Житель Полонного оскаржував дії та рішення державного виконавця

До Полонського районного суду звернувся позивач, який не погоджувався з тим, що його майно, на яке накладено арешт, оцінював приватний підприємець-оцінювач, а не судовий експерт.

Результати позивача також не задовольнили, мовляв, вартість об’єктів нерухомості значно занижена. Тому просив визнати незаконними постанову державного виконавця про залучення приватного підприємця-оцінювача та його висновок, зобов’язати виконавчу службу призначити для оцінки судового експерта, а тим часом зупинити передачу майна і землі на реалізацію.

Як встановив суд, ще на початку 2015 року державний виконавець відкрив виконавче провадження щодо примусового стягнення з позивача на користь комерційного банку більше 20 тис. доларів США. У 2017 році ДВС описала та арештувала майно боржника і призначила оцінювача, котрий визначив його вартість.

Згідно з матеріалами справи, приватний підприємець має кваліфікаційне свідоцтво оцінювача та сертифікат суб’єкта оціночної діяльності, його повноваження відповідають вимогам Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», тож державний виконавець правомірно залучив його для оцінки майна – вважає суд.

«Також суд не знаходить підстав визнати неправомірним висновок зазначеного оцінювача про оцінку приміщень і земельної ділянки, оскільки скаржником не надано будь-яких належних та допустимих  доказів про те, що він неправильно визначив вартість арештованого майна», – ідеться в ухвалі суду.

Ухвала не набрала законної сили і може бути оскаржена до апеляційної інстанції.

Прес-служба Апеляційного суду Хмельницької області

Схоже

Обвинувачами Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури в суді доведено вину мешканців одного з сіл Кам’янець-Подільського району, які незаконно займались рибним добувним промислом. Встановлено, що у березні поточного року двоє чоловіків, не маючи на те відповідного дозволу, здійснили незаконний вилов риби забороненим знаряддям лову – рибальською сіткою. В результаті незаконного зайняття рибним добувним промислом на річці Дністер, що […]

Найчастіше жертвами зловмисників містяни стають під час купівлі або продажу товарів в інтернеті. Так, 15 листопада 68-річний мешканець Хмельницького з метою купівлі добрива «Карбамід», оголошення про продаж якого було розміщене в мережі інтернет, перерахував невстановленій особі 30 000 гривень, натомість нічого не отримав. Того ж дня невстановлена особа за схожою схемою заволоділа 5 тисячами гривень, […]

Сучасні технології, як виявилося, не тільки спрощують ведення бузнесу і спілкування, а й використовуються наркоділками для торгівлі забороненими препаратами. На бажанні заробити легкі гроші «спалився» шістнадцятирічний хлопець, якого за підозрілу поведінку серпневої ночі затримали у Хмельницькому поліцейські.  У своєму рюкзаку парубок мав психотропну речовину і приладдя для фасування наркотика. Як виявилося, юнак мав намір збувати […]