Організатори RespublicaFEST вирішили повністю змінити свою локацію та концепцію

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Шукаєте місце, щоб якісно та весело провести останній теплий вікенд літа та послухати кращих артистів із України та із-за кордону?
  •  Тоді Вам на RespublicaFEST.
  • Восьмий фестиваль Respublica пройде у Хмельницькому на мальовничому березі річки Південний Буг із 31 серпня по 2 вересня.

 Концепцією цього року стане лозунг “Lost weekend”. Це – взаємодія людини та машини, подорож в минуле та майбутнє, креативне та особисте перезавантаження як заходу, так і його публіки. Незмінним залишається лише єдине – повна творча свобода  артистів на сцені та відбірна свобода аудиторії.

У 2018 році на RespublicaFEST виступлять electronic rock band із Британії. The Qemists знамениті неймовірним міксом стилів та жанрів, які однаково задовольняють як прихильників року, так і Drum and bass й танцювальної електроніки.

Гурт відомий своїми яскравими виступами та неймовірною сумішшю стилів та жанрів. Також вони часто грають DJ-сети, не відстаючи від моди на танцювальну музику. Їх творчість називають музикою майбутнього, а виступи вражають стилістичними рішеннями та сильною живою подачою.

Крім того, саме на RespublicaFEST гурт Qarpa відсвяткує своє 20-річчя. І, незважаючи на те, що фронтвумен Ірена Карпа живе в Парижі, гурт закінчує роботу над новим синглом.

Хтось називає їхню музику “хуліганський дівочий пост-рок”, бо Ірена Карпа, відома ще і як автор стьобних мультфільмів, продовжує писати тексти типу “До побачення, розмір має значення”, Оля Чапкіна – знавісніло гупати в електоронну барабанну установку, красива Женя Смолянінова з виразом обличчя, достойним родини Адамсів – грати на віолончелі, а гендерний баланс гурту (творці звуку Олег Артим, Артур Данієлян та ді-джей Original В ) – співіснувати з цим на сцені.

На сьогодні до лайн-апу фестивалю 2018 року також долучились: Latexfauna, KARNA, Фіолет, Dz’ob, АННА, Один в каное, CH:SH, The Unsleeping, Patsanoth, а також гурти Roll Models та Ліловий, що стали переможцями RespublicaFEST Showcase у лютому цього року.

RespublicaFEST2018  запрошує  молодих музикантів із Німеччини, Голландії та інших країн, які в рамках міжнародних проектів будуть працювати з українськими колегами та знайомитися із локальною спільнотою. Таким чином, фестиваль вже давно розростається до вражаючого креативного хабу, де можуть знайти самовираження зовсім різні мистецькі форми.

Катерина Прокопець

Схоже

Близько 80 творів сучасних українських митців ювелірного мистецтва та художнього металу представлено на Всеукраїнській виставці “Ювелірство нової доби: грані дизайну та рукотворності” у Галереї мистецтв. У виставці бере участь більше двадцяти п’яти провідних українських художників ювелірного мистецтва з дев’яти міст нашої крани: Києва, Одеси, Львова, Чернівців, Вижниці, Хмельницького, Славути, Тернополя, Запоріжжя. Кожен із представлених митців […]

Вперше на відкритому майданчику біля кінотеатру імені Т.Г. Шевченка Хмельницьким обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді було проведено обласний фестиваль оркестрів закладів загальної середньої та позашкільної освіти. Захід проводився з метою популяризації  та розповсюдження зразків інструментальної музики, підвищення рівня виконавської майстерності та професійної підготовки творчої молоді, виявлення талановитих виконавців духової музики. У фестивалі взяли участь […]

До Дня Європи   Академічний симфонічний оркестр Хмельницької обласної філармонії під диригуванням Мирона Юсиповича з міста Львів виковуватиме оперу Вольфганга Амадея Моцарта «Чарівна флейта» . Концертне виконання пройде 19 травня на території Молодіжного парку, поблизу міського пляжу. Початок о 19 годині. Вхід вільний.