Туристична перлина Поділля запрошує на відкриття ювілейного туристичного сезону

Кам’янець-Подільський гостинно запрошує жителів та гостей міста з усіх куточків на відкриття ювілейного туристичного сезону. Цьогоріч його проведуть з нотками таємничості.

Вічно юний Кам’янець -Подільський – це унікальне місто зі своїм неповторним колоритом. Його ще називають містом семи культур, містом-островом, музеєм під відкритим небом та містом скарбів.  Тому  десятий рік поспіль відкриття туристичного сезону проведуть у вигляді повномасштабного заходу. Таку традицію започаткували ще у 2009 році.

З 20 по 22 квітня в місті оживуть легенди та міфи, презентують нові туристичні тури, різноманітні квести, а також спробують зафіксувати новий національний рекорд. Саме тоді Кам’янець перетвориться на мандрівку у часі.

Метою такого дійства є презентація туристичних можливостей унікального середньовічного міста, в якому є чимало архітектурних та ландшафтних пам’яток, а також інфраструктура, яка постійно оновлюється.

У місті контрастів та романтики туристи можуть перейнятись настроєм Середньовіччя, прогулятись вузькими вуличками, відвідати величні храми, відчути свіжий подих Подільських Товтр, помилуватись мальовничими скелями Смотрича та навіть уявити себе лицарем.

А більш детально ознайомитися з офіційною програмою відкриття туристичного сезону  2018 року  «Кам’янець магічний» можна за посиланням.

Катерина Прокопець

Схоже

До 100-річчя Акта злуки, 22 січня 2019 року, на межі двох областей – Хмельницької і Тернопільської – утворять живий “Ланцюг єдності”. Початок формування колони – об 11:30. Громади двох регіонів символічно зійдуться на середині мосту через річку Збруч, аби з’єднати в єдине ціле жовту та синю стрічки національного прапора. Святкування сотої річниці Акта злуки відбудеться […]

У 2018 році археологи Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника знайшли на території області чимало цікавих історичних пам’яток. Серед них майже 500-річний гаманець, залишки прадавніх будівель і предметів побуту. Про це повідомляється на сайті музею. Дослідження проводили завідувач сектору “Музей старожитностей” Петро Болтанюк та провідний науковий співробітник Ігор Старенький – у складі Кам’янець-Подільської архітектурно-археологічної експедиції ДП НДЦ […]

Виставу “Кайдашева сім’я”  покажуть у Кам’янці-Подільському актори Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру імені М. Старицького. Дійство відбудеться 30 січня у міському будинку культури. Постановку вистави здійснив 10 років тому заслужений діяч мистецтв України Григорій Мельник. “Кайдашева сімя” – твір відомого українського письменника Івана Нечуй-Левицького. Життєве кредо Кайдашів – нескінченна низка конфліктів і тотальна незгода один з […]