Хмельничан запрошують переглянути майбутнє нашого суспільства через тисячу років

 У Хмельницькому музеї-студії фотомистецтва 12 квітня відкрилась  виставка відомого київського метра сучасного українського фото Олександра Ляпіна.

За освітою Олександр викладач-історик. В інституті пройшов курс психології, вивчав розвиток творчих здібностей, а також багато займався практикою. Саме це зараз допомагає йому створювати незвичайні сюжети на фото. До нього на майстер-класи з’їжджаються фотографи з багатьох країн світу.

За словами автора, фотовиставка «Київ-3018» – це майбутнє нашого суспільства через тисячу років. На виставці представлено сорок робіт, у яких Олександр Ляпін передає суспільству особливий меседж.

«Якщо ми й далі так будемо жити, від нас нічого не залишиться. Я маю на увазі те, в що перетворюється наша цивілізація», – говорить автор виставки Олександр Ляпін.

Його химерні, іронічні, подекуди провокативні світлини точно байдужими нікого не залишать. На них персонажі трансформуються в різних гуманоїдів, роботів та навіть чугайстрів.

Проект «Київ-3018» експонуватиметься до 4 травня у музеї-студії фотомистецтва Хмельницького за адресою вулиця Проскурівська, 36.

Катерина Прокопець

Схоже

У рамках проекту Інституту історії Литви, Інституту історії України НАН України та Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника сьогодні в одному з виставкових залів Старої фортеці було відкрито нову експозицію «Народи, об’єднані історією: Коріатовичі на Поділлі». Виставка, організована за кошти Уряду Литовської Республіки, АТ «Kauno tiltai» та громадської організації «Форум діалогу та співробітництва імені Єжи Ґедройця», ознайомлює […]

Кам’янець-Подільський гостинно запрошує жителів та гостей міста з усіх куточків на відкриття ювілейного туристичного сезону. Цьогоріч його проведуть з нотками таємничості. Вічно юний Кам’янець -Подільський – це унікальне місто зі своїм неповторним колоритом. Його ще називають містом семи культур, містом-островом, музеєм під відкритим небом та містом скарбів.  Тому  десятий рік поспіль відкриття туристичного сезону проведуть у […]

                  Шукаєте місце, щоб якісно та весело провести останній теплий вікенд літа та послухати кращих артистів із України та із-за кордону?  Тоді Вам на RespublicaFEST. Восьмий фестиваль Respublica пройде у Хмельницькому на мальовничому березі річки Південний Буг із 31 серпня по 2 вересня.  Концепцією цього року стане […]