У Кам’янці дошкільнята змагалися на Малих олімпійських іграх

У рамках святкування Дня захисту дітей  на базі  закладу дошкільної освіти №9 «Барвистий віночок» проведено загальноміське спортивне свято Малі олімпійські ігри «Щоб рости і гартуватись, треба спортом всім займатись».

Команди дошкільнят з усіх садків міста брали активну участь у спортивних змаганнях: «Гігантський стрибок», «Спритні нудли», «Кільцекид», «Веселі лапки», «Врятуй друга з біди», «Флорбол», «Водні атракціони», «Збудуй піраміду», «Гонки гусені», «Фінальна смуга перешкод».

Малі олімпійські ігри показали, що дошкільнята нашого Кам’янця-Подільського зростають фізично здоровими, спритними, сміливими, витривалим, активними громадянами нашого суспільства.

Переможцем Малих олімпійських ігор став заклад дошкільної освіти №20, друге місце зайняв дитячий садок №8, третє – ДНЗ №17.