В Кам’янці-Подільському відбувся турнір з легкої атлетики

12-14 квітня 2018 року у місті Кам’янець-Подільський відбувся ХІІІ традиційний турнір з легкої атлетики пам’яті вчителя-методиста Бориса Одінцова та « Відмінника освіти України » В’ячеслава Шмирка. Діти змагалися більш як у десяти видах. У змаганнях прийняли участь шістнадцять команд з шести областей.

Змагання  виявилися цікавими та напруженими, тому що  підсумковий результат залежав від виступу останнього учасника. Наші юні спортсмени, які представляли Ізяславську ДЮСШ під керівництвом Калашнік Лариси Василівни та Мазуренко Оксани Миколаївни показали високий рівень технічної та фізичної підготовки, що в підсумку змагань дало змогу отримати 13 медалей: 4 золоті, 2 срібні та 7 бронзових.

Після першого дня змагань, дітям була проведена екскурсія керівниками групи містом Кам’янець-Подільський. Діти були задоволені та враженими від побаченого.

Схоже

Хмельницький патрульний зайняв І місце у чемпіонаті України з кіокушинкай карате, що відбувся цими вихідними в Одесі. За інформацією патрульних, у змаганнях командир взводу № 1 роти тактико-оперативного реагування управління патрульної поліції в Хмельницькій області Олександр Тимець зайняв І призове місце серед чоловіків, у ваговій категорії до 75 кг.  Цей чемпіонат був відбірковим на чемпіонат […]

На Міжнародному турнірі з легкої атлетики Meeting Féminin Val d’Oise, який проходив у Франції, хмельничанка Марина Бех-Романчук посіла перше місце у стрибках у довжину з результатом 6.60 м, повідомляє прес-служба міської ради Цей старт є контрольним перед чемпіонатом Європи, який відбудеться 1-3 березня у Глазго. Підготував спортсменку тренер ХОЦФВУМ Вадим Крушинський.

У місті Коростень 31 січня – 1 лютого відбувся міжобласний турнір з міні-футболу “Кубок Мала” серед юнаків 2009 року народження. Призові місця на турнірі здобули ізяславчани, повідомляє прес-служба РДА. У змаганнях взяли участь команди з м.Житомир, м. Бердичів, м.Нетішин, м.Коростень, м.Нововолинськ, м.Овруч, м.Ізяслав, смт.Нова Борова, смт.Пісківка (Київська область). Після відкриття змагань команди зустрілися на футбольному […]