Хмельницькі велосипедисти привезли зі Львова 18 нагород

У Львові відбувся чемпіонат України на треку, участь в якому взяли хмельницькі спортсмени.

За результатами змагань наші земляки набрали 1087 очок, що є досить непоганим результатом на початку сезону. Хмельницькі велосипедисти ДЮСШ ДОН привезли додому 18 медалей.

1 день чемпіонату України у Львові провели змагання на дистанції 500 метрів з місця. Анастасія Калашник з  Хмельницького зайняла 2 місце, поліпшивши власний результат – 38.600

Другого дня в індивідуальній гонці на час наші велосипедисти теж показали хороші результати – 3 місце виборов Стецюк Вадим з результатом 2.25.100. Зовсім трохи не вистачило нашій юніорці Анастасії Калашник – 4 місце з різницею від 3 місця в 2 сотих секунди. В гонці кейрін 3 місце посів Вадим Стецюк, 4 місце –  Еліна Гусельникова.

Третього дня чемпіонату України у Львові серед юнаків у командній гонці на 3 км 1 місце завоювали Стецюк Вадим і Савчук Іван.  2 місце серед юніорок в командній гонці на 4 км – у Вікторії Лазурко,  Ірини Лазурко, Анастасії Калашник та Еліни Гусельникової. Серед молодших юнаків в індивідуальній гонці на час 2 км 2 місце здобув Влад Толошинов

На четвертий день змагань в гонці спринт 3 місце у Стецюка Вадима.  4 місце в омніумі посіла Анастасія Калашник.

Заключний день змагань приніс хмельничанам 1 місце в олімпійській спринті: абсолютними чемпіонки стали Анастасія Калашник та Еліна Гусельникова серед юніорок, 3 місце – Кондрут Віолетта серед молодших дівчат, 3 місце в медісоні – Анастасія Калашник та Еліна Гусельникова серед юніорок, 3 місце – Толошинов Владислав серед молодших юнаків.