Житель Полонного оскаржував дії та рішення державного виконавця

До Полонського районного суду звернувся позивач, який не погоджувався з тим, що його майно, на яке накладено арешт, оцінював приватний підприємець-оцінювач, а не судовий експерт.

Результати позивача також не задовольнили, мовляв, вартість об’єктів нерухомості значно занижена. Тому просив визнати незаконними постанову державного виконавця про залучення приватного підприємця-оцінювача та його висновок, зобов’язати виконавчу службу призначити для оцінки судового експерта, а тим часом зупинити передачу майна і землі на реалізацію.

Як встановив суд, ще на початку 2015 року державний виконавець відкрив виконавче провадження щодо примусового стягнення з позивача на користь комерційного банку більше 20 тис. доларів США. У 2017 році ДВС описала та арештувала майно боржника і призначила оцінювача, котрий визначив його вартість.

Згідно з матеріалами справи, приватний підприємець має кваліфікаційне свідоцтво оцінювача та сертифікат суб’єкта оціночної діяльності, його повноваження відповідають вимогам Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», тож державний виконавець правомірно залучив його для оцінки майна – вважає суд.

«Також суд не знаходить підстав визнати неправомірним висновок зазначеного оцінювача про оцінку приміщень і земельної ділянки, оскільки скаржником не надано будь-яких належних та допустимих  доказів про те, що він неправильно визначив вартість арештованого майна», – ідеться в ухвалі суду.

Ухвала не набрала законної сили і може бути оскаржена до апеляційної інстанції.

Прес-служба Апеляційного суду Хмельницької області

Схоже

Слідчі управління ГУНП Хмельницької області оголосили про підозру у вчиненні навмисного вбивства чоловікові, який з самопала застрелив свою дружину. Історія, в результаті якої з‘ясувалася інформація про вбивство, розпочалася 17 липня близько десятої години вечора з виїзду слідчо-оперативної групи на місце ДТП, яка сталася у Новоушицькому районі. 45-річний водій автомобіля «ВАЗ 2107», не обравши безпечної швидкості, […]

Ізяславський  районний суд визнав 32-річну жительку Білогірського району винною за ч. 3 ст. 149 Кримінального кодексу (“Торгівля людьми або інша незаконна угода щодо людини”) і призначив їй покарання – 5 років ув’язнення. Безробітна жінка намагалася вирішити свої фінансові проблеми за рахунок продажу свого 4-річного сина за 15 тис. грн. Дитину планували залучити до заняття жебрацтвом […]

Подія сталася вчора, 18 липня, близько 17.30 години в селі Осламів Віньковецького району. Зловмисника затримали в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Як з’ясували правоохоронці, які виїхали на місце події, чоловіки разом розпивали спиртне. У ході застілля між ними виник конфлікт і 61-річний пенсіонер вдарив 30-річного опонента ножем у шию, пошкодивши вени сонної артерії, […]