Хмельничан запрошують переглянути майбутнє нашого суспільства через тисячу років

 У Хмельницькому музеї-студії фотомистецтва 12 квітня відкрилась  виставка відомого київського метра сучасного українського фото Олександра Ляпіна.

За освітою Олександр викладач-історик. В інституті пройшов курс психології, вивчав розвиток творчих здібностей, а також багато займався практикою. Саме це зараз допомагає йому створювати незвичайні сюжети на фото. До нього на майстер-класи з’їжджаються фотографи з багатьох країн світу.

За словами автора, фотовиставка «Київ-3018» – це майбутнє нашого суспільства через тисячу років. На виставці представлено сорок робіт, у яких Олександр Ляпін передає суспільству особливий меседж.

«Якщо ми й далі так будемо жити, від нас нічого не залишиться. Я маю на увазі те, в що перетворюється наша цивілізація», – говорить автор виставки Олександр Ляпін.

Його химерні, іронічні, подекуди провокативні світлини точно байдужими нікого не залишать. На них персонажі трансформуються в різних гуманоїдів, роботів та навіть чугайстрів.

Проект «Київ-3018» експонуватиметься до 4 травня у музеї-студії фотомистецтва Хмельницького за адресою вулиця Проскурівська, 36.

Катерина Прокопець

Схоже

Упродовж місяця в обласній бібліотеці для юнацтва триватиме виставка випускних робіт учнів 27-ої спеціалізованої школи імені Дмитра Іваха. У цьому закладі мистецькі дисципліни діти вивчають з першого класу. В експозиції «Палітра настрою» зібрано 30 робіт минулорічних одинадцятикласників. Основною темою виставки став космос. Подробиці у сюжеті МТРК Місто.

Заявки на участь у IV театральному фестивалі «Комора», який проходитиме з 18 по 21 жовтня в РЦКМ “Розмай” (вул. Шевченка 41), за словами організаторів, подали 34 колективи. Однак на сцені Кам’янця-Подільського зіграють лише найкращі, повідомляє прес-служба міської ради. У програмі – різножанрові вистави, перфоманси від кращих театральних колективів з різних куточків України, майстер-класи, цікаві зустрічі, […]

«Три бачення», яке обʼєднало різних за стилем та світоглядом авторів зі Славути та Ізяслава, презентували славутчанам 16 жовтня. Арт-подія, яка в такому форматі проходила у райцентрі вперше, була приурочена до Дня художника, який щороку відзначається в Україні 14 жовтня. На творчому заході були присутні представники міської влади, працівники музею, учні навчальних закладів та жителі міста. […]