західною Україною завершив у Хмельницькому. У Хмельницькому молодіжний десант висадився на позачергову сесію обласної ради і спостерігав за роботою фракції Аграрної партії. Взаєморозуміння і підтримку відзначили для себе, як фактори, які […]

Арсеній Яценюк звернувся до партнерів із НАТО надати Україні статус партнера Альянсу з розширеними можливостями. Про це лідер партії «Народний фронт», Прем’єр-міністр України 2014-2016 років, засновник Фонду «Відкрий Україну» Арсеній Яценюк сказав 10 липня під час дискусії Київського Безпекового Форуму: «Що варто очікувати від Саміту НАТО 2018 року?» У дискусії, організованій Фондом «Відкрий Україну» беруть […]