Хмельницький чемпіонат зі спортивно-бальних танців Spring Open Championship зібрав більше 400 учасників

У суботу, 14 квітня, у Хмельницькому змагалися виконавці спортивно-бальних танців. Цього дня наше місто стало господарем  Spring Open Championship.

Організаторами відкритого чемпіонату зі спортивно-бальних танців виступили керівник хмельницького клубу спортивного бального танцю Dream, очільник Хмельницького осередку Української Танцювальної ради Олександр Михайлов і керівник танцювального клубу Імперіал Дмитро Бідюк. Підтримали захід небайдужі хмельничани, представники бізнесу.

Про зацікавленість до чемпіонату говорить те, що до участі у ньому зареєструвалися майже 600 учасників. Приїхати на змагання виявили бажання танцівники із Києва, Вінниці, Одеси, Тернополя, Хмельницького, Івано-Франківська, Рівного, Житомира, Бердичева, Старокостянтинова.  За умовами чемпіонату, показати своє вміння у конкурентній боротьби мали право діти від 4 років і молодь  віком до 30 років.

Змагалися учасники у оновленому танцювальному залі  Dancehаll оздоровчо-розважального комплексу СВ у кілька етапів. Романтичні вальси, палкі румби і джайви, пристрасні танго, стрімкі квік-степи у виконанні  учасників чемпіонату оцінювали досвідчені члени журі з  Києва, Одеси, Харкова, Тернополя, Рівного, Хмельницького, Івано-Франківська, Чернівців, Старокостянтинова.

Хвилювання учасників було неймовірним, боротьба – запеклою. За результатами виступів кращих серед 428 учасників визначали у кожній віковій категорії. Усіх фіналістів нагородили дипломами, призерів – медалями, переможців – кубками.

«Організовуючи проведення у Хмельницькому Spring Open Championship, ми мали на меті продемонструвати учасникам змагань, що у нашому місті є танцівники, які можуть на рівних змагатися з представниками знаних танцювальних клубів. Гості, які завітали на чемпіонат і показали своє танцювальне вміння, разом з хмельничанами  пропагували  активний спосіб життя, естетику танцю. Сподіваємося, що чемпіонат стане традиційним для Хмельницького і слугуватиме поштовхом для подальшого культурного розвитку міста», – зазначив один з організаторів Олександр Михайлов.

Справжньою родзинкою танцювального свята стали виступи  п’ятиразових чемпіонів України, фіналістів Blackpool Dance Festival та UK Open, переможців Кубка Світу в Кремлі, фіналістів Чемпіонату Світу в Парижі, переможців UK Open Amateur RS в 2012 році  Антона Нестерка і Дар’ї Марющенко.

Схоже

Хмельницьке обласне ТВ Антимонопольного комітету України оштрафувало ПрАТ «Об’єднання «Прогрес» (м. Славута) та ПФ «ДІТА» (м. Хмельницький) загалом на 136 тис. грн за антиконкурентні узгоджені дії шляхом спотворення результатів торгів. Відділення встановило, що суб’єкти господарювання у вересні-жовтні 2016 року узгодили дії під час проведення Сатанівською селищною радою  процедури відкритих торгів із закупівлі робіт: «Будівництво спортивного комплексу […]

Призером дитячої олімпіади з фінансової грамотності «Фінансовий геній», яка проводиться Приватбанком  вшосте у рамках національної освітньої програми для дітей ЮніорБанк, став юний кам’янчанин Ілля Кузь, учень Кам’янець-Подільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7. Він посів друге місце у наймолодшій категорії Kids та отримав приз 3000 гривень. “Нам дуже радісно, що Хмельниччина має призера олімпіади “Фінансовий геній”, – зазначає Інна Морозова, керівник […]

25 квітня 2018 року о 12:00 в Хмельницькій обласній універсальній науковій бібліотеці (м. Хмельницький, вул. Героїв Майдану, 28, другий  поверх, зал виробничої літератури) відбудеться нагородження переможців І етапу Всеукраїнського конкурсу «Охорона праці очима дітей». Згідно з протоколом від 6 березня 2018 року засідання обласного журі з організації та проведення І етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці очима […]