Хмельничан запрошують переглянути майбутнє нашого суспільства через тисячу років

 У Хмельницькому музеї-студії фотомистецтва 12 квітня відкрилась  виставка відомого київського метра сучасного українського фото Олександра Ляпіна.

За освітою Олександр викладач-історик. В інституті пройшов курс психології, вивчав розвиток творчих здібностей, а також багато займався практикою. Саме це зараз допомагає йому створювати незвичайні сюжети на фото. До нього на майстер-класи з’їжджаються фотографи з багатьох країн світу.

За словами автора, фотовиставка «Київ-3018» – це майбутнє нашого суспільства через тисячу років. На виставці представлено сорок робіт, у яких Олександр Ляпін передає суспільству особливий меседж.

«Якщо ми й далі так будемо жити, від нас нічого не залишиться. Я маю на увазі те, в що перетворюється наша цивілізація», – говорить автор виставки Олександр Ляпін.

Його химерні, іронічні, подекуди провокативні світлини точно байдужими нікого не залишать. На них персонажі трансформуються в різних гуманоїдів, роботів та навіть чугайстрів.

Проект «Київ-3018» експонуватиметься до 4 травня у музеї-студії фотомистецтва Хмельницького за адресою вулиця Проскурівська, 36.

Катерина Прокопець

Схоже

Наступного літа місто може стати майданчиком для масштабного оперного концерту. Днями концепцію проведення фестивалю обговорили міський голова Михайло Сімашкевич та організатори заходу, серед яких Альфред Прауст – чоловік відомої оперної співачки Сусанни Чахоян. Попередньо заплановано, що фестиваль триватиме три дні, кожен з яких матиме свій тематичний напрям. Так у п’ятницю це буде в основному вірменська […]

Знаменитий тенор Емануеле Сервідіо та солістка Черкаської філармонії Олена Лютаревич подарують кам’янчанам і гостям міста концерт оперної музики. Прийме поціновувачів великого мистецтва міський будинок культури 21 липня о 19.00. Концертна програма буде насичена найвідомішими оперними аріями та дуетами зарубіжних і українських композиторів. Очікує на відвідувачів і особливий сюрприз від італійського тенора.

Сьогодні, 6 липня, о 16.00 в Хмельницькому обласному художньому музеї відбудеться відкриття міжнародного проекту «Сергій Параджанов. Імпресія дотику». Захід організовано Всеукраїнським проектом «Parajanov-ART». Його метою є популяризація творчості всесвітньо відомого режисера, одного з найвидатніших митців ХХ ст. – Сергія Параджанова й велика надія – заснувати з часом Перший музей Параджанова в Україні (хоча такий неформально […]