Хмельницький чемпіонат зі спортивно-бальних танців Spring Open Championship зібрав більше 400 учасників

У суботу, 14 квітня, у Хмельницькому змагалися виконавці спортивно-бальних танців. Цього дня наше місто стало господарем  Spring Open Championship.

Організаторами відкритого чемпіонату зі спортивно-бальних танців виступили керівник хмельницького клубу спортивного бального танцю Dream, очільник Хмельницького осередку Української Танцювальної ради Олександр Михайлов і керівник танцювального клубу Імперіал Дмитро Бідюк. Підтримали захід небайдужі хмельничани, представники бізнесу.

Про зацікавленість до чемпіонату говорить те, що до участі у ньому зареєструвалися майже 600 учасників. Приїхати на змагання виявили бажання танцівники із Києва, Вінниці, Одеси, Тернополя, Хмельницького, Івано-Франківська, Рівного, Житомира, Бердичева, Старокостянтинова.  За умовами чемпіонату, показати своє вміння у конкурентній боротьби мали право діти від 4 років і молодь  віком до 30 років.

Змагалися учасники у оновленому танцювальному залі  Dancehаll оздоровчо-розважального комплексу СВ у кілька етапів. Романтичні вальси, палкі румби і джайви, пристрасні танго, стрімкі квік-степи у виконанні  учасників чемпіонату оцінювали досвідчені члени журі з  Києва, Одеси, Харкова, Тернополя, Рівного, Хмельницького, Івано-Франківська, Чернівців, Старокостянтинова.

Хвилювання учасників було неймовірним, боротьба – запеклою. За результатами виступів кращих серед 428 учасників визначали у кожній віковій категорії. Усіх фіналістів нагородили дипломами, призерів – медалями, переможців – кубками.

«Організовуючи проведення у Хмельницькому Spring Open Championship, ми мали на меті продемонструвати учасникам змагань, що у нашому місті є танцівники, які можуть на рівних змагатися з представниками знаних танцювальних клубів. Гості, які завітали на чемпіонат і показали своє танцювальне вміння, разом з хмельничанами  пропагували  активний спосіб життя, естетику танцю. Сподіваємося, що чемпіонат стане традиційним для Хмельницького і слугуватиме поштовхом для подальшого культурного розвитку міста», – зазначив один з організаторів Олександр Михайлов.

Справжньою родзинкою танцювального свята стали виступи  п’ятиразових чемпіонів України, фіналістів Blackpool Dance Festival та UK Open, переможців Кубка Світу в Кремлі, фіналістів Чемпіонату Світу в Парижі, переможців UK Open Amateur RS в 2012 році  Антона Нестерка і Дар’ї Марющенко.

Схоже

У Славутському ліцеї   ІІ-ІІІ ступенів Хмельницької обласної  ради  вже стало традицією зустрічати  учасників національного етапу міжнародного конкурсу науково-технічної творчості учнів Intel ISEF-2019  з перемогою.  Метою конкурсу «POLYTECO Україна 2018-2019» є визначення найцікавіших і найактуальніших проектів у різних галузях техніки. Цьогоріч конкурс відбувався 16-19  жовтня у  головному залі Державного політехнічного музею. Учасники та гості  інтелектуального змагання […]

Старт святковій програмі дали  спортсмени – від Європейського скверу вони почали легкоатлетичний забіг. На майдані Відродження із знаменною подією кам’янчан привітали ректор університету Сергій Копилов, міський голова Михайло Сімашкевич, народний депутат Володимир Мельниченко та голова Хмельницької ОДА Вадим Лозовий. «За сто років університет пережив чимало подій, в тому числі здобуття статусу національного, випустив 90 тисяч […]

У Києві відбувся І Національний конгрес пульмонологів України. Його організаторами стали ДУ «Національний інститут фтизіатрії і пульмонології ім. Ф.Г. Яновського НАМН України», Національна академія медичних наук України, Асоціація пульмонологів України та Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика МОЗ України. Делегацію лікарів Хмельниччини очолювала головний терапевт Департаменту охорони здоров’я, начальник відділу лікувально-діагностичної допомоги населенню […]