Житель Полонного оскаржував дії та рішення державного виконавця

До Полонського районного суду звернувся позивач, який не погоджувався з тим, що його майно, на яке накладено арешт, оцінював приватний підприємець-оцінювач, а не судовий експерт.

Результати позивача також не задовольнили, мовляв, вартість об’єктів нерухомості значно занижена. Тому просив визнати незаконними постанову державного виконавця про залучення приватного підприємця-оцінювача та його висновок, зобов’язати виконавчу службу призначити для оцінки судового експерта, а тим часом зупинити передачу майна і землі на реалізацію.

Як встановив суд, ще на початку 2015 року державний виконавець відкрив виконавче провадження щодо примусового стягнення з позивача на користь комерційного банку більше 20 тис. доларів США. У 2017 році ДВС описала та арештувала майно боржника і призначила оцінювача, котрий визначив його вартість.

Згідно з матеріалами справи, приватний підприємець має кваліфікаційне свідоцтво оцінювача та сертифікат суб’єкта оціночної діяльності, його повноваження відповідають вимогам Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», тож державний виконавець правомірно залучив його для оцінки майна – вважає суд.

«Також суд не знаходить підстав визнати неправомірним висновок зазначеного оцінювача про оцінку приміщень і земельної ділянки, оскільки скаржником не надано будь-яких належних та допустимих  доказів про те, що він неправильно визначив вартість арештованого майна», – ідеться в ухвалі суду.

Ухвала не набрала законної сили і може бути оскаржена до апеляційної інстанції.

Прес-служба Апеляційного суду Хмельницької області

Схоже

Подія сталася ще 16 травня в Полонному. Чоловік, який убив свою дружину, залишив тіло в будинку, а сам переселився в літню кухню і цілий тиждень там пиячив, аж поки у родичів потерпілої не виникли підозри і вони не викликали поліцейських. Під час спілкування з правоохоронцями пенсіонер у скоєному зізнався. Як з’ясувалося, 16 травня близько 5-ї […]

Подія сталася у Нетішині 9 лютого минулого року близько 10-ї години ранку. Поліцейські отримали оперативну інформацію про злочин, що дало змогу затримати злочинця на місці скоєння розбою. Того дня 41-річна господиня була вдома сама. Зловмисник вільно увійшов до будинку і, погрожуючи жінці зброєю, почав вимагати відчинити сейф, в якому виявилось тільки 4 тисячі гривень та […]

Головного рятувальника Шепетівщини зловили на хабарі. 23 трав­ня в Ше­пе­тів­ці зат­ри­ма­ли на­чаль­­ни­ка Ше­пе­тівсь­­ко­го район­но­го сек­то­ру ГУ ДСНС Ук­ра­їни у Хмель­­ниць­­кій об­лас­ті при отриманні хабаря. Спецоперацію з викриття корупціонера проводилося протягом січня-травня 2018 року за процесуального керівництва військової прокуратури Хмельницького гарнізону слідчими СУ ГУ Нацполіції України у Хмельницькій області за матеріалами та спільно з оперативниками УЗЕ в Хмельницькій […]