Вадим Лозовий: «Двері у мій кабінет завжди відкриті для тих, хто справді хоче змін на краще»

Офіційно нового керівника області представив Президент України Петро Порошенко 19 травня у сесійні залі будинку рад. Вадим Миколайович Лозовий за трохи менше трьох років своєї депутатської роботи добре  зарекомендував себе в Хмельницькій обласній раді та на своєму виборчому окрузі. Також він очолює комісію з питань економічного розвитку, промисловості, підприємництва, енергетики, транспорту та зв’язку, є й головою фракції політичної партії «За конкретні справи». Про важливість підтримки та розвитку малого та середнього бізнесу, а також про підняття середньої заробітної плати в області говорив і Петро Порошенко під час свого виступу:

«Успіх Вадима Лозового – це успіх громади, усієї області та всієї України. Моя мотивація у виборі його на цю посаду була в тому, що це людина, яка представляє реальну економіку. І це є перше завдання, яке я ставлю як Президент –  принципове зростання економіки, залучення інвестицій, підвищення зарплат – робити все, для того щоб на Хмельниччині забезпечити інвестиційне підвищення – це те чого чекають від нас люди, при цьому потрібно приділяти особливу увагу малому та середньому бізнесу, фермерським господарствам, підтримувати людей з села».

Відзначив Президент і роботу народних депутатів України від Хмельниччини. З усіх в залі були присутні Олександр Герега, Андрій Шинькович, Роман Мацола та Сергій Мельник.

«Хмельниччину представляють найкращі народні депутати, тому і в них я прощу підтримки для новопризначеного голови Хмельницької обласної державної адміністрації. Ви робите дуже важливу справу у Верховній Раді України –  і я це дуже ціную. Адже одна справа говорити, а зовсім інша – робити. І ваші кроки, які орієнтовані на результат – надзвичайно важливі», – наголосив гарант.

Висловив слова вдячності за довіру і новопризначений голова Хмельницької обласної адміністрації Вадим Лозовий:

«Шановний пане Президент, в першу чергу я хочу подякувати за надану  мені довіру. Я чітко розумію відповідальність, яка сьогодні на мене покладена. Я впевнений, що разом з депутатським корпусом обласної ради, з Вашою командою, з тими людьми, яким не байдужа доля Хмельниччини – ми будемо досягати найвищих показників і Хмельницька область буде однією з найкращих. Я розумію – багато проблем, але якщо ми створимо єдину потужну команду, якщо ми будемо разом з вами працювати на єдиний результат – то успіху ми досягнемо.  Двері у мій кабінет завжди відкриті для тих, хто справді хоче змін на краще в Хмельницькій області».

Привітали з призначенням Вадима Лозового і однодумці з політичної партії «За конкретні справи». Як зазначають – це дуже відповідальний крок для всіх, а тому темп не збавлятимуть, і надалі налаштовані консолідовано працювати з депутатським корпусом, головою адміністрації, та тими хто чинить реальні дії задля позитивних змін в житті області.

Юлія Кучер

Схоже

Рейтинг найпродуктивніших законодавців 9 сесії нинішнього скликання Верховної Ради склало “Слово і Діло”. Визначили 10 найактивніших народних депутатів парламенту, які сумарно підготували 159 законопроектів за останні півроку. Перше місце зайняв позафракційний народний депутат Тарас Батенко. Він виступив автором або причетним до підготовки 19 проектів законів. 16 законопроектів на рахунку ще 5 депутатів: представників БПП Михайла […]

Голова районної партійної організації Радикальної партії Олега Ляшка вітав з новорічними святами вихованців дошкільного навчального закладу. Окрім солодощів, у коробках з партійною символікою, як повідомляють спостерігачі ОПОРИ, діти одержали також брендовані прапорці та друковану продукцію. «Радикальні вітання з новорічними святами тривають на теренах Хмельницької області. Сьогодні голова Ярмолинецької районної організації РПЛ Петро Шургай привітав вихованців […]

У місті Шепетівці виявили білборд кандидата на посаду Президента України від “Об’єднання “Самопоміч” Андрія Садового без вихідних даних. Спостерігач ОПОРИ  викликав поліцію, адже там не зазначено жодних відомостей про установу, що здійснила друк, його тираж, дані про осіб, відповідальних за випуск, як того вимагає законодавство. Про це повідомляється  на сайті Громадянської мережі. Рекламний щит спостерігач ОПОРИ […]