У Славуті відкрили шахову дошку та новий спортивний майданчик

4 червня у ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 відбулося урочисте відкриття шахової дошки та спортивного майданчика, а у Славутському навчально-виховному комплексі «Спеціалізована школа I-III ступенів, ліцей «Успіх» дитячого ігрового майданчика.

Практична реалізація проектів стала можливою завдяки плідній співпраці народного депутата України Романа Мацоли, Славутської міської ради, педагогічних та батьківських колективів зазначених закладів.

Окрім цього вчителю української мови та літератури НВК “Успіх” Людмилі Потаковській була вручена грамота Верховної Ради України за професіоналізм та взірцевий педагогічний хист.

Безсумнівно, поява майданчиків для дітей – важлива подія в житті не лише школи, але й міста.

По завершенню урочистих церемоній дорослі повернулися до справ, а на майданчиках продовжувалося свято: лунав дитячий сміх, діти випробовували тренажери, освоювали гірки, гойдалки. І кожному, хто долучився до створення цих прекрасних заходів було зрозуміло: радість в очах дітей – насправді те, заради чого варто жити й працювати.

Прес-служба Славутського МВК

Схоже

На початку червня у м. Києві пройшла VІ Міжнародна науково-практична конференція «Охорона праці – 2018» Управління ризиками: від концепції до впровадження,  організатором якої виступило ДП «Редакція журналу «Охорона праці». Участь у конференції взяли і фахівці з охорони праці енергетичних підприємств, а саме українських АЕС. Під час конференції учасники ділились досвідом, щодо зниження рівня травматизму на […]

У черговому звіті перед громадою Хмельницького міський голова Олександр Симчишин відповів на питання, які найбільше бентежать містян. Зокрема, мер розповів про хід рементних робіт на дорогах Хмельницького, про втілення програми збереження довкілля – встановлення підземних контейнерів для побутових відходів та по реформу житлово-комунальної сфери, яка активно обговорюєиться мешканцями Хмельницького. Докладніше у сюжеті МТРК «Місто»:

Подарунки та подяки від народного депутата України Сергія Лабазюка отримали персонально працівники та колективи медзакладів Волочиського та Хмельницького районів Щороку в третю неділю червня в Україні відзначають професійне свято представники найбільш гуманної та благородної професії. Вони беруть на себе відповідальність та рятують життя пацієнтів. Переоцінити значення медичних працівників у житті кожної людини неможливо. Люди в […]