Незабаром у Хмельницькому з’являться зупинки європейського зразка

Незабаром в середмісті Хмельницького з’являться «розумні» зупинки. Так вирішили депутати  Хмельницької міської ради на своєму позачерговому засіданні.

Перелік перших таких павільйонів очікування вже визначений. На зупинках будуть розміщені  табло з інформацією для пасажирів.

Рішенням затверджено, що електронні табло, насамперед, з’являться на зупинках   «Поліклініка № 1»  в  обидва напрямки руху –  з та в центр міста.  Також табло будуть на зупинках «вул. Нижня Берегова» (з напрямком руху до центру), на зупинці «Центр надання адміністративних послуг»  та на зупинці «вул. Перемоги». Окрім цього, на місця для очікування громадського транспорту чекатиме оновлення.

Як зазначає заступник Хмельницького міського голови Андрій Бондаренко, перших п’ять «розумних»  зупинок монтуватимуться комплексно. В перспективі ще на п’ятьох  уже  оновлених зупинках громадського транспорту будуть встановлені лише  електронні табло. Відповідно до уже існуючих домовленостей, вони  мають з’явитися  наступного року.

Проте, у міської влади є амбітні плани зробити апгрейд на усіх  десяти зупинках ще до завершення цього року, зазначив на своїй сторінці в соцмережах профільний заступник.  Однак поки що остаточно не визначено, на яких саме  уже оновлених зупинках будуть встановлюватися  електронні інформаційні  табло з розкладом  руху громадського транспорту.

За словами посадовців, на електронних табло відображатиметься орієнтовний час прибуття громадського комунального транспорту,  маршруток та автобусів, які обслуговують на замовлення міської ради приватні перевізники.

Схоже

А ще – найохайніші багатоповерхівку, під’їзд, приватну садибу, школу та садочок. Усього сім номінацій. Заявки на конкурс на кращий благоустрій «Хмельницький – наш дім» від городян прийматимуть до 15 вересня. Подати заявки можуть усі, хто працював над облаштуванням домівки та зробив власний двір впізнаваним. Детальніше – у сюжеті МТРК Місто

З 17 по 20 липня планову перевірку на ядерному об’єкті здійснили представники відділу охорони праці та пожежної безпеки Енергоатома і відповідні фахівці всіх АЕС України. Комплексна перевірка пожежної безпеки на атомних станціях держави проводиться згідно з «Планом-графіком перевірок відокремлених підрозділів ДП «НАЕК «Енергоатом». Протягом тижня комісія здійснила перевірку відповідної документації, провела безпосередній огляд робочих місць […]

На автомобільній дорозі державного значення Н-03 Житомир-Чернівці, на ділянці вул. Північна, що у м. Кам’янець-Подільському розпочато капітальний ремонт. Підрядним підприємством ПП ВКФ «Будмонтажсервіс» проводиться розбирання бруківки. Згідно проектно-кошторисної документації на ділянці, протяжністю 633 м, влаштовуватимуться нові шари основи дорожнього одягу із щебеневих сумішей, нижній шар із крупнозернистої асфальтобетонної суміші та верхній – із дрібнозернистої асфальтобетонної […]