Народний депутат Сергій Лабазюк вважає, що українськими антикорупційними органами намагаються керувати ззовні
Кадровими призначеннями в Україні не повинні керувати ззовні. Таку думку висловив народний депутат Сергій Лабазюк в ефірі одного з загальнонаціональних телеканалів. За його словами, депутатська група «Воля народу» підтримує створення Антикорупційного суду.
«Антикорупційний суд потрібний. Ми готові голосувати. Питання інше: виключно від «Волі народу» не залежить, чи буде прийнятий даний законопроект», – наголосив він.
Політик висловив невдоволення, що по даній темі Україною намагаються керувати ззовні: «Неприпустимо, що у нас в Україні є управління ззовні: коли на нас тиснуть, антикорупційними органами управляють з-за океану, не дають змінити певних міністрів тощо. Бо ці всі питання тісно пов’язані».
При цьому С. Лабазюк зазначив, що потрібно визначитися щодо голосувань в парламенті за аудиторів Національного антикорупційного бюро.
«Сьогодні українці хочуть вироків для корупціонерів і повернення в бюджет вкраденого. Незалежний аудит має поставити всі крапки над “і”, хто як працює і чому. Затягування проведення аудиту НАБУ підриває суспільну довіру до цієї інституції», – додав нардеп.
Схоже

“Основний виклик 2019 року – в політиці практично не видно людей, які усвідомлюють, що робити в країні, окрім того, як зайти в офіс президента чи прем’єра. На складні виклики пропонуються прості відповіді. Це популізм, вигідний, у тому числі, північному сусіду”, – наголосив лідер “Народного фронту” Арсеній Яценюк в інтерв’ю для партійного видання НФ. “Людям розповідають […]

Питання підняття цін на газ наразі в Україні у всіх на вустах. І поки українці завмерли в очікуванні платіжок за тепло по завершенні першого повноцінного місяця опалювального сезону, громадськість б’є на сполох, адже для багатьох рахунки за комунальні послуги в тій частині, яка стосується тепла, можуть стати непідйомними. Тож 9 листопада народні обранці від Хмельниччини […]

Країна-агресор відшкодує всі збитки, завдані Україні та її громадянам внаслідок військових дій та окупації. Про це заявила Юлія Тимошенко під час презентації Нової стратегії миру та безпеки, що пройшла у Києві 30 жовтня. «Росія заплатить сповна за агресію, за смерть наших воїнів і мирних громадян, за їхні понівечені долі і скалічене здоров’я, за порушення прав людини, за вкрадене приватне і державне майно», – наголосила лідер […]