Як запорізькі підприємства хотіли нажитися на хмельницьких туалетах

Хмельницька прокуратура та  ГО “Жіночий антикорупційний рух” звернулися до Хмельницького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України для того, аби останнє перевірило, як проводилися торги із закупівлі туалетів-кабін мобільних.

Як повідомляє Хмельницьке обласне ТВ АМКУ, у 2016 та 2017 роках ТОВ «Техпромпроект ЛТД» та ТОВ «ТД ПРОФІ» спільно брали участь в 33 публічних закупівлях у Хмельницькій області і за цей період разом взяли участь у 2 тендерах. Обидва підприємства – з Запоріжжя.  Відділення встановило, що товариства узгодили дії під час підготовки та проведення у жовтні-листопаді 2017 року Хмельницьким комунальним підприємством «Спецкомунтранс» торгів із закупівлі вищезгаданих туалетів.

Переможцем торгів стало  ТОВ «Техпромпроект ЛТД», вартість предмету закупівлі якого становила 101 600  гривень. У зв’язку із відмовою ТОВ «Техпромпроект ЛТД» в укладанні договору про закупівлю товару переможцем торгів було визнано ТОВ  «ТД ПРОФІ», вартість тендерної пропозиції якого склала 159 600 гривень.

ТОВ «Техпромпроект ЛТД» та ТОВ  «ТД ПРОФІ», які виступали конкурентами в торгах, подавали свої тендерні пропозиції з одного авторизованого електронного майданчика, з  комп’ютерного обладнання, яке знаходиться за однією адресою та завантажували їх з використанням IP-адреси конкурента.  Зазначені суб’єкти господарювання знаходяться в одній будівлі, лише орендують різнікімнати. За юридичною адресою ТОВ  «ТД ПРОФІ» мешкає один із засновників товариства ТОВ «Техпромпроект ЛТД».

На момент проведення торгів ТОВ  «ТД ПРОФІ» у наявності предмету закупівлі не мало, а лише планувало придбати його у ТОВ «Техпромпроект ЛТД».

ТОВ «Техпромпроект ЛТД» придбало предмет закупівлі: «Туалет – кабіна мобільна» у ТОВ «Укрхімпластмас» на суму 85 250гривень. Цінова пропозиція, подана ТОВ «Техпромпроект ЛТД», складала 101 600 грн. ТОВ «Техпромпроект ЛТД» відмовився відпідписання договору з причин помилкового запропонування найнижчої ціни  і майже одночасно здійснив реалізацію зазначеного предмету закупівлі ТОВ  «ТД ПРОФІ» за ціною 125 000 грн. В подальшому зазначений предмет закупівлі ТОВ «ТД ПРОФІ» було реалізовано на торгах за ціною 159 600 грн.

Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України оштрафувало ТОВ «Техпромпроект ЛТД» (м. Запоріжжя) та ТОВ «ТД ПРОФІ» (м. Запоріжжя) загалом на 48 тис. грн за антиконкурентні узгоджені дії шляхом спотворення результатів торгів. Відповідно до чинного законодавства, ТОВ «Техпромпроект ЛТД» та ТОВ «ТД ПРОФІ» не братимуть участь у державних закупівляхпротягом 3 років.

Схоже

Поліцейські розслідують обставини смерті немовляти у Славутському районі. Суд уже задовольнив два клопотання слідчого про проведення судово-медичних експертиз у кримінальному провадженні “Умисне вбивство матір’ю своєї новонародженої дитини”. Як повідомляється, жителька Славутського району народила дитину прямо на вулиці 13 лютого. Дівчинка, за її словами, вже була мертвою, тож жінка закопала тіло біля польової дороги. “Відчула біль […]

На Хмельниччині поліцейські затримали чоловіка, який підозрюється в умисному підпалі кількох будинків. Пожежі трапилися 17 лютого в селі Судилків Шепетівського району з різницею в годину. “Дослідивши пожежне сміття, експерти дійшли висновку, що причиною загорання став підпал. А вже наступного дня оперативники Шепетівського відділу поліції вирахували і затримали палія”, – повідомили у поліції. Як зазначається, перше […]

На Хмельниччині затримали 36-річного чоловіка, який незаконно вполював самку дикого кабана. Чоловік полював поблизу Урочища “Щербані” Старосинявського району без документів, що підтверджують право на полювання. За це тепер має заплатити 40 тисяч гривень штрафу, повідомляє Держекоінспекція. “Внаслідок порушення законодавства в галузі мисливського господарства та полювання, браконьєру доведеться відшкодувати збитки, розмір яких склав 40 000 грн”, […]