Незабаром у Хмельницькому з’являться зупинки європейського зразка

Незабаром в середмісті Хмельницького з’являться «розумні» зупинки. Так вирішили депутати  Хмельницької міської ради на своєму позачерговому засіданні.

Перелік перших таких павільйонів очікування вже визначений. На зупинках будуть розміщені  табло з інформацією для пасажирів.

Рішенням затверджено, що електронні табло, насамперед, з’являться на зупинках   «Поліклініка № 1»  в  обидва напрямки руху –  з та в центр міста.  Також табло будуть на зупинках «вул. Нижня Берегова» (з напрямком руху до центру), на зупинці «Центр надання адміністративних послуг»  та на зупинці «вул. Перемоги». Окрім цього, на місця для очікування громадського транспорту чекатиме оновлення.

Як зазначає заступник Хмельницького міського голови Андрій Бондаренко, перших п’ять «розумних»  зупинок монтуватимуться комплексно. В перспективі ще на п’ятьох  уже  оновлених зупинках громадського транспорту будуть встановлені лише  електронні табло. Відповідно до уже існуючих домовленостей, вони  мають з’явитися  наступного року.

Проте, у міської влади є амбітні плани зробити апгрейд на усіх  десяти зупинках ще до завершення цього року, зазначив на своїй сторінці в соцмережах профільний заступник.  Однак поки що остаточно не визначено, на яких саме  уже оновлених зупинках будуть встановлюватися  електронні інформаційні  табло з розкладом  руху громадського транспорту.

За словами посадовців, на електронних табло відображатиметься орієнтовний час прибуття громадського комунального транспорту,  маршруток та автобусів, які обслуговують на замовлення міської ради приватні перевізники.

Схоже

Так званий “ямковий” ремонт дорожнього покриття у Хмельницькому роблять за допомогою методу “холодного асфальту”. Це дозволяє вкладати його навіть на вологу поверхню і використовувати за мінусової погоди. Про це повідомили у прес-службі міськради. Виконувач обов’язків директора комунального підприємства по будівництву, ремонту та експлуатації доріг Микола Ваврищук зазначає, що наразі випробували пробну партію “холодного асфальту” й […]

У Меджибожі Летичівського району з’явиться нове футбольне поле зі штучним покриттям. Про це повідомляє прес-служба Летичівської ОТГ. Роботи з реалізації проекту вже стартували. Футбольне поле будують на вулиці Замковій, 19. Фінансування проводиться спільно за кошти Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР) та місцевого бюджету. Загальна сума проекту складає 1 млн 500 тис.грн. Нині тривають роботи з […]

З понеділка хмельничан возитиме капітально відремонтований тролейбус. Машину, яка відслужила 30 років, вирішили не списувати, натомість оновили, йдеться у сюжеті МТРК “Місто”. Капремонт тролейбуса тривав 2 місяці і обійшовся комунальному підприємству “Електротранс” майже в півтора мільйона гривень. Це в кілька разів дешевше, ніж коштує новий. Цей тролейбус мав понад мільйон кілометрів проїзду, а тепер він […]