Житель Полонного оскаржував дії та рішення державного виконавця

До Полонського районного суду звернувся позивач, який не погоджувався з тим, що його майно, на яке накладено арешт, оцінював приватний підприємець-оцінювач, а не судовий експерт.

Результати позивача також не задовольнили, мовляв, вартість об’єктів нерухомості значно занижена. Тому просив визнати незаконними постанову державного виконавця про залучення приватного підприємця-оцінювача та його висновок, зобов’язати виконавчу службу призначити для оцінки судового експерта, а тим часом зупинити передачу майна і землі на реалізацію.

Як встановив суд, ще на початку 2015 року державний виконавець відкрив виконавче провадження щодо примусового стягнення з позивача на користь комерційного банку більше 20 тис. доларів США. У 2017 році ДВС описала та арештувала майно боржника і призначила оцінювача, котрий визначив його вартість.

Згідно з матеріалами справи, приватний підприємець має кваліфікаційне свідоцтво оцінювача та сертифікат суб’єкта оціночної діяльності, його повноваження відповідають вимогам Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», тож державний виконавець правомірно залучив його для оцінки майна – вважає суд.

«Також суд не знаходить підстав визнати неправомірним висновок зазначеного оцінювача про оцінку приміщень і земельної ділянки, оскільки скаржником не надано будь-яких належних та допустимих  доказів про те, що він неправильно визначив вартість арештованого майна», – ідеться в ухвалі суду.

Ухвала не набрала законної сили і може бути оскаржена до апеляційної інстанції.

Прес-служба Апеляційного суду Хмельницької області

Схоже

Обоє затриманих, один із яких — іноземець, раніше вже притягувались до кримінальної відповідальності за нанесення тілесних ушкоджень.  До Теофіпольського відділення поліції звернувся 32-річний житель селища і повідомив, що його побили і обікрали. Як розповів заявник, в одному із барів Теофіполя він познайомився з компанією молодиків. Разом розпивали спиртне. Під час застілля між чоловіками виникла суперечка. […]

Працівники кримінальної поліції ГУНП в Хмельницькій області затримали шахрая, який ошукав 29-річного дніпрянина на півтора мільйони гривень. Потерпілий познайомився зі зловмисником у Хмельницькому і той, представившись підприємцем, пообіцяв йому продати 100 ящиків цигарок за вигідною ціною. Але, отримавши кошти, продавець зник, так і не надавши обіцяного товару. Мешканець Дніпра одразу звернувся за допомогою до поліції. Правоохоронці […]

Правоохоронці скерували до суду обвинувальний акт відносно голови однієї з райдержадміністрацій Хмельницької області. Як повідомляє прес-служба поліції, посадовець отримав хабар від фермера за затвердження технічної документації земельних ділянок для ведення сільського господарства. Слідчі встановили, що чоловік отримав від представника одного з фермерських господарств майже півмільйона гривень. В таку суму фігурант оцінив свої послуги щодо  винесення […]