У Хмельницькому проходять профілактичні зустрічі поліцейських з дітьми

З цікавою і корисною лекцію завітали до дітей 3- класів Хмельницького навчально-виховного комплексу № 4 начальник ВЮП УПД ГУНП в Хмельницькій області Сергій Цимбалюк та працівники ювенальної превенції Хмельницького відділу поліції.

З учнями провели урок на правову тематику «Безпека на дорозі – безпека життя». Урок пройшов у дружній атмосфері, поліцейські постійно акцентували увагу дітей на неухильному дотриманні Правил дорожнього руху, наводили різні ситуації, в які найчастіше потрапляють юні пішоходи.
Надалі Сергій Цимбалюк звернув увагу діток на безпеку в цілому, в побуті, на вулиці і вразі виникнення будь-якої ситуації, куди дітям потрібно звертатися.

Правоохоронці в кінці зустрічі задали школярам домашнє завдання, прийняти участь в конкурсі дитячого малюнка «Дільничний офіцер поліції, очима дітей». Дітки, які стануть призерами, будуть запрошенні на фінал конкурсу до Хмельницького відділу поліції на екскурсію та отримання нагороди за виконану роботу. 

А згодом правоохоронці запропонували школярам переміститися на вулицю, де на них чекала поліцейська машина. Діти з задоволенням фотографувалися на пам’ять з поліцейськими, а також залюбки сідали за кермо службового автомобіля, щоб увімкнути проблискові маячки та поговорити у гучномовець.

Школярики залишилися дуже задоволені такою зустріччю і зізнавалися, що домашнє завдання від правоохоронців виконають на відміно.

Схоже

Надвечір 13 лютого хмельничани мали змогу побачити наживо виступи улюблених акторів «Кварталу 95», на чолі зі своїм лідером і заразом кандидатом у президенти Володимиром Зеленським. Концертів було два. Перший – соціальний. Запрошення на нього безкоштовно отримали представники малозабезпечених верств: тут були й люди з особливими потребами, і ветерани АТО, і студенти. Другий концерт був комерційним. […]

Триває польовий вихід одного з підрозділів загону 8 Окремого полку спеціального призначення Сил спеціальних операцій Збройних Сил України. Групи відпрацьовують вихід у тил противника у повному бойовому спорядженні для виконання розвідувально-диверсійних завдань, відрив від противника з подальшим виходом в район евакуації, повідомляє відділення інформагенства оборонного відомства в Хмельницькому. На тактичному полі спецпризначенці під керівництвом досвідчених […]

8 лютого 2019 року на базі навчально-тренувального центру ВП ХАЕС відбулися громадські слухання з питань продовження строку експлуатації (ПСЕ) першого енергоблока за участі громадськості Білогірського району Хмельницької області. Розпочинаючи процес громадських обговорень генеральний директор ВП ХАЕС Микола Панащенко зазначив, що тенденція продовження терміну експлуатації енергоблоків є прийнятою у багатьох країнах, що експлуатують атомні електростанції. На […]