У Шепетівці танцюють ті, кому за шістдесят

Поважний вік не завадив шепетівчанам старшого покоління цікаво і змістовно проводити дозвілля. Гарно вбрані, щонеділі у міському парку вони танцюють. Деколи до них приєднуються сивочолі танцюристи з околишніх сіл і навіть сусіднього Полонського району. Дискотека збирає тих, кому за… 60 і навіть набагато більше.

Переважно відвідувачі таких танців – члени місцевого клубу «Світлиця». Їх близько шестидесяти. Цієї осені клуб святкуватиме 20-річний ювілей.

Навіть язик не повертається назвати  активних, красивих жінок і чоловіків бабусями і дідусями. Самі вони зізнаються, що таке спілкування робить їх молодшими душею і здоровішими тілом. Можна прийти, посидіти на лавочці, поговорити, послухати музику, помилуватися танцюючими, якщо вже у самого здоров’я не «танцювальне».

«Світлиця» збирає своїх учасників на танці влітку тут, у парку, а зимою – у Будинку культури. Приходять до «Світлиці» частіше самотні люди, але є й сімейні. Багато й тих, хто познайомився і продовжує спілкуватися на подібних неформальних зустрічах.

У колектву є й свій ді-джей Віктор Петрович, який ні за яких обставин не пропускає жодного танцювального зібрання уже п’ять років. Для танцюристів підбирає і музику їхньої молодості, і популярну тепер – щоб йти у ногу з часом. Деколи пари так захоплюються, що просять продовжити дискотеку. Віктор Петрович не заперечує.

За матріалами Любові  Гончарук для denzadnem.com.ua

Фото Дмитра Шпака

Схоже

Для дітей міста уже традиційно у перший день літа відбудеться  святкова загальноміська програма. Цьогоріч вона змінює уже звичне місце у сквері Гунські криниці і основні заходи проходитимуть у Європейському сквері. Розпочнуться вони о 10.00 годині. На маленьких кам’янчан чекає концерт, розважально-ігрова програма, спортивні змагання та солодощі. Також у кожному дитячому садочку проведуть свято для наймолодших […]

31 травня о 16:00 в Хмельницькому музеї-студії фотомистецтва відбудеться відкриття виставки соціального фото-проекту Олександра Андрющенка (місто Херсон) “Сонячні діти. Перший дотик”. Автор фотовиставки розповідає: «Я завжди усвідомлював, що “нестандартні” люди, до яких належать і люди з синдромом Дауна –найбільш соціально незахищені. Ще з дитинства інколи доводилося спостерігати неадекватну реакцію в суспільстві на таких людей – […]

У перший місяць літа місто продовжить фестивалити, запрошуючи кам’янчан і гостей не лише на нові заходи, але й на такі, що стали для багатьох давно улюбленими. 1-3 червня – середньовічний фестиваль «Форпост». На відвідувачів заходу традиційно чекатимуть справжні лицарські бої, середньовічна музика і танці, театр, ярмарок, майстер-класи з ремесел та смачна вулична їжа, обіцяють організатори й […]