Туристична перлина Поділля запрошує на відкриття ювілейного туристичного сезону

Кам’янець-Подільський гостинно запрошує жителів та гостей міста з усіх куточків на відкриття ювілейного туристичного сезону. Цьогоріч його проведуть з нотками таємничості.

Вічно юний Кам’янець -Подільський – це унікальне місто зі своїм неповторним колоритом. Його ще називають містом семи культур, містом-островом, музеєм під відкритим небом та містом скарбів.  Тому  десятий рік поспіль відкриття туристичного сезону проведуть у вигляді повномасштабного заходу. Таку традицію започаткували ще у 2009 році.

З 20 по 22 квітня в місті оживуть легенди та міфи, презентують нові туристичні тури, різноманітні квести, а також спробують зафіксувати новий національний рекорд. Саме тоді Кам’янець перетвориться на мандрівку у часі.

Метою такого дійства є презентація туристичних можливостей унікального середньовічного міста, в якому є чимало архітектурних та ландшафтних пам’яток, а також інфраструктура, яка постійно оновлюється.

У місті контрастів та романтики туристи можуть перейнятись настроєм Середньовіччя, прогулятись вузькими вуличками, відвідати величні храми, відчути свіжий подих Подільських Товтр, помилуватись мальовничими скелями Смотрича та навіть уявити себе лицарем.

А більш детально ознайомитися з офіційною програмою відкриття туристичного сезону  2018 року  «Кам’янець магічний» можна за посиланням.

Катерина Прокопець

Схоже

16 серпня у  обласному художньому музеї (вул. Проскурівська, 47) відбудеться відкриття виставки творів «Диво-звірі Марії Приймаченко» з колекції музею. Початок заходу о 16 годині.   Марія Приймаченко (1909-1997) – народний художник, заслужений діяч мистецтв, лауреат Державної премії України. Народилася в с. Болотня на Київщині, в якому й прожила все своє життя. Хворіючи з дитинства, вона […]

Цього року на фестивалі буде не тільки проведено декілька екологічних проектів, але і повернено частину коштів із вартості квитка всім відвідувачам, що проявлять свою турботу про навколишнє середовище і приберуть за собою. Беручи приклад із найкращих європейських фестивалів, RespublicaFEST стане флагманом екологічного руху в Україні. Цього року фестиваль запускає декілька пілотних проектів, які покликані зменшити […]

Наступного літа місто може стати майданчиком для масштабного оперного концерту. Днями концепцію проведення фестивалю обговорили міський голова Михайло Сімашкевич та організатори заходу, серед яких Альфред Прауст – чоловік відомої оперної співачки Сусанни Чахоян. Попередньо заплановано, що фестиваль триватиме три дні, кожен з яких матиме свій тематичний напрям. Так у п’ятницю це буде в основному вірменська […]