Звитяжний подвиг навіки у пам’яті вдячних нащадків

На знак безмежної поваги та вдячності народний депутат України Сергій Лабазюк організував для ветеранів округу №188 низку заходів та акцій.

Збереження миру на землі – одне із головних завдань людства. Відсутність збройної боротьби між народами є запорукою спокійного життя, оповитого любов’ю та гармонією, добром та надією.

Людям, які для нас 73 роки тому для нас виплекали перемогу над фашизмом та подарували прийдешнім поколінням мирне небо, народний депутат України Сергій Лабазюк з року в рік приділяє особливу увагу. Цьогоріч напередодні Дня Великої Перемоги вже за доброю традицією нардеп профінансував подарунки для ветеранів округу №188. Майже сто учасників бойових дій, що проживають у Волочиському та Хмельницькому районах отримали від народного обранця пакунки із продуктовими наборами. Дідусям та бабусям їх доставили додому.

Марія Залєвська, мешканка Лісових Гринівців Хмельницького району, не заглядаючи до пакунка з подарунком, жартома почала перераховувати його вміст. Зізнається, щойно почався травень, як вже стала чекати на візит помічників нардепа.

«Ви про мене ніколи не забуваєте. Дуже приємно, що в непростий для країни час, таких стареньких людей досі пам’ятають й дбають про нас», – одночасно з посмішкою й сльозами на очах подякувала за подарунки пані Марія.

Приймали вітання від Сергія Лабазюка і у обласному центрі. Членів хмельницьких міських ветеранських організацій, що знаходяться у межах округу нардепа, запросили на урочистий захід, аби вкотре подякувати за відвагу та вручити цінні подарунки.

Понад дві з половиною сотні сивочолих гостей в теплій компанії товаришів пригадували минулі роки та в унісон співали військових пісень, кілька з яких виконали під супроводом керівника політичної фракції «Поруч» Хмельницької міської ради Ігоря Добжанського.

«Ваш подвиг непідвладний часу, як і безмежна наша вдячність усім, хто відстояв нашу Вітчизну, а обов’язок нащадків – бути гідними вашого життєвого подвигу, усіма своїми справами утверджувати мир, на українській землі», – звернувсядо присутніх Ігор Миколайович.

Долучилися до вшанувань депутати політичної партії «Поруч» й Волочиської та Хмельницької районних рад. Вони спільно з помічниками нардепа поклали квіти до пам’ятників загиблим героям у різних населених пунктах округу №188.

Пройшовши пам’ятною ходою центральними вулицями з квітами в руках до меморіалу пам’яті, розпочали відзначати 9 травня мешканці Волочиська. Потім на головній площі міста усіх охочих частували солдатською кашею, приготовану у кращих традиціях польової кухні. Смачну атмосферу у день відзначення річниці знаменної події за добрим звичаєм організував Серій Лабазюк та його помічники – представники благодійного фонду «Ми поруч». 

Схоже

Надвечір 13 лютого хмельничани мали змогу побачити наживо виступи улюблених акторів «Кварталу 95», на чолі зі своїм лідером і заразом кандидатом у президенти Володимиром Зеленським. Концертів було два. Перший – соціальний. Запрошення на нього безкоштовно отримали представники малозабезпечених верств: тут були й люди з особливими потребами, і ветерани АТО, і студенти. Другий концерт був комерційним. […]

Триває польовий вихід одного з підрозділів загону 8 Окремого полку спеціального призначення Сил спеціальних операцій Збройних Сил України. Групи відпрацьовують вихід у тил противника у повному бойовому спорядженні для виконання розвідувально-диверсійних завдань, відрив від противника з подальшим виходом в район евакуації, повідомляє відділення інформагенства оборонного відомства в Хмельницькому. На тактичному полі спецпризначенці під керівництвом досвідчених […]

8 лютого 2019 року на базі навчально-тренувального центру ВП ХАЕС відбулися громадські слухання з питань продовження строку експлуатації (ПСЕ) першого енергоблока за участі громадськості Білогірського району Хмельницької області. Розпочинаючи процес громадських обговорень генеральний директор ВП ХАЕС Микола Панащенко зазначив, що тенденція продовження терміну експлуатації енергоблоків є прийнятою у багатьох країнах, що експлуатують атомні електростанції. На […]