У Шепетівці танцюють ті, кому за шістдесят

Поважний вік не завадив шепетівчанам старшого покоління цікаво і змістовно проводити дозвілля. Гарно вбрані, щонеділі у міському парку вони танцюють. Деколи до них приєднуються сивочолі танцюристи з околишніх сіл і навіть сусіднього Полонського району. Дискотека збирає тих, кому за… 60 і навіть набагато більше.

Переважно відвідувачі таких танців – члени місцевого клубу «Світлиця». Їх близько шестидесяти. Цієї осені клуб святкуватиме 20-річний ювілей.

Навіть язик не повертається назвати  активних, красивих жінок і чоловіків бабусями і дідусями. Самі вони зізнаються, що таке спілкування робить їх молодшими душею і здоровішими тілом. Можна прийти, посидіти на лавочці, поговорити, послухати музику, помилуватися танцюючими, якщо вже у самого здоров’я не «танцювальне».

«Світлиця» збирає своїх учасників на танці влітку тут, у парку, а зимою – у Будинку культури. Приходять до «Світлиці» частіше самотні люди, але є й сімейні. Багато й тих, хто познайомився і продовжує спілкуватися на подібних неформальних зустрічах.

У колектву є й свій ді-джей Віктор Петрович, який ні за яких обставин не пропускає жодного танцювального зібрання уже п’ять років. Для танцюристів підбирає і музику їхньої молодості, і популярну тепер – щоб йти у ногу з часом. Деколи пари так захоплюються, що просять продовжити дискотеку. Віктор Петрович не заперечує.

За матріалами Любові  Гончарук для denzadnem.com.ua

Фото Дмитра Шпака

Схоже

Перший у Хмельницькому комунальний басейн на базі спортивно-культурного центру “Плоскирів” запрацював у тестовому режимі для всіх охочих. Тепер його зможуть відвідувати не лише вихованці спортивних секцій, а й всі містяни. Про це йдеться у сюжеті МТРК “Місто”. “Басейн відкритий для всіх інших категорій населення, є можливість відвідувати індивідуально або з тренером. Є групові заняття”, – […]

Учора, 20 січня, в Україні стартувало одне з найпопулярніших розважальних шоу – “Голос країни 9”. Цього сезону у сліпих прослуховуваннях взяла участь мешканка Нетішина Вікторія Олійник – випускниця Народного вокального ансамблю та студії естрадної пісні “Вернісаж” Будинку дитячої творчості. “Тисячі людей по всій країні з нетерпінням очікують на розвиток грандіозної прем’єри, бо на їх очах […]

Цьогорічні новорічно-різдвяні свята подарували хмельничанам чимало культурно-розважальних новацій. Вперше різдвяний ярмарок відкрили за місяць до нового року. Вперше у місті оголосили фотоконкурс «Різдвяний Хмельницький». Тривав він з першого дня відкриття ярмарку – 1 грудня. Останнім днем подання робіт на конкурс було 9 січня. Брати участь у ньому могли як професійні фотографи, так і аматори, в […]