У Хмельницькому проходять профілактичні зустрічі поліцейських з дітьми

З цікавою і корисною лекцію завітали до дітей 3- класів Хмельницького навчально-виховного комплексу № 4 начальник ВЮП УПД ГУНП в Хмельницькій області Сергій Цимбалюк та працівники ювенальної превенції Хмельницького відділу поліції.

З учнями провели урок на правову тематику «Безпека на дорозі – безпека життя». Урок пройшов у дружній атмосфері, поліцейські постійно акцентували увагу дітей на неухильному дотриманні Правил дорожнього руху, наводили різні ситуації, в які найчастіше потрапляють юні пішоходи.
Надалі Сергій Цимбалюк звернув увагу діток на безпеку в цілому, в побуті, на вулиці і вразі виникнення будь-якої ситуації, куди дітям потрібно звертатися.

Правоохоронці в кінці зустрічі задали школярам домашнє завдання, прийняти участь в конкурсі дитячого малюнка «Дільничний офіцер поліції, очима дітей». Дітки, які стануть призерами, будуть запрошенні на фінал конкурсу до Хмельницького відділу поліції на екскурсію та отримання нагороди за виконану роботу. 

А згодом правоохоронці запропонували школярам переміститися на вулицю, де на них чекала поліцейська машина. Діти з задоволенням фотографувалися на пам’ять з поліцейськими, а також залюбки сідали за кермо службового автомобіля, щоб увімкнути проблискові маячки та поговорити у гучномовець.

Школярики залишилися дуже задоволені такою зустріччю і зізнавалися, що домашнє завдання від правоохоронців виконають на відміно.

Схоже

Літературно-мистецький захід назвали оригінально – “Пиріжки по-славутськи”. Відбувся він 20 вересня у НВК «Успіх». Програма кураж-базару була насиченою та цікавою. Учні та вчителі навчального закладу продемонстрували свої таланти та здібності. Святкове дійство включало: вернісаж літературних творів «Славута – перлина Подільського краю»; розважальну програму «Славутські діти – краю квіти»; свято «Ми славимо тебе, Славуто»; конкурс «Дівоча […]

Раніше затриманих осіб на період слідства відвозили в інші ізолятори — у Старокостянтинів, Нетішин та Хмельницький. Тепер слідчі на місці зможуть працювати з затриманими. Це полегшить роботу слідчих та конвойних підрозділів поліції, а також суттєво зекономить паливно-мастильні матеріали — близько тони за місяць. Одночасно в ізоляторі зможуть утримувати до 14 осіб. У кожному приміщенні, де перебуватимуть […]

Управління торгівлі Хмельницької міської ради за підтримки обласної державної адміністрації  потурбувалося про те, щоб на День міста жителі обласного центру мали гарний святковий стіл. Для цього 29 вересня  на вулиці Прибузькій (від вулиці Свободи до Старокостянтинівського шосе) відбудеться святковий сільськогосподарський ярмарок.  До участі в ньому запрошуються фермери, виробники сільськогосподарської продукції, мешканці міста й сіл, які бажають вигідно […]