Народний депутат Сергій Лабазюк вважає, що українськими антикорупційними органами намагаються керувати ззовні
Кадровими призначеннями в Україні не повинні керувати ззовні. Таку думку висловив народний депутат Сергій Лабазюк в ефірі одного з загальнонаціональних телеканалів. За його словами, депутатська група «Воля народу» підтримує створення Антикорупційного суду.
«Антикорупційний суд потрібний. Ми готові голосувати. Питання інше: виключно від «Волі народу» не залежить, чи буде прийнятий даний законопроект», – наголосив він.
Політик висловив невдоволення, що по даній темі Україною намагаються керувати ззовні: «Неприпустимо, що у нас в Україні є управління ззовні: коли на нас тиснуть, антикорупційними органами управляють з-за океану, не дають змінити певних міністрів тощо. Бо ці всі питання тісно пов’язані».
При цьому С. Лабазюк зазначив, що потрібно визначитися щодо голосувань в парламенті за аудиторів Національного антикорупційного бюро.
«Сьогодні українці хочуть вироків для корупціонерів і повернення в бюджет вкраденого. Незалежний аудит має поставити всі крапки над “і”, хто як працює і чому. Затягування проведення аудиту НАБУ підриває суспільну довіру до цієї інституції», – додав нардеп.
Схоже

 Мораторій на продаж землі сільськогосподарського призначення потрібен до прийняття законодавства, яке врегулює діяльність відповідного ринку. На цьому наголосив народний депутат Сергій Лабазюк (депутатська група “Воля народу”) в ефірі одного з загальнонаціональних телеканалів. «Я є автором законопроекту про мораторій на продаж землі. Неодноразово чітко висловлював свою позицію – ми продовжуємо мораторій не заради мораторію, а щоб […]

Офіційно нового керівника області представив Президент України Петро Порошенко 19 травня у сесійні залі будинку рад. Вадим Миколайович Лозовий за трохи менше трьох років своєї депутатської роботи добре  зарекомендував себе в Хмельницькій обласній раді та на своєму виборчому окрузі. Також він очолює комісію з питань економічного розвитку, промисловості, підприємництва, енергетики, транспорту та зв’язку, є й […]

Президент Петро Порошенко під час робочої поїздки до Хмельницької області представив активу області новопризначеного голову Хмельницької обласної державної адміністрації Вадима Лозового. Глава держави зазначив, що з колишнім головою ОДА Олександром Корнійчуком були проведені консультації. «Він переходить на іншу роботу, залишаючись в орбіті  Президента. Буде радником Президента і зараз отримає ще інші напрямки відповідальності», – сказав […]