Хмельницький чемпіонат зі спортивно-бальних танців Spring Open Championship зібрав більше 400 учасників

У суботу, 14 квітня, у Хмельницькому змагалися виконавці спортивно-бальних танців. Цього дня наше місто стало господарем  Spring Open Championship.

Організаторами відкритого чемпіонату зі спортивно-бальних танців виступили керівник хмельницького клубу спортивного бального танцю Dream, очільник Хмельницького осередку Української Танцювальної ради Олександр Михайлов і керівник танцювального клубу Імперіал Дмитро Бідюк. Підтримали захід небайдужі хмельничани, представники бізнесу.

Про зацікавленість до чемпіонату говорить те, що до участі у ньому зареєструвалися майже 600 учасників. Приїхати на змагання виявили бажання танцівники із Києва, Вінниці, Одеси, Тернополя, Хмельницького, Івано-Франківська, Рівного, Житомира, Бердичева, Старокостянтинова.  За умовами чемпіонату, показати своє вміння у конкурентній боротьби мали право діти від 4 років і молодь  віком до 30 років.

Змагалися учасники у оновленому танцювальному залі  Dancehаll оздоровчо-розважального комплексу СВ у кілька етапів. Романтичні вальси, палкі румби і джайви, пристрасні танго, стрімкі квік-степи у виконанні  учасників чемпіонату оцінювали досвідчені члени журі з  Києва, Одеси, Харкова, Тернополя, Рівного, Хмельницького, Івано-Франківська, Чернівців, Старокостянтинова.

Хвилювання учасників було неймовірним, боротьба – запеклою. За результатами виступів кращих серед 428 учасників визначали у кожній віковій категорії. Усіх фіналістів нагородили дипломами, призерів – медалями, переможців – кубками.

«Організовуючи проведення у Хмельницькому Spring Open Championship, ми мали на меті продемонструвати учасникам змагань, що у нашому місті є танцівники, які можуть на рівних змагатися з представниками знаних танцювальних клубів. Гості, які завітали на чемпіонат і показали своє танцювальне вміння, разом з хмельничанами  пропагували  активний спосіб життя, естетику танцю. Сподіваємося, що чемпіонат стане традиційним для Хмельницького і слугуватиме поштовхом для подальшого культурного розвитку міста», – зазначив один з організаторів Олександр Михайлов.

Справжньою родзинкою танцювального свята стали виступи  п’ятиразових чемпіонів України, фіналістів Blackpool Dance Festival та UK Open, переможців Кубка Світу в Кремлі, фіналістів Чемпіонату Світу в Парижі, переможців UK Open Amateur RS в 2012 році  Антона Нестерка і Дар’ї Марющенко.

Схоже

Народні депутати  внесли на розгляд парламентського комітету з питань податкової і митної політики низку правок до законопроектів щодо нових правил розмитнення автомобілів. Йдеться про так звані закони Южаніної № 8487 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування акцизним податком легкових транспортних засобів» і № 8488 «Про внесення змін до Митного кодексу України та […]

Сьогодні попрощалися з 41-річним військовим Іваном Мельником, який 17 липня загинув біля села Катеринівка Луганської області.  Висловлюю щирі співчуття рідним та близьким військовослужбовця. Нехай Господь Бог допомагає вам перенести цю важку біль втрати близької людини. Вклоняюсь батькам за виховання справжнього патріота та захисника своє країни. Нехай земля йому буде пухом, а пам’ять про загиблих захисників […]

Сьогодні Кам’янець-Подільський і Аргентина зробили перший крок у напрямку співпраці. Довгоочікувана зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Аргентинської Республіки в Україні відбулася. “Щиро радий знайомству з паном Альберто Хосе Алонсо, котрий звернув увагу на наше місто і запропонував партнерські відносини не лише на паперах, але й у практичній площині,” – розповів мер міста Михайло Сімашкевич. […]