Вадим Лозовий: «Двері у мій кабінет завжди відкриті для тих, хто справді хоче змін на краще» | Поділля News
Вадим Лозовий: «Двері у мій кабінет завжди відкриті для тих, хто справді хоче змін на краще»

follow site Офіційно нового керівника області представив Президент України Петро Порошенко 19 травня у сесійні залі будинку рад. Вадим Миколайович Лозовий за трохи менше трьох років своєї депутатської роботи добре  зарекомендував себе в Хмельницькій обласній раді та на своєму виборчому окрузі. Також він очолює комісію з питань економічного розвитку, промисловості, підприємництва, енергетики, транспорту та зв’язку, є й головою фракції політичної партії «За конкретні справи». Про важливість підтримки та розвитку малого та середнього бізнесу, а також про підняття середньої заробітної плати в області говорив і Петро Порошенко під час свого виступу:

follow link «Успіх Вадима Лозового – це успіх громади, усієї області та всієї України. Моя мотивація у виборі його на цю посаду була в тому, що це людина, яка представляє реальну економіку. І це є перше завдання, яке я ставлю як Президент –  принципове зростання економіки, залучення інвестицій, підвищення зарплат – робити все, для того щоб на Хмельниччині забезпечити інвестиційне підвищення – це те чого чекають від нас люди, при цьому потрібно приділяти особливу увагу малому та середньому бізнесу, фермерським господарствам, підтримувати людей з села».

Відзначив Президент і роботу народних депутатів України від Хмельниччини. З усіх в залі були присутні Олександр Герега, Андрій Шинькович, Роман Мацола та Сергій Мельник.

«Хмельниччину представляють найкращі народні депутати, тому і в них я прощу підтримки для новопризначеного голови Хмельницької обласної державної адміністрації. Ви робите дуже важливу справу у Верховній Раді України –  і я це дуже ціную. Адже одна справа говорити, а зовсім інша – робити. І ваші кроки, які орієнтовані на результат – надзвичайно важливі», – наголосив гарант.

Висловив слова вдячності за довіру і новопризначений голова Хмельницької обласної адміністрації Вадим Лозовий:

«Шановний пане Президент, в першу чергу я хочу подякувати за надану  мені довіру. Я чітко розумію відповідальність, яка сьогодні на мене покладена. Я впевнений, що разом з депутатським корпусом обласної ради, з Вашою командою, з тими людьми, яким не байдужа доля Хмельниччини – ми будемо досягати найвищих показників і Хмельницька область буде однією з найкращих. Я розумію – багато проблем, але якщо ми створимо єдину потужну команду, якщо ми будемо разом з вами працювати на єдиний результат – то успіху ми досягнемо.  Двері у мій кабінет завжди відкриті для тих, хто справді хоче змін на краще в Хмельницькій області».

Привітали з призначенням Вадима Лозового і однодумці з політичної партії «За конкретні справи». Як зазначають – це дуже відповідальний крок для всіх, а тому темп не збавлятимуть, і надалі налаштовані консолідовано працювати з депутатським корпусом, головою адміністрації, та тими хто чинить реальні дії задля позитивних змін в житті області.

source url Юлія Кучер

go to site
Схоже

Люди підтримують рішення Президента розігнати парламент. 72% українців вважають це рішення правильним. Такі данні наводить соціологічна група Рейтинг. Та розпустити Раду – лише початок докорінної зміни влади. Після обрання нового парламенту необхідно створювати коаліцію і призначати уряд. Саме Уряд відповідає за рівень життя людей, за зміну тарифів, збільшення зарплат, соціальну політику. Оскільки коаліція формує уряд, […]

Представники молодіжного крила громадської організації «За конкретні справи» ознайомились із управлінським самоврядуванням Німеччини. Протягом чотирьох днів активні, молоді та перспективні хмельничани проживали в місті Бонн. Вони мали нагоду побачити, як працює міська, районна та обласна структури Німеччини. «Наш лідер – народний депутат України Олександр Герега – чимало уваги приділяє саме молоді. Робота з підростаючим поколінням […]

20 травня під час інавгурації новий Президент України Володимир Зеленський заявив про розпуск Верховної Ради. Відповідно до законодавства, позачергові вибори до парламенту мають відбутися вже наприкінці липня. Політологи стверджують, що нинішні дочасні вибори будуть передусім виборами прем’єр-міністра, який у парламентсько-президентській республіці має великі повноваження і який займатиметься питаннями економіки та соціального захисту населення. Якщо Україна […]