Як запорізькі підприємства хотіли нажитися на хмельницьких туалетах

Хмельницька прокуратура та  ГО “Жіночий антикорупційний рух” звернулися до Хмельницького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України для того, аби останнє перевірило, як проводилися торги із закупівлі туалетів-кабін мобільних.

Як повідомляє Хмельницьке обласне ТВ АМКУ, у 2016 та 2017 роках ТОВ «Техпромпроект ЛТД» та ТОВ «ТД ПРОФІ» спільно брали участь в 33 публічних закупівлях у Хмельницькій області і за цей період разом взяли участь у 2 тендерах. Обидва підприємства – з Запоріжжя.  Відділення встановило, що товариства узгодили дії під час підготовки та проведення у жовтні-листопаді 2017 року Хмельницьким комунальним підприємством «Спецкомунтранс» торгів із закупівлі вищезгаданих туалетів.

Переможцем торгів стало  ТОВ «Техпромпроект ЛТД», вартість предмету закупівлі якого становила 101 600  гривень. У зв’язку із відмовою ТОВ «Техпромпроект ЛТД» в укладанні договору про закупівлю товару переможцем торгів було визнано ТОВ  «ТД ПРОФІ», вартість тендерної пропозиції якого склала 159 600 гривень.

ТОВ «Техпромпроект ЛТД» та ТОВ  «ТД ПРОФІ», які виступали конкурентами в торгах, подавали свої тендерні пропозиції з одного авторизованого електронного майданчика, з  комп’ютерного обладнання, яке знаходиться за однією адресою та завантажували їх з використанням IP-адреси конкурента.  Зазначені суб’єкти господарювання знаходяться в одній будівлі, лише орендують різнікімнати. За юридичною адресою ТОВ  «ТД ПРОФІ» мешкає один із засновників товариства ТОВ «Техпромпроект ЛТД».

На момент проведення торгів ТОВ  «ТД ПРОФІ» у наявності предмету закупівлі не мало, а лише планувало придбати його у ТОВ «Техпромпроект ЛТД».

ТОВ «Техпромпроект ЛТД» придбало предмет закупівлі: «Туалет – кабіна мобільна» у ТОВ «Укрхімпластмас» на суму 85 250гривень. Цінова пропозиція, подана ТОВ «Техпромпроект ЛТД», складала 101 600 грн. ТОВ «Техпромпроект ЛТД» відмовився відпідписання договору з причин помилкового запропонування найнижчої ціни  і майже одночасно здійснив реалізацію зазначеного предмету закупівлі ТОВ  «ТД ПРОФІ» за ціною 125 000 грн. В подальшому зазначений предмет закупівлі ТОВ «ТД ПРОФІ» було реалізовано на торгах за ціною 159 600 грн.

Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України оштрафувало ТОВ «Техпромпроект ЛТД» (м. Запоріжжя) та ТОВ «ТД ПРОФІ» (м. Запоріжжя) загалом на 48 тис. грн за антиконкурентні узгоджені дії шляхом спотворення результатів торгів. Відповідно до чинного законодавства, ТОВ «Техпромпроект ЛТД» та ТОВ «ТД ПРОФІ» не братимуть участь у державних закупівляхпротягом 3 років.

Схоже

Дорожньо-транспортна пригода сталася вчора, 25 травня, близько 14:40 години на автодорозі сполученням «Новоград-Волинський — Полоне — Старокостянтинів», між селами Огіївці та Круча. Попередньо встановлено, що 39-річний житель с. Хижники, керуючи автомобілем «Газель», не врахував дорожньої обстановки, виїхав на смугу зустрічного руху, де допустив зіткнення з автомобілем «БМВ» під керуванням 33-річного жителя Рівненської області. Внаслідок ДТП […]

Сьогодні 13 успішних школярів і 19  педагогів з Білогір’я відзначені преміями. Білогірських розумників підтримує голова обласної організації Аграрної партії Сергій Іващук. Кілька років тому він започаткував програму преміювання учнів Білогірського НВК, які перемагають у різного рівня олімпіадах, конкурсах та етапах МАН. Під час урочистостей з нагоди останнього дзвоника Сергій Іващук преміював 13 школярів.  Декотрі удостоїлись […]

Учора, близько 8-ї години ранку, на службу 102 надійшло повідомлення про те, що на вулиці Папаніна, громадянин палить багаття.  Прибувши на місце події патрульні виявили 58-річного місцевого жителя, який на території одного із домогосподарств спалював листя. Провівши бесіду з чоловіком патрульні помітили, що останній своєї провини не визнає, протиправних дій не припиняє, тому склали на […]