Незабаром у Хмельницькому з’являться зупинки європейського зразка

Незабаром в середмісті Хмельницького з’являться «розумні» зупинки. Так вирішили депутати  Хмельницької міської ради на своєму позачерговому засіданні.

Перелік перших таких павільйонів очікування вже визначений. На зупинках будуть розміщені  табло з інформацією для пасажирів.

Рішенням затверджено, що електронні табло, насамперед, з’являться на зупинках   «Поліклініка № 1»  в  обидва напрямки руху –  з та в центр міста.  Також табло будуть на зупинках «вул. Нижня Берегова» (з напрямком руху до центру), на зупинці «Центр надання адміністративних послуг»  та на зупинці «вул. Перемоги». Окрім цього, на місця для очікування громадського транспорту чекатиме оновлення.

Як зазначає заступник Хмельницького міського голови Андрій Бондаренко, перших п’ять «розумних»  зупинок монтуватимуться комплексно. В перспективі ще на п’ятьох  уже  оновлених зупинках громадського транспорту будуть встановлені лише  електронні табло. Відповідно до уже існуючих домовленостей, вони  мають з’явитися  наступного року.

Проте, у міської влади є амбітні плани зробити апгрейд на усіх  десяти зупинках ще до завершення цього року, зазначив на своїй сторінці в соцмережах профільний заступник.  Однак поки що остаточно не визначено, на яких саме  уже оновлених зупинках будуть встановлюватися  електронні інформаційні  табло з розкладом  руху громадського транспорту.

За словами посадовців, на електронних табло відображатиметься орієнтовний час прибуття громадського комунального транспорту,  маршруток та автобусів, які обслуговують на замовлення міської ради приватні перевізники.

Схоже

Вчора міський голова Олександр Симчишин мав робочу зустріч із представниками китайської організації, яка починає реалізовувати великі проекти з будівництва кількох українських доріг. Обговорювали можливість здійснення таких робіт і в нашому місті. Наразі компанія завозить в Україну техніку з Китаю і має намір брати участь в тендерах на будівництво та ремонт автошляхів Хмельницького та інших населених […]

За домовленістю між міськими головами Хмельницького та Шепетівки укладено угоду про оренду автомобіля-пилосмока «Глобус» для прибирання вулиць міста, повідомляє сайт Шепетівки з посиланням на інформаційний відділ Шепетівської міської ради. Вчора техніка розпочала роботу на вулиці В.Котика, Старокостянтинівському шосе та працюватиме на усіх центральних вулицях Шепетівки з твердим покриттям. Весь бруд та непотріб комунальники прибирають як вручну, […]

Відправлення із залізничного вокзалу: По вулиці Героїв Небесної Сотні: Маршрут №5-А (вул. Героїв Небесної Сотні, Староконстянтинівське шосе, Кладовище) – 2 автобуса: 1-й рейс: 8-00 , 9-00, 10-00,11-00 ,12-00,13-00,14-00, 15-00; 2-й рейс: 8-30, 9-30,10-30, 11-30, 12-30, 13-30, 14-30. Маршрут №4 (вул. Героїв Небесної Сотні, В.Котика, Митрополита Шептицького, Генерала Шухевича, Кладовище): 8-30 , 9-30, 10-30, 11-30, 12-30, 13-30, 14-30. По […]