Народний депутат Сергій Лабазюк вважає, що українськими антикорупційними органами намагаються керувати ззовні
Кадровими призначеннями в Україні не повинні керувати ззовні. Таку думку висловив народний депутат Сергій Лабазюк в ефірі одного з загальнонаціональних телеканалів. За його словами, депутатська група «Воля народу» підтримує створення Антикорупційного суду.
«Антикорупційний суд потрібний. Ми готові голосувати. Питання інше: виключно від «Волі народу» не залежить, чи буде прийнятий даний законопроект», – наголосив він.
Політик висловив невдоволення, що по даній темі Україною намагаються керувати ззовні: «Неприпустимо, що у нас в Україні є управління ззовні: коли на нас тиснуть, антикорупційними органами управляють з-за океану, не дають змінити певних міністрів тощо. Бо ці всі питання тісно пов’язані».
При цьому С. Лабазюк зазначив, що потрібно визначитися щодо голосувань в парламенті за аудиторів Національного антикорупційного бюро.
«Сьогодні українці хочуть вироків для корупціонерів і повернення в бюджет вкраденого. Незалежний аудит має поставити всі крапки над “і”, хто як працює і чому. Затягування проведення аудиту НАБУ підриває суспільну довіру до цієї інституції», – додав нардеп.
Схоже

Арсеній Яценюк звернувся до партнерів із НАТО надати Україні статус партнера Альянсу з розширеними можливостями. Про це лідер партії «Народний фронт», Прем’єр-міністр України 2014-2016 років, засновник Фонду «Відкрий Україну» Арсеній Яценюк сказав 10 липня під час дискусії Київського Безпекового Форуму: «Що варто очікувати від Саміту НАТО 2018 року?» У дискусії, організованій Фондом «Відкрий Україну» беруть […]

Вчора у Кам’янці-Подільському через конфлікт між політиками та їх партіями не відбулась сесія міської ради. Про це у своїй сторінці фейсбук написав мер міста Михайло Сімашкевич. “Тридцять життєво-важливих для кам’янчан питань сесії, серед яких нові проекти, що потребують фінансової підтримки, зокрема затвердження з міського бюджету проекту Нової української школи, який має на меті підготовку до нового […]

Депутат Верховної Ради України Сергій Лабазюк невпинно працює над покращенням умов життя мешканців свого округу. Вкотре за сприяння парламентаря місцеві бюджети отримають додаткове фінансування. Завдяки старанням нардепа на розвиток 188-го округу спрямують п’ять мільйонів державних субвенцій. Відповідну постанову № 423-р днями підписали у Кабінеті Міністрів. Черговий транш додаткових фінансових надходжень уже готуються освоювати у різних куточках Хмельницького та […]