У Шепетівці танцюють ті, кому за шістдесят

Поважний вік не завадив шепетівчанам старшого покоління цікаво і змістовно проводити дозвілля. Гарно вбрані, щонеділі у міському парку вони танцюють. Деколи до них приєднуються сивочолі танцюристи з околишніх сіл і навіть сусіднього Полонського району. Дискотека збирає тих, кому за… 60 і навіть набагато більше.

Переважно відвідувачі таких танців – члени місцевого клубу «Світлиця». Їх близько шестидесяти. Цієї осені клуб святкуватиме 20-річний ювілей.

Навіть язик не повертається назвати  активних, красивих жінок і чоловіків бабусями і дідусями. Самі вони зізнаються, що таке спілкування робить їх молодшими душею і здоровішими тілом. Можна прийти, посидіти на лавочці, поговорити, послухати музику, помилуватися танцюючими, якщо вже у самого здоров’я не «танцювальне».

«Світлиця» збирає своїх учасників на танці влітку тут, у парку, а зимою – у Будинку культури. Приходять до «Світлиці» частіше самотні люди, але є й сімейні. Багато й тих, хто познайомився і продовжує спілкуватися на подібних неформальних зустрічах.

У колектву є й свій ді-джей Віктор Петрович, який ні за яких обставин не пропускає жодного танцювального зібрання уже п’ять років. Для танцюристів підбирає і музику їхньої молодості, і популярну тепер – щоб йти у ногу з часом. Деколи пари так захоплюються, що просять продовжити дискотеку. Віктор Петрович не заперечує.

За матріалами Любові  Гончарук для denzadnem.com.ua

Фото Дмитра Шпака

Схоже

Фестиваль «Медовий Спас у Хмельницькому» відбудеться 17 – 19 серпня 2018 року у парку культури і відпочинку ім. М. Чекмана. У програмі фестивалю – різноманітні заходи, концерти та майстер-класи. Родзинкою має стати ярмарок меду та продуктів бджолярства за участю бджолярів з Подільського краю та України. Програма фестивалю включає: виставку-ярмарок продукції бджільництва, виробів декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва; тематичні фотозони; художній […]

Сьогодні, 3 серпня, о 21:30 у Мистецькому дворику музичної школи №1 відбудеться безкоштовний показ фільму “Рівень чорного”. Показ відбувається в рамках другого фестивалю європейського кіно в Україні та проходить за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні. Країна: Україна, 2016 Хронометраж: 90 хв. Жанр: драма Режисер: Валентин Васянович («Креденс», «Присмерк») У ролях: Костянтин Мохнач, Катерина Молчанова 50-річчя стає […]

Із 24 по 26 серпня в Старокостянтинові триватиме середньовічний фестиваль «Старконфест 2018».  Захід відбудеться у старовинному замку князів Острозьких. Організотори заходу обіцяють насичену та цікаву програму фестивалю.  Біля замку розіб’ють наметове містечко, тож буде де заночувати. Окремо облаштують майданчик для байкерів, який охоронятиметься. “Участь у нашій середньовічній гульбі візьме більше 100 учасників. Це лицарі та музиканти. Звичайно, головне місце відведемо для костюмованих лицарських боїв. […]