Туристична перлина Поділля запрошує на відкриття ювілейного туристичного сезону

Кам’янець-Подільський гостинно запрошує жителів та гостей міста з усіх куточків на відкриття ювілейного туристичного сезону. Цьогоріч його проведуть з нотками таємничості.

Вічно юний Кам’янець -Подільський – це унікальне місто зі своїм неповторним колоритом. Його ще називають містом семи культур, містом-островом, музеєм під відкритим небом та містом скарбів.  Тому  десятий рік поспіль відкриття туристичного сезону проведуть у вигляді повномасштабного заходу. Таку традицію започаткували ще у 2009 році.

З 20 по 22 квітня в місті оживуть легенди та міфи, презентують нові туристичні тури, різноманітні квести, а також спробують зафіксувати новий національний рекорд. Саме тоді Кам’янець перетвориться на мандрівку у часі.

Метою такого дійства є презентація туристичних можливостей унікального середньовічного міста, в якому є чимало архітектурних та ландшафтних пам’яток, а також інфраструктура, яка постійно оновлюється.

У місті контрастів та романтики туристи можуть перейнятись настроєм Середньовіччя, прогулятись вузькими вуличками, відвідати величні храми, відчути свіжий подих Подільських Товтр, помилуватись мальовничими скелями Смотрича та навіть уявити себе лицарем.

А більш детально ознайомитися з офіційною програмою відкриття туристичного сезону  2018 року  «Кам’янець магічний» можна за посиланням.

Катерина Прокопець

Схоже

Близько 80 творів сучасних українських митців ювелірного мистецтва та художнього металу представлено на Всеукраїнській виставці “Ювелірство нової доби: грані дизайну та рукотворності” у Галереї мистецтв. У виставці бере участь більше двадцяти п’яти провідних українських художників ювелірного мистецтва з дев’яти міст нашої крани: Києва, Одеси, Львова, Чернівців, Вижниці, Хмельницького, Славути, Тернополя, Запоріжжя. Кожен із представлених митців […]

Вперше на відкритому майданчику біля кінотеатру імені Т.Г. Шевченка Хмельницьким обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді було проведено обласний фестиваль оркестрів закладів загальної середньої та позашкільної освіти. Захід проводився з метою популяризації  та розповсюдження зразків інструментальної музики, підвищення рівня виконавської майстерності та професійної підготовки творчої молоді, виявлення талановитих виконавців духової музики. У фестивалі взяли участь […]

До Дня Європи   Академічний симфонічний оркестр Хмельницької обласної філармонії під диригуванням Мирона Юсиповича з міста Львів виковуватиме оперу Вольфганга Амадея Моцарта «Чарівна флейта» . Концертне виконання пройде 19 травня на території Молодіжного парку, поблизу міського пляжу. Початок о 19 годині. Вхід вільний.