Вадим Лозовий: «Двері у мій кабінет завжди відкриті для тих, хто справді хоче змін на краще»

Офіційно нового керівника області представив Президент України Петро Порошенко 19 травня у сесійні залі будинку рад. Вадим Миколайович Лозовий за трохи менше трьох років своєї депутатської роботи добре  зарекомендував себе в Хмельницькій обласній раді та на своєму виборчому окрузі. Також він очолює комісію з питань економічного розвитку, промисловості, підприємництва, енергетики, транспорту та зв’язку, є й головою фракції політичної партії «За конкретні справи». Про важливість підтримки та розвитку малого та середнього бізнесу, а також про підняття середньої заробітної плати в області говорив і Петро Порошенко під час свого виступу:

«Успіх Вадима Лозового – це успіх громади, усієї області та всієї України. Моя мотивація у виборі його на цю посаду була в тому, що це людина, яка представляє реальну економіку. І це є перше завдання, яке я ставлю як Президент –  принципове зростання економіки, залучення інвестицій, підвищення зарплат – робити все, для того щоб на Хмельниччині забезпечити інвестиційне підвищення – це те чого чекають від нас люди, при цьому потрібно приділяти особливу увагу малому та середньому бізнесу, фермерським господарствам, підтримувати людей з села».

Відзначив Президент і роботу народних депутатів України від Хмельниччини. З усіх в залі були присутні Олександр Герега, Андрій Шинькович, Роман Мацола та Сергій Мельник.

«Хмельниччину представляють найкращі народні депутати, тому і в них я прощу підтримки для новопризначеного голови Хмельницької обласної державної адміністрації. Ви робите дуже важливу справу у Верховній Раді України –  і я це дуже ціную. Адже одна справа говорити, а зовсім інша – робити. І ваші кроки, які орієнтовані на результат – надзвичайно важливі», – наголосив гарант.

Висловив слова вдячності за довіру і новопризначений голова Хмельницької обласної адміністрації Вадим Лозовий:

«Шановний пане Президент, в першу чергу я хочу подякувати за надану  мені довіру. Я чітко розумію відповідальність, яка сьогодні на мене покладена. Я впевнений, що разом з депутатським корпусом обласної ради, з Вашою командою, з тими людьми, яким не байдужа доля Хмельниччини – ми будемо досягати найвищих показників і Хмельницька область буде однією з найкращих. Я розумію – багато проблем, але якщо ми створимо єдину потужну команду, якщо ми будемо разом з вами працювати на єдиний результат – то успіху ми досягнемо.  Двері у мій кабінет завжди відкриті для тих, хто справді хоче змін на краще в Хмельницькій області».

Привітали з призначенням Вадима Лозового і однодумці з політичної партії «За конкретні справи». Як зазначають – це дуже відповідальний крок для всіх, а тому темп не збавлятимуть, і надалі налаштовані консолідовано працювати з депутатським корпусом, головою адміністрації, та тими хто чинить реальні дії задля позитивних змін в житті області.

Юлія Кучер

Схоже

14 червня депутати Хмельницької області підтримали звернення до Верховної Ради щодо ухвалення Виборчого кодексу 3112-1. Про це йдеться на сайті Хмельницької обласної ради. Зокрема, депутати проголосували за звернення громадськості Хмельниччини щодо підтримки проекту Виборчого кодексу України, який передбачає зміну виборчої системи до виборів у парламент. А саме – скасування мажоритарної системи і перехід на пропорційну систему з відкритими регіональним списками. […]

Таку думку висловив народний депутат Сергій Лабазюк в ефірі одного із загальнонаціональних телеканалів.  “Вийти на голосування ми могли ще два тижні тому. Але насправді є штучне затягування. По-іншому не назвати те, що відбувається з даним законопроектом і розглядом поправок. Насправді, коли є бажання і необхідність в парламенті прийняти рішення, це робиться оперативно. Коли бажання немає – цей […]

Фракція «Народного фронту» ініціює створення в системі виконавчої влади центру, який реалізовуватиме державну політику щодо трудової міграції. Про це повідомив народний депутат України Олександр Ксенжук. За його словами, керівник парламентської фракції «Народний фронт» Максим Бурбак вже звернувся до Прем’єр-міністра з пропозицією створити відомство для реалізації державної політики щодо трудової міграції. Окрім цього, «Народний фронт» ініціює […]