Хмельничан запрошують переглянути майбутнє нашого суспільства через тисячу років

 У Хмельницькому музеї-студії фотомистецтва 12 квітня відкрилась  виставка відомого київського метра сучасного українського фото Олександра Ляпіна.

За освітою Олександр викладач-історик. В інституті пройшов курс психології, вивчав розвиток творчих здібностей, а також багато займався практикою. Саме це зараз допомагає йому створювати незвичайні сюжети на фото. До нього на майстер-класи з’їжджаються фотографи з багатьох країн світу.

За словами автора, фотовиставка «Київ-3018» – це майбутнє нашого суспільства через тисячу років. На виставці представлено сорок робіт, у яких Олександр Ляпін передає суспільству особливий меседж.

«Якщо ми й далі так будемо жити, від нас нічого не залишиться. Я маю на увазі те, в що перетворюється наша цивілізація», – говорить автор виставки Олександр Ляпін.

Його химерні, іронічні, подекуди провокативні світлини точно байдужими нікого не залишать. На них персонажі трансформуються в різних гуманоїдів, роботів та навіть чугайстрів.

Проект «Київ-3018» експонуватиметься до 4 травня у музеї-студії фотомистецтва Хмельницького за адресою вулиця Проскурівська, 36.

Катерина Прокопець

Схоже

До 100-річчя Акта злуки, 22 січня 2019 року, на межі двох областей – Хмельницької і Тернопільської – утворять живий “Ланцюг єдності”. Початок формування колони – об 11:30. Громади двох регіонів символічно зійдуться на середині мосту через річку Збруч, аби з’єднати в єдине ціле жовту та синю стрічки національного прапора. Святкування сотої річниці Акта злуки відбудеться […]

У 2018 році археологи Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника знайшли на території області чимало цікавих історичних пам’яток. Серед них майже 500-річний гаманець, залишки прадавніх будівель і предметів побуту. Про це повідомляється на сайті музею. Дослідження проводили завідувач сектору “Музей старожитностей” Петро Болтанюк та провідний науковий співробітник Ігор Старенький – у складі Кам’янець-Подільської архітектурно-археологічної експедиції ДП НДЦ […]

Виставу “Кайдашева сім’я”  покажуть у Кам’янці-Подільському актори Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру імені М. Старицького. Дійство відбудеться 30 січня у міському будинку культури. Постановку вистави здійснив 10 років тому заслужений діяч мистецтв України Григорій Мельник. “Кайдашева сімя” – твір відомого українського письменника Івана Нечуй-Левицького. Життєве кредо Кайдашів – нескінченна низка конфліктів і тотальна незгода один з […]