Народний депутат Сергій Лабазюк вважає, що українськими антикорупційними органами намагаються керувати ззовні
Кадровими призначеннями в Україні не повинні керувати ззовні. Таку думку висловив народний депутат Сергій Лабазюк в ефірі одного з загальнонаціональних телеканалів. За його словами, депутатська група «Воля народу» підтримує створення Антикорупційного суду.
«Антикорупційний суд потрібний. Ми готові голосувати. Питання інше: виключно від «Волі народу» не залежить, чи буде прийнятий даний законопроект», – наголосив він.
Політик висловив невдоволення, що по даній темі Україною намагаються керувати ззовні: «Неприпустимо, що у нас в Україні є управління ззовні: коли на нас тиснуть, антикорупційними органами управляють з-за океану, не дають змінити певних міністрів тощо. Бо ці всі питання тісно пов’язані».
При цьому С. Лабазюк зазначив, що потрібно визначитися щодо голосувань в парламенті за аудиторів Національного антикорупційного бюро.
«Сьогодні українці хочуть вироків для корупціонерів і повернення в бюджет вкраденого. Незалежний аудит має поставити всі крапки над “і”, хто як працює і чому. Затягування проведення аудиту НАБУ підриває суспільну довіру до цієї інституції», – додав нардеп.
Схоже

Та радили педагогам звернути увагу на кандидата. У робочий час в одній із шкіл Віньковецького району на Хмельниччині відбулась зустріч педагогів із депутатом районної ради і водночас довіреною особою кандидата на пост Президента України Руслана Кошулинського. Під час зустрічі депутат роздавав газету з агітацією та радив звернути увагу на кандидата, якого представляє. Про це повідомляють […]

За минулий місяць у районних та обласних газетах Хмельниччини ОПОРА зафіксувала 74 матеріали з ознаками замовності на користь тоді ще потенційних кандидатів. Тут і «джинса», і привітання від політиків, і поради для виборців. Як повідомляють спостерігачі ОПОРИ, найчастіше в січні друковані ЗМІ Хмельниччини писали про лідерку ВО «Батьківщина» Юлію Тимошенко. ОПОРА нарахувала 39 публікації на […]

У Шепетівці Хмельницької області в наметах «Об’єднання «Самопоміч» роздавали агітаційні матеріали за кандидата на посаду Президента України від цієї політичної сили Андрія Садового. Окремі з них, повідомляє спостерігач ОПОРИ, не містили вихідних даних, як того вимагає виборче законодавство. Агітаційні матеріали без вихідних даних спостерігач ОПОРИ отримував у наметі «Об’єднання «Самопоміч» в Шепетівці 7 та 8 […]