Як запорізькі підприємства хотіли нажитися на хмельницьких туалетах

Хмельницька прокуратура та  ГО “Жіночий антикорупційний рух” звернулися до Хмельницького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України для того, аби останнє перевірило, як проводилися торги із закупівлі туалетів-кабін мобільних.

Як повідомляє Хмельницьке обласне ТВ АМКУ, у 2016 та 2017 роках ТОВ «Техпромпроект ЛТД» та ТОВ «ТД ПРОФІ» спільно брали участь в 33 публічних закупівлях у Хмельницькій області і за цей період разом взяли участь у 2 тендерах. Обидва підприємства – з Запоріжжя.  Відділення встановило, що товариства узгодили дії під час підготовки та проведення у жовтні-листопаді 2017 року Хмельницьким комунальним підприємством «Спецкомунтранс» торгів із закупівлі вищезгаданих туалетів.

Переможцем торгів стало  ТОВ «Техпромпроект ЛТД», вартість предмету закупівлі якого становила 101 600  гривень. У зв’язку із відмовою ТОВ «Техпромпроект ЛТД» в укладанні договору про закупівлю товару переможцем торгів було визнано ТОВ  «ТД ПРОФІ», вартість тендерної пропозиції якого склала 159 600 гривень.

ТОВ «Техпромпроект ЛТД» та ТОВ  «ТД ПРОФІ», які виступали конкурентами в торгах, подавали свої тендерні пропозиції з одного авторизованого електронного майданчика, з  комп’ютерного обладнання, яке знаходиться за однією адресою та завантажували їх з використанням IP-адреси конкурента.  Зазначені суб’єкти господарювання знаходяться в одній будівлі, лише орендують різнікімнати. За юридичною адресою ТОВ  «ТД ПРОФІ» мешкає один із засновників товариства ТОВ «Техпромпроект ЛТД».

На момент проведення торгів ТОВ  «ТД ПРОФІ» у наявності предмету закупівлі не мало, а лише планувало придбати його у ТОВ «Техпромпроект ЛТД».

ТОВ «Техпромпроект ЛТД» придбало предмет закупівлі: «Туалет – кабіна мобільна» у ТОВ «Укрхімпластмас» на суму 85 250гривень. Цінова пропозиція, подана ТОВ «Техпромпроект ЛТД», складала 101 600 грн. ТОВ «Техпромпроект ЛТД» відмовився відпідписання договору з причин помилкового запропонування найнижчої ціни  і майже одночасно здійснив реалізацію зазначеного предмету закупівлі ТОВ  «ТД ПРОФІ» за ціною 125 000 грн. В подальшому зазначений предмет закупівлі ТОВ «ТД ПРОФІ» було реалізовано на торгах за ціною 159 600 грн.

Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України оштрафувало ТОВ «Техпромпроект ЛТД» (м. Запоріжжя) та ТОВ «ТД ПРОФІ» (м. Запоріжжя) загалом на 48 тис. грн за антиконкурентні узгоджені дії шляхом спотворення результатів торгів. Відповідно до чинного законодавства, ТОВ «Техпромпроект ЛТД» та ТОВ «ТД ПРОФІ» не братимуть участь у державних закупівляхпротягом 3 років.

Схоже

30 листопада в інформаційному центрі Хмельницької АЕС відбудуться публічні обговорення питань реалізації Комплексної зведеної програми підвищення рівня безпеки енергоблоків атомних електростанцій (КзПБ), а також її плану екологічних та соціальних заходів. ДП «НАЕК «Енергоатом» реалізує Комплексну (зведену) програму підвищення безпеки енергоблоків атомних електростанцій, аби підвищувати в подальшому ядерну безпеку, забезпечити ефективну та надійну роботу енергетичної галузі, […]

24 листопада, у День пам’яті жертв голодоморів, у Хмельницькому відбудеться покладання квітів, встановлення запалених лампад і свічок до пам’ятників та місць захоронень жертв голодоморів. Загальноміські заходи із вшанування пам’яті жертв геноциду Українського народу розпочнуться о 15.45 на майдані Незалежності. О 16.00 Скорботна хода за участю керівництва міста та області, представників громадських об’єднань та релігійних конфесій, […]

З нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи 21 листопада о 16.00 відбудеться мітинг, панахида та покладання квітів до пам’ятника Героям Небесної Сотні, що на вулиці Героїв Майдану, повідомляє прес-служба міської ради. О 17.30 у кінотеатрі ім. Т. Шевченка відбудеться перегляд тематичного документального фільму «Зима. Небесна сотня» із циклу «Зима, що нас змінила». Громадськість міста запрошують взяти участь у заходах та вшанувати пам’ять хмельничан, […]