У Хмельницькому проходять профілактичні зустрічі поліцейських з дітьми

З цікавою і корисною лекцію завітали до дітей 3- класів Хмельницького навчально-виховного комплексу № 4 начальник ВЮП УПД ГУНП в Хмельницькій області Сергій Цимбалюк та працівники ювенальної превенції Хмельницького відділу поліції.

З учнями провели урок на правову тематику «Безпека на дорозі – безпека життя». Урок пройшов у дружній атмосфері, поліцейські постійно акцентували увагу дітей на неухильному дотриманні Правил дорожнього руху, наводили різні ситуації, в які найчастіше потрапляють юні пішоходи.
Надалі Сергій Цимбалюк звернув увагу діток на безпеку в цілому, в побуті, на вулиці і вразі виникнення будь-якої ситуації, куди дітям потрібно звертатися.

Правоохоронці в кінці зустрічі задали школярам домашнє завдання, прийняти участь в конкурсі дитячого малюнка «Дільничний офіцер поліції, очима дітей». Дітки, які стануть призерами, будуть запрошенні на фінал конкурсу до Хмельницького відділу поліції на екскурсію та отримання нагороди за виконану роботу. 

А згодом правоохоронці запропонували школярам переміститися на вулицю, де на них чекала поліцейська машина. Діти з задоволенням фотографувалися на пам’ять з поліцейськими, а також залюбки сідали за кермо службового автомобіля, щоб увімкнути проблискові маячки та поговорити у гучномовець.

Школярики залишилися дуже задоволені такою зустріччю і зізнавалися, що домашнє завдання від правоохоронців виконають на відміно.

Схоже

Сьогодні попрощалися з 41-річним військовим Іваном Мельником, який 17 липня загинув біля села Катеринівка Луганської області.  Висловлюю щирі співчуття рідним та близьким військовослужбовця. Нехай Господь Бог допомагає вам перенести цю важку біль втрати близької людини. Вклоняюсь батькам за виховання справжнього патріота та захисника своє країни. Нехай земля йому буде пухом, а пам’ять про загиблих захисників […]

Сьогодні Кам’янець-Подільський і Аргентина зробили перший крок у напрямку співпраці. Довгоочікувана зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Аргентинської Республіки в Україні відбулася. “Щиро радий знайомству з паном Альберто Хосе Алонсо, котрий звернув увагу на наше місто і запропонував партнерські відносини не лише на паперах, але й у практичній площині,” – розповів мер міста Михайло Сімашкевич. […]

Цьогоріч автопарк КП «Спецкомунтранс» поповнився трьома новими сміттєвозами.  Один з них з‘явився ще на початку літа. Хмельничани вже могли бачити, він обслуговує підземні сміттєві контейнери. Дві машини на маршрути виїдуть за кілька днів. Восени підприємство матиме ще дві одиниці спецтехніки: машину для габаритного сміття та для обслуговування приватного сектора. Детальніше у сюжеті ТРК “Місто”:  https://youtu.be/AmBuZ7ASQMc