Туристична перлина Поділля запрошує на відкриття ювілейного туристичного сезону

Кам’янець-Подільський гостинно запрошує жителів та гостей міста з усіх куточків на відкриття ювілейного туристичного сезону. Цьогоріч його проведуть з нотками таємничості.

Вічно юний Кам’янець -Подільський – це унікальне місто зі своїм неповторним колоритом. Його ще називають містом семи культур, містом-островом, музеєм під відкритим небом та містом скарбів.  Тому  десятий рік поспіль відкриття туристичного сезону проведуть у вигляді повномасштабного заходу. Таку традицію започаткували ще у 2009 році.

З 20 по 22 квітня в місті оживуть легенди та міфи, презентують нові туристичні тури, різноманітні квести, а також спробують зафіксувати новий національний рекорд. Саме тоді Кам’янець перетвориться на мандрівку у часі.

Метою такого дійства є презентація туристичних можливостей унікального середньовічного міста, в якому є чимало архітектурних та ландшафтних пам’яток, а також інфраструктура, яка постійно оновлюється.

У місті контрастів та романтики туристи можуть перейнятись настроєм Середньовіччя, прогулятись вузькими вуличками, відвідати величні храми, відчути свіжий подих Подільських Товтр, помилуватись мальовничими скелями Смотрича та навіть уявити себе лицарем.

А більш детально ознайомитися з офіційною програмою відкриття туристичного сезону  2018 року  «Кам’янець магічний» можна за посиланням.

Катерина Прокопець

Схоже

Упродовж місяця в обласній бібліотеці для юнацтва триватиме виставка випускних робіт учнів 27-ої спеціалізованої школи імені Дмитра Іваха. У цьому закладі мистецькі дисципліни діти вивчають з першого класу. В експозиції «Палітра настрою» зібрано 30 робіт минулорічних одинадцятикласників. Основною темою виставки став космос. Подробиці у сюжеті МТРК Місто.

Заявки на участь у IV театральному фестивалі «Комора», який проходитиме з 18 по 21 жовтня в РЦКМ “Розмай” (вул. Шевченка 41), за словами організаторів, подали 34 колективи. Однак на сцені Кам’янця-Подільського зіграють лише найкращі, повідомляє прес-служба міської ради. У програмі – різножанрові вистави, перфоманси від кращих театральних колективів з різних куточків України, майстер-класи, цікаві зустрічі, […]

«Три бачення», яке обʼєднало різних за стилем та світоглядом авторів зі Славути та Ізяслава, презентували славутчанам 16 жовтня. Арт-подія, яка в такому форматі проходила у райцентрі вперше, була приурочена до Дня художника, який щороку відзначається в Україні 14 жовтня. На творчому заході були присутні представники міської влади, працівники музею, учні навчальних закладів та жителі міста. […]